2737
2734
عنوان

دامپزشک داریم تو سایت لطفا،😓😓🙏

157 بازدید | 16 پست

من یه گوسفند هفت ماهه دارم که چند روز لنگش داشت الآنم کلا نمیتونه  از دو تا پای جلویی بلند بشه و خوب نمیتونه راه بره حیاط  خونمون اصلا آفتاب نداره سمهاش هم کاملا سالمه 

بر روح تمام شیعیان تیغ زدند😓بر مردترین مرد جهان تیغ زدند😓 خورشید به سینه ،ماه برسر میزد،😓انگار به فرق آسمان تیغ زدند،😭😭😭

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

با ی دامپزشک تماس بگیر 

تماس گرفتم  جواب نمیده باید شنبه حضوری برم تا اون موقع تحمل ندارم ،😭😭😭

بر روح تمام شیعیان تیغ زدند😓بر مردترین مرد جهان تیغ زدند😓 خورشید به سینه ،ماه برسر میزد،😓انگار به فرق آسمان تیغ زدند،😭😭😭
2731
تغذیه ش چی هست ؟  باید شیر پر چرب بهش بدین   اسهال داره ؟  بز هست یا گوسفند ؟

شیر که ازچهار ماهگی قطع کردم تفاله هویج نون خشک یونجه این روزا میخورد

تغذیه ش چی هست ؟  باید شیر پر چرب بهش بدین   اسهال داره ؟  بز هست یا گوسفند ؟

گوسفند ماده است

برای گوسفندتون نمیتونم اما برای خودت کاری بود در خدمتم..... شوخی کردم فحش ندی😂😂😂😂

نه ممنون از لطفت ،،،ولا من هفت ماهه گوسفند دارم انقد این حیوان بافهم و شعوره که دلم براش رفته ،😭😓

2740
گوسفند ماده است

یکم زود شیرش رو گرفتید ازش 

البته من دامپزشک نیستم 

پزشک هستم ،  اما میتونم از علایم حیوانات هم حال شون رو بفهمم

گوسفند شما سردی کرده بدنش 

محیط نگهداری ازش باید نور و گرمای کافی داشته باشه 

فقط 21 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
پزشک ( MD _ Ph.D - genetics ) 
یکم زود شیرش رو گرفتید ازش  البته من دامپزشک نیستم  پزشک هستم ،  اما میتونم از علای ...

انشاالله موفق باشی عزیزم ،،اره حیاطمون واقعا سرده و آفتاب نداره 

انشاالله موفق باشی عزیزم ،،اره حیاطمون واقعا سرده و آفتاب نداره 

گناه داره 

میتونید حداقل شب ها بیاریدش توی خونه یا جایی که گرم باشه 

و با مادر و پدر تون ، حتما یک نفر مرد دنبال تون باشه که ازتون ندزدنش ، باهم ببریدش توی پارک یا یجای مناسب تا آفتاب بگیره ، اگر گرما و نور کافی دریافت نکنه رشدش هم خوب نمیشه و اصطلاحا گوشت گیری نمیکنه بدنش 

فقط 21 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
پزشک ( MD _ Ph.D - genetics ) 
گناه داره  میتونید حداقل شب ها بیاریدش توی خونه یا جایی که گرم باشه  و با مادر و پدر تون ...

اره اتفاقا دخترم هم پیشنهاد داد بیارم تو اتاقش باید اتاق رو خالی کنم  واقعا دلم براش میسوزه 

سلام عزیزم ببخشید گوسفند تون چطوره ؟ 

سلام دامپزشک اومد چند تا آمپول در گردن زد و گفت ویتامین اد،هم بهش بخر بده همینی که به کودکان میدن روزی ده قطره باورت نمیشه خدا رو شکر انقد حالش خوب شد که خودم هم باورم نمیشه،🤲😁

سلام عزیزم ببخشید گوسفند تون چطوره ؟ 

ممنون ازت که به فکر  من بودی 

2706