2733
2734
عنوان

دامپزشک داریم تو سایت لطفا،😓😓🙏

162 بازدید | 16 پست

من یه گوسفند هفت ماهه دارم که چند روز لنگش داشت الآنم کلا نمیتونه  از دو تا پای جلویی بلند بشه و خوب نمیتونه راه بره حیاط  خونمون اصلا آفتاب نداره سمهاش هم کاملا سالمه 

بر روح تمام شیعیان تیغ زدند😓بر مردترین مرد جهان تیغ زدند😓 خورشید به سینه ،ماه برسر میزد،😓انگار به فرق آسمان تیغ زدند،😭😭😭
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

با ی دامپزشک تماس بگیر 

تماس گرفتم  جواب نمیده باید شنبه حضوری برم تا اون موقع تحمل ندارم ،😭😭😭

بر روح تمام شیعیان تیغ زدند😓بر مردترین مرد جهان تیغ زدند😓 خورشید به سینه ،ماه برسر میزد،😓انگار به فرق آسمان تیغ زدند،😭😭😭
2728
تغذیه ش چی هست ؟  باید شیر پر چرب بهش بدین   اسهال داره ؟  بز هست یا گوسفند ؟

شیر که ازچهار ماهگی قطع کردم تفاله هویج نون خشک یونجه این روزا میخورد

تغذیه ش چی هست ؟  باید شیر پر چرب بهش بدین   اسهال داره ؟  بز هست یا گوسفند ؟

گوسفند ماده است

برای گوسفندتون نمیتونم اما برای خودت کاری بود در خدمتم..... شوخی کردم فحش ندی😂😂😂😂

نه ممنون از لطفت ،،،ولا من هفت ماهه گوسفند دارم انقد این حیوان بافهم و شعوره که دلم براش رفته ،😭😓

2740
گوسفند ماده است

یکم زود شیرش رو گرفتید ازش 

البته من دامپزشک نیستم 

پزشک هستم ،  اما میتونم از علایم حیوانات هم حال شون رو بفهمم

گوسفند شما سردی کرده بدنش 

محیط نگهداری ازش باید نور و گرمای کافی داشته باشه 

فقط 19 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
پزشک ( MD _ Ph.D - genetics ) 
یکم زود شیرش رو گرفتید ازش  البته من دامپزشک نیستم  پزشک هستم ،  اما میتونم از علای ...

انشاالله موفق باشی عزیزم ،،اره حیاطمون واقعا سرده و آفتاب نداره 

انشاالله موفق باشی عزیزم ،،اره حیاطمون واقعا سرده و آفتاب نداره 

گناه داره 

میتونید حداقل شب ها بیاریدش توی خونه یا جایی که گرم باشه 

و با مادر و پدر تون ، حتما یک نفر مرد دنبال تون باشه که ازتون ندزدنش ، باهم ببریدش توی پارک یا یجای مناسب تا آفتاب بگیره ، اگر گرما و نور کافی دریافت نکنه رشدش هم خوب نمیشه و اصطلاحا گوشت گیری نمیکنه بدنش 

فقط 19 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
پزشک ( MD _ Ph.D - genetics ) 
گناه داره  میتونید حداقل شب ها بیاریدش توی خونه یا جایی که گرم باشه  و با مادر و پدر تون ...

اره اتفاقا دخترم هم پیشنهاد داد بیارم تو اتاقش باید اتاق رو خالی کنم  واقعا دلم براش میسوزه 

سلام عزیزم ببخشید گوسفند تون چطوره ؟ 

سلام دامپزشک اومد چند تا آمپول در گردن زد و گفت ویتامین اد،هم بهش بخر بده همینی که به کودکان میدن روزی ده قطره باورت نمیشه خدا رو شکر انقد حالش خوب شد که خودم هم باورم نمیشه،🤲😁

سلام عزیزم ببخشید گوسفند تون چطوره ؟ 

ممنون ازت که به فکر  من بودی 

2706