2733
2734
عنوان

از سقط مکرر , پیگیری تا درمان

| مشاهده متن کامل بحث + 885306 بازدید | 47953 پست

دوستان من العان تماس گرفتم با ابن سینا خانم دکتر عارفی شنبه و سه شنبه هستن باورم نمیشه برای شنبه بهم وقت داد، مگه میشه آخه مطبش گفت واسه آبان ماه ، بچه ها وافعا شنبه برم میتونم ایشونو ببینم ؟؟؟؟؟؟؟؟؟

دوستان من العان تماس گرفتم با ابن سینا خانم دکتر عارفی شنبه و سه شنبه هستن باورم نمیشه برای شنبه بهم ...

منم زنگ زدم زود بهم وقت داد، کلینیک زود وقت میده امان از مطب که باید چند ماه منتظر بمونی، اره خودشون هستن

ای دل ار سیل فنا بنیاد هستی برکند *****چون ترا نوحست کشتیبان ز طوفان غم مخور ******************************* یا امام رضا! کمتر از آهو که نیستم، میشه ضامنم بشی؟؟

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

دوستان من العان تماس گرفتم با ابن سینا خانم دکتر عارفی شنبه و سه شنبه هستن باورم نمیشه برای شنبه بهم ...

اره عزیزم. از ساعتی که وقت دادن زودتر برو. چون قبل ویزیت مشاوره و .. چیزای دیگه هست. دیر نشه نوبتت و اونجا اگه دکتر دیگه رو پیشنهاد دادن حتما بگو میخوام با عارفی باشم و وقت ازش گرفتم. میشه لطف کنی اگه برات ازمایش نوشت ازش بپرسی کجا باید انجام بدی و به منم بگی. مرسی. عکس رنگی رحمم بپرس میشه هرجا خواستیم بگیریم. ممنون

اره عزیزم. از ساعتی که وقت دادن زودتر برو. چون قبل ویزیت مشاوره و .. چیزای دیگه هست. دیر نشه نوبتت و ...

مرسی از راهنمائیت عزیزم ، چشم همه رو می پرسم میام هم اینجا میزارم ،   

فدات شن گلم پسره😘 راستی شما چه خبر؟شکمت بزرگ شده من حس میکنم شکمم زیاد بزرگ نیست البته خودم کلا چاق ...

منم خوبم.شکمم هم مثل توپ شده.خخخخخ تکوناشم حساااابی حس میکنم جوری ک حتی دست روشکمم بزارم حس میشه.شماچی؟تکوناشو کامل احساس میکنی.البته عزیزم من توهفته ۲۳ هستم.ازشما بیشتره. شمام ب هفته من رسیدی کامل حس میکنی تکوناشو.نگران نباش.راستی اسم براش انتخاب کردی؟

میشه برای سلامتی بچه هام ی صلوات مهمونم کنید.   ***الهم صل علی محمد و آل محمد***
منم خوبم.شکمم هم مثل توپ شده.خخخخخ تکوناشم حساااابی حس میکنم جوری ک حتی دست روشکمم بزارم حس میشه.شما ...

عزیزم به سلامتی 😘😘آره منم حس میکنم تکوناش ولی یه روز بیشتره تکوناش یه روزم کمتر 

2706