2733
2739
عنوان

مادرم زنه بدجنسیه

995 بازدید | 41 پست

خیلی بدجنسه حتی نسبت بمن ک بچشم 

کاش یه زن مهربون مادرم میشد 

به خدا تاحالا یک بارم منو نبوسیده میگه من از بوس کردن بدم میاد

مگ میشه یه مادر از اینکه بچشو بغل کنه بدش بیاد؟

این دیگ کی بود نصیب من شد

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2738
مادر من به شدت حساسه و سخت گیر خیلی کم پیش میاد بغلم کنه یا ببوستم اما خب همین نگرانی ها و حساس بو ...

مامان من اصلا نگرانم نمیشه مثلا اگ برم بیرون ۱۰ساعت دیگ بیام زنگم نمیزنه بگه دختر کجایی

نگو عزیزم این حرفو، من دختر بزرگمو با عشق بزرگ. کردم نذاشتم آب تو دلش تکون بخوره، اما الان بچه هام شیر ب شیر شدن مدام با دختر بزرگم درگیرم اونم فک میکنه ک من دوستش ندارم خیلی اخلاقش بد، شده، من فقط افتادم تو. ی قسمت از زندگیم ک خیلی سخته و هیچ کس درکم نمیکنه و محبتم ب دختر بزرگم کم شده 💔 میخام بگم مادرا عاشق تک تک بچه هاشونن شاید خودشونم ندونن، اینو وقتی متوجه شدم ک دخترم بستری شد متوجه شدم ک قلبم وامیسته اگر لحظه ای نباشه، فقط ابراز این همه عشقو یادم رفته 

پشیمونم.. از زندگانیم گله دارد جوانی ام.. بزرگترین تصمیم های زندگیم رو وقتی گرفتم ک هنوز عاقل نشده بودم.. دندون عقل داشتم فک میکردم عاقلم.. اون موقع ک فقط  ی مشت غرور بودم و طراوت و زیبایی جوانی..کاش برگردم ب 18 سالگیم
نگو عزیزم این حرفو، من دختر بزرگمو با عشق بزرگ. کردم نذاشتم آب تو دلش تکون بخوره، اما الان بچه هام ش ...

من یه عمل جراحی داشتم ولی چون یکم باهاش تند حرف زدم این نیومد بالاسرم باورت میشه?

من یه عمل جراحی داشتم ولی چون یکم باهاش تند حرف زدم این نیومد بالاسرم باورت میشه?

وقتی میبینی کسی ک ذره ذره بزرگش کردی گستاخی میکنه و بد حرف میزنخ باهات دلت میگیره، بخدا من وقتی دخترم هشت سالشه باهام با تندی حرف میزنه دلم میخاد کتکش بزنم  دلم میخاد ولش کنم ک قدرمو بدونه اما عاشقشم 

پشیمونم.. از زندگانیم گله دارد جوانی ام.. بزرگترین تصمیم های زندگیم رو وقتی گرفتم ک هنوز عاقل نشده بودم.. دندون عقل داشتم فک میکردم عاقلم.. اون موقع ک فقط  ی مشت غرور بودم و طراوت و زیبایی جوانی..کاش برگردم ب 18 سالگیم
2706