2737
2734
عنوان

لطفا یکی جواب بدددددددههههه😢😭

188 بازدید | 21 پست

من دانشجوی یه رشته ی دیگه بودم و حالا انصراف دادم و یک ماهی هست ک خیلی مصمم دارم برا کنکور ۴۰۴ میخونم

متولد فروردین ۸۱ هستم

تمام تلاشمو میکنم تا حداقل پرستاری دولتی قبول بشم اما از دیشب تالا این فکر ک دیگه دیره و از سنم گذشته برا ۴۰۴ داره دیوونم میکنه

خواااااهش میکنم اگه کسی اطلاعی داره درمورد شرایط سنی استخدام رسمی بهم بگهههههه ک ایا من بعدها برا استخدام ب مشکل میخورم یا ن😞🙏🙏🙏🙏🙏

عزیزم تازه فقط ۲۱ سالته.. دیر چی آخه؟!.. حتی فرهنگیانی که محدودیت سنی داره هم هدفت بود باز سنت مشکلی نداشت براش..

ما آدم ها دو سبد با خودمون داریم : یکی جلومون آویزونه یکی هم پشتمون ؛ نکات مثبت و خوبی هامونو میندازیم تو سبد جلویی ، عیب هامونو تو سبد پشتی ؛ وقتی تو مسیر زندگی داریم راه میریم فقط دو چیز رو می بینیم خوبی های خودمون و عیب های نفر جلویی !
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

دیرنیس

😒درخواست دوستی آقایون ممنوع😡متعهد به یک قلب😍میدونستی اگه یه ایه الکرسی برای اهل قبور بفرستی☆هرجایی که باشی☆بعد از اتمام ایه الکرسی یه فرشته تا روز قیامت برات ذکر میگه؟؟؟❤میشه برا واشدن گره های زندگیم یه صلوات بفرستی  امیدوارم گره های زندگیت واشه تویی ک داری میخونی❤

برای ۴۰۴ میشه ۲۲ سال 

اما ۴۰۳ ۲۴ ساله هنوز

همه مستی و خلق از ساغرو پیمانه میخیزد،،مرا دیوانگی زان نرگس مستانه میخیزد   اگه امضامو دیدی لطفا برای نیت ای که توی دلمه دعا کن . حتما بهم بگو❤️
2738
اخه عزیزم هدفم کنکور ۴۰۴ چون ب کنکور امسال نمیرسم

اونموقعم ۲۳ سالته.. باز دیر نیست..

ما آدم ها دو سبد با خودمون داریم : یکی جلومون آویزونه یکی هم پشتمون ؛ نکات مثبت و خوبی هامونو میندازیم تو سبد جلویی ، عیب هامونو تو سبد پشتی ؛ وقتی تو مسیر زندگی داریم راه میریم فقط دو چیز رو می بینیم خوبی های خودمون و عیب های نفر جلویی !
عزیزم ینی برا استخدام رسمی ب مشکل نمیخورم؟ وقتی ۴۰۴ کنکور بدم دیگه ۲۳ سالمه ها

نه عزیزم مشکل چیه شما درستو بخون انشالله پرستار خوب بشی😉

😒درخواست دوستی آقایون ممنوع😡متعهد به یک قلب😍میدونستی اگه یه ایه الکرسی برای اهل قبور بفرستی☆هرجایی که باشی☆بعد از اتمام ایه الکرسی یه فرشته تا روز قیامت برات ذکر میگه؟؟؟❤میشه برا واشدن گره های زندگیم یه صلوات بفرستی  امیدوارم گره های زندگیت واشه تویی ک داری میخونی❤

عزيزم استخدامي پرستاري ك محدوديت سني نداره 

خواهر من ٢٦سالگي پزشكي قبول شد ، يكي هم  تو ٣٠ سالمي دندون فبول شد ،شما ك خبلييي كوچيكتري ، اينو بهت گفتم ك هيچ وقت دير نيس 

تاپيك هاي عكس منو تگ كنين 😁😋 تاپيكهاي داستان و تاپيك مفيدي هم ديدين منم رفيق خودتون بدونين تگم كنين 😻❤️موچ به كله هاتون😽
هیچوقت رشته پرستاری بیکار نمیمونه من خودم کادر درمانم تو فکر نباش فامیلم متولد ۷۸هنوز داره کنکور مید ...

پس ینی من برا استخدام رسمی بعد ها از نظر سنی ب مشکل نمیخورم؟

عزيزم استخدامي پرستاري ك محدوديت سني نداره  خواهر من ٢٦سالگي پزشكي قبول شد ، يكي هم  تو ٣ ...

اما وقتی پشت کنکور میمونی..

هزارو یک فکر میاد تو سرت

چون من ۴۰۴ کنکور بدم دیگه ۲۳ سالمه

و همش این فکر تو سرمه ک ینی برا استخدام رسمی سنم زیاده؟نکنه استخدام نشمممم

2706