2733
2734
عنوان

کمک😭 بی بی چک مثبت

| مشاهده متن کامل بحث + 534 بازدید | 36 پست
۷ ماهه عروسی کردم😭

وای خیییییلی زوده ولی خب نعمت خدارو ازبین نبری ناشکری نکنی هدیه ی خداروقبول کن مطمعن باش زندگیت ازاین رو ب اون رو میشه.اشتبله منو نکن ک الان دربدردنبال بچم

فقط 30 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
درخواست دوستی ممنووووووووع .درخواست دوستی نمیپذیرمممممممم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

امیدوارم کسی این حال منو تجربه نکنه خیلییییی حس بدیه فکرای دیگه به سرم میزنه ولی عذاب وجدان میگیرم ا ...

میفهمم عزیزم منم اوایل ازدواج میترسیدم که بیاد چی میشه و فلان و بی برنامه اوردم تا قبل بدنیا اومدنشم افسرده بودم بخاطر بهم ریختن هورمونم هست تا وقتی بدنیا اومد عاشقش شدم الانم برا بجه دوم میترسیدم تا قبل اقدام الانکه به اصرار شوهرم اقدام کردم خیلی زیاد پشیمونم چرا زودتر دومی رو نیاوردم بچم همبازی داشته باشه و دعاکن من این ماه باردار بشم 😍

آرامش سهم قلبی است که در تصرف خداست... 
2731
وا چرا همه حمله کردین ب بنده خدا  عاقا خب حتما شرایطشو نداره  مادر باید از لحاظ روحی ک ج ...

خیلی سخته برام جدا از شرایط مالی خب شرایط دیگه ای هم هست هیشکی درک نمیکنه😓😭

فقط 31 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
وا چرا همه حمله کردین ب بنده خدا  عاقا خب حتما شرایطشو نداره  مادر باید از لحاظ روحی ک ج ...

مادر موقع رابطع نباید به این چیزا فکر کنه؟؟؟ 

میشه برام دعا کنی دانشگاه مد نظرم قبول بشم:)..در آرزویِ شهادت.. 
ما جلوگیری داشتیم فققققط یبار حواسم جمع نبود اینجوری شد! اخه مگه آدم با یبار باردار میشه! اینم شانس ...

آره باور کن من رو ۳ تا با ی بار باردار شدم

قربون خدا برم

خدایا شکرت از ناشکرهام بگذر

من بتده ی قدر نشناس بودم تو ببخش

خیلی سخته برام جدا از شرایط مالی خب شرایط دیگه ای هم هست هیشکی درک نمیکنه😓😭

آمادگی روحی و روانی چیزی نیست که خودش خود به خود اتفاق بیفته چیزیه که میتونی درون خودت ایجادش کنی با مطالعه با رفتن به کلاس و دوره و ....

۲۹ سالمه اخه ۷ ماهه عروسی کردم خیلییی زوده

عزیزم این حس الانتون طبیعیه اصلا نگران نباشید حداکثر سه ماه طول میکشه منم ناخواسته باردار شدم و خیلی ناراحت سختی خودش رو داره ولی شیرینیش خیلی بیشتره بنظرم اگه امکانش رو دارید سقط نکنید شما توی یه سن خیلی خوبید 

بعد باور کنید الانکه حوصله اش رو دارید خیلی قشنگتره بچه داری تا چند سال دیگه که حوصلتون کمتره

من یه مادرم که تمام تلاششو برا پیشرفت  پسر کوچولوش انجام میده 🙂من یه همسرم که از هیچ تلاشی برا شوهرش دریغ نمیکنه 🙂من دختر دلسوز مامان و بابامم😊                 ولی از همه اینا مهمتر اینکه من، منم، یه انسان که کتاب خوندن و دوست داره فیلم دیدن و دوست داره درس خوندن و دوست داره  اشپزی کردن و دوست داره کسیکه خودشو دوست داره شاید یه روزی بیاد که من نه پسرمو نه همسرمو نه مادر پدرمو کنارم نداشته باشم به هر دلیلی شاید مسافرت یا هر چیز دیگه اما من هیچوقت هیچوقت نمیتونم خودمو از خودم جدا کنم پس خودمو فدای پسرم شوهرم و مادر پدرم نمیکنم 🥰طوری خودمو دوست دارم که بقیه هم دوست داشتنمو یاد بگیرم🥰
2706