2733
2734
عنوان

لطفا یکی جواب بدددددددههههه😢😭

189 بازدید | 21 پست

من دانشجوی یه رشته ی دیگه بودم و حالا انصراف دادم و یک ماهی هست ک خیلی مصمم دارم برا کنکور ۴۰۴ میخونم

متولد فروردین ۸۱ هستم

تمام تلاشمو میکنم تا حداقل پرستاری دولتی قبول بشم اما از دیشب تالا این فکر ک دیگه دیره و از سنم گذشته برا ۴۰۴ داره دیوونم میکنه

خواااااهش میکنم اگه کسی اطلاعی داره درمورد شرایط سنی استخدام رسمی بهم بگهههههه ک ایا من بعدها برا استخدام ب مشکل میخورم یا ن😞🙏🙏🙏🙏🙏

عزیزم تازه فقط ۲۱ سالته.. دیر چی آخه؟!.. حتی فرهنگیانی که محدودیت سنی داره هم هدفت بود باز سنت مشکلی نداشت براش..

ما آدم ها دو سبد با خودمون داریم : یکی جلومون آویزونه یکی هم پشتمون ؛ نکات مثبت و خوبی هامونو میندازیم تو سبد جلویی ، عیب هامونو تو سبد پشتی ؛ وقتی تو مسیر زندگی داریم راه میریم فقط دو چیز رو می بینیم خوبی های خودمون و عیب های نفر جلویی !

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

2731

دیرنیس

😒درخواست دوستی آقایون ممنوع😡متعهد به یک قلب😍میدونستی اگه یه ایه الکرسی برای اهل قبور بفرستی☆هرجایی که باشی☆بعد از اتمام ایه الکرسی یه فرشته تا روز قیامت برات ذکر میگه؟؟؟❤میشه برا واشدن گره های زندگیم یه صلوات بفرستی  امیدوارم گره های زندگیت واشه تویی ک داری میخونی❤

برای ۴۰۴ میشه ۲۲ سال 

اما ۴۰۳ ۲۴ ساله هنوز

همه مستی و خلق از ساغرو پیمانه میخیزد،،مرا دیوانگی زان نرگس مستانه میخیزد   اگه امضامو دیدی لطفا برای نیت ای که توی دلمه دعا کن . حتما بهم بگو❤️
اخه عزیزم هدفم کنکور ۴۰۴ چون ب کنکور امسال نمیرسم

اونموقعم ۲۳ سالته.. باز دیر نیست..

ما آدم ها دو سبد با خودمون داریم : یکی جلومون آویزونه یکی هم پشتمون ؛ نکات مثبت و خوبی هامونو میندازیم تو سبد جلویی ، عیب هامونو تو سبد پشتی ؛ وقتی تو مسیر زندگی داریم راه میریم فقط دو چیز رو می بینیم خوبی های خودمون و عیب های نفر جلویی !
عزیزم ینی برا استخدام رسمی ب مشکل نمیخورم؟ وقتی ۴۰۴ کنکور بدم دیگه ۲۳ سالمه ها

نه عزیزم مشکل چیه شما درستو بخون انشالله پرستار خوب بشی😉

😒درخواست دوستی آقایون ممنوع😡متعهد به یک قلب😍میدونستی اگه یه ایه الکرسی برای اهل قبور بفرستی☆هرجایی که باشی☆بعد از اتمام ایه الکرسی یه فرشته تا روز قیامت برات ذکر میگه؟؟؟❤میشه برا واشدن گره های زندگیم یه صلوات بفرستی  امیدوارم گره های زندگیت واشه تویی ک داری میخونی❤

عزيزم استخدامي پرستاري ك محدوديت سني نداره 

خواهر من ٢٦سالگي پزشكي قبول شد ، يكي هم  تو ٣٠ سالمي دندون فبول شد ،شما ك خبلييي كوچيكتري ، اينو بهت گفتم ك هيچ وقت دير نيس 

تاپيك هاي عكس منو تگ كنين 😁😋 تاپيكهاي داستان و تاپيك مفيدي هم ديدين منم رفيق خودتون بدونين تگم كنين 😻❤️موچ به كله هاتون😽
هیچوقت رشته پرستاری بیکار نمیمونه من خودم کادر درمانم تو فکر نباش فامیلم متولد ۷۸هنوز داره کنکور مید ...

پس ینی من برا استخدام رسمی بعد ها از نظر سنی ب مشکل نمیخورم؟

عزيزم استخدامي پرستاري ك محدوديت سني نداره  خواهر من ٢٦سالگي پزشكي قبول شد ، يكي هم  تو ٣ ...

اما وقتی پشت کنکور میمونی..

هزارو یک فکر میاد تو سرت

چون من ۴۰۴ کنکور بدم دیگه ۲۳ سالمه

و همش این فکر تو سرمه ک ینی برا استخدام رسمی سنم زیاده؟نکنه استخدام نشمممم