2737
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742

یه باردوباراولوبهتره یکی کمکت باشه چون سخته 

من بچمومادرشوهرم میبردحموم 

راست میگن خاله مادرخود آدمه 🥺خاله الان بدجوربه حرفات وصدات نیازدارم .کاش میشد یه باردیگه زنگ بزنی وکلی نصیحتم کنی 😔 خاله تواین ۱سالی که خودت نبودی،صدات نبود،خیلی اذیت شدیم .روزای بارداریم وبعداززایمانم خیلی جای خالیت توی چشمم بود . نبودی که هی زنگ بزنی وبگی چی بخورم چی نخورم .نبودی که بیای  .مادردوم من 🖤خاله ی عزیزم ۶مرداد تصادف کردوفوت شد 😭اگه این امضاروخوندیدواسه ی آرامش روحش وخوب شدن حال دخترخالم دعاکنید 🖤
2740

دوتالگن اماده کن رخت ولباسهای بچه رو اماده کنه آب هم بزار گرم بشه اتاق هم باید گرم باشه کناری بخاری لباس های که تن بچه بودمینداختم کف تشت شوهرم بچه رو رو دستش میزاشت حالت گهواره ای من سریع میشستم خشکش میکردم 

اگه روز اول حمومش کردن واست.چون کسیو نداری هواهم سرده میتونی تا ده روز دیگه حمومش نکنی ک هم خودت سرحال شی هم یکم قلق بچه دستت بیاد. وقتیم خاستی حموم کنی حتما بزار شوارت باشه کمکت کنه ینفری واسه کسیکه اول بچشه سخته

.

عزیزم یه ملافه روی پات بنداز بچرو روش بزار که سر نخوره، آروم بدنشو لیف بزن یکمم شامپو بزن سرش مراقب باش آب توی چشمشو گوشاش نره.  قبل اینکه ببریش یه لگن آب ولرم پر کن از توی اون آب بریز روی بدنش.  زیر دوش سعی کن نبریش چون ممکنه توی گوشاش آب بره.   اولش سینه هاشو فشار بده چند قطره شیر خارج میشه ، قدیمیا میگفتن شیر و بمالی به زیر بغلش دیگه هیچوقت در آینده بوی عرق نمیگیره.  حالا میخوای امتحان کن.   خونه رو قشنگ گرم کن بخاری و زیاد کن میاریش بیرون‌سرما نخوره.   اگرم میتونی دو تیکه لباس توی حموم تنش کن

2706