2737
2734
عنوان

از سقط مکرر , پیگیری تا درمان

| مشاهده متن کامل بحث + 881686 بازدید | 47894 پست
اتنا جان شما مشکل ایمنی داشتی که سرم میزدی و پردنیزول مصرف کردی؟ میشه بگی سی دی مارکرا و hla برای شم ...

Hldrمن ١٨ 

سي دي ٥٦

مجموع هم  بالا بود ١٨

سرم و پردنيزولون داشتم

هيچ وقتي فكرشو نميكردم خيلي اتفاقي ،عكسي رو انتخاب كنم كه بعدها شبيه دخترم باشه.عكس بالا دخترمه و عكس پاييني ،هموني كه انتخابش كردم،من به كارما خيلي معتقدم  
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

عزیزم به سلامتی 😘😘آره منم حس میکنم تکوناش ولی یه روز بیشتره تکوناش یه روزم کمتر 

اره عزیزم ازمنم همینطور یروز زیاده یروزکم.

میشه برای سلامتی بچه هام ی صلوات مهمونم کنید.   ***الهم صل علی محمد و آل محمد***
2731
شما پردنیزولون تا هفته چند خوردی؟من تا هفته ۱۵ خوردم گفت دیگه کافیه

من تا روز زايمان

عزيزم

ديرتر كمش كن اگه ديابت نداري

هيچ وقتي فكرشو نميكردم خيلي اتفاقي ،عكسي رو انتخاب كنم كه بعدها شبيه دخترم باشه.عكس بالا دخترمه و عكس پاييني ،هموني كه انتخابش كردم،من به كارما خيلي معتقدم  
2740
منم زنگ زدم زود بهم وقت داد، کلینیک زود وقت میده امان از مطب که باید چند ماه منتظر بمونی، اره خودشون ...

برای بار اول هم میشه ابن سینا رفت پیشش؟ من خواهرم سقط داشته 1 ماهه پیش زنگ زد مطب برای 29 مهر وقت داد.

اگه ابن سینا زودتر وقت میده بگم اونجا نوبت بگیره

سلام میشه شماره تماس مطب دکتر عارفی بزارید من هرچی با این شماره ک تو سایت هست تماس میگیرم کسی ج نمیده،خواهشا کسی میدونه بزاره من امروز رفتم سونو برام ب علت ایست قلبی توقف بارداری زده میخام زودتر برم پیش دکتر ببینم چی میگه 

در زندگی غصه از دست دادن هیچ چیز را نخورید،چون وقتی یک 🌳درخت برگی را از دست میدهد🌿برگی دیگر از قبل آماده جایگزین شدن است🍀به نظمی که خداوند در عالم برقرار کرده اعتماد کن او برای تو بهترین ها را برای تو کنار گذاشته مهربانتر از پدر و مادر دوستت دارم کمکم کن💐❤🧚‍♀️
عزیزم شما از قبل بارداری و در حین بارداری پردنیزولون داشتین؟اگه داشتید چندتا بود؟

من دو ماه قبل از اقدام پرد ۴ تایید رو شروع کردم و کم کم به روزی یکی رسید و بعد از ۸ هفته از شروع مصرف، قطع کردم و بلافاصله اقدام کردم و باردار شدم از روزیکه تست بارداریم  مثبت شد روزی دو تا خوردم. البته من سی دی هام مشکل داشت و مثل شما نبود و طبق نظر دکتر رزاقی دارو خوردم.

🌷خدایا شکرت که دوباره حس مادر شدن رو به من عطا کردی❤🌷
2706