2752
2734
عنوان

از سقط مکرر , پیگیری تا درمان

| مشاهده متن کامل بحث + 885306 بازدید | 47953 پست
عزیزم مرسی که جواب دادی....من اصلا نمیخوام ریسک کنم اگه دکتر هم نگفت پردنیزولون ولی خودم میخورم....س ...

والا من دقیق نمیدونم چند دوره سرم میخوای. اما حداقل سه دوره لازمه. پردنیزولون دو حالت داشت برا بعضیها که خیلی وضعیتشان حاد بود ۴ تایی بود و برد اونا که حاد نبود دو تایی بود. شما از دو تا شروع کن. البته ریتم دوتایی رو نمیدونم. چون همش نباید دوتا بخوری و باید در طی دو ماه کمش کنی و بعد قطع کنی. تو بارداری هم باید یه دونه بخوری. چون اونا که ۴تایید بودند باید تو بارداری دوتا میخوردن.

🌷خدایا شکرت که دوباره حس مادر شدن رو به من عطا کردی❤🌷

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

سلام من امروز فهميدم كه براي بار دوم قلب جنين ايستاده  دكترم هم ايران نيست پيش جايگزينش رفتم و ...

متاسفم عزیزم. بهتره قبل از اقدام بعدی آزمایشات سقط رو که تو صفحه ۳۰۵ هست انجام بدین. ان شالله با تشخیص مشکلتون و تجویز داروی مناسب نتیجه میگیرین. 

از مطب وقت گرفتی یا ابن سینا؟

ابن سینا رو توصیه نمیکنم. چون آزمایشات رو ناقص انجام میدن و درمان رو از کمترین دارو شروع میکنن که ممکنه برا بعضیا جواب نده. بهتره برین مطب.

شما تو ژنهای انعقادی جهش نداشتین که آسپرین بهتون نداد؟سلکسان 4000 میزدین  یا 6000؟

من دو تا جهش داشتم اما جهش pai1 برای من ها را بود. برا اونا که همو هست آسپرین هم میدن.

من دو تا جهش داشتم اما جهش pai1 برای من ها را بود. برا اونا که همو هست آسپرین هم میدن.

جهشم ها نبود! هترو بود! اشتباه شد.

ابن سینا رو توصیه نمیکنم. چون آزمایشات رو ناقص انجام میدن و درمان رو از کمترین دارو شروع میکنن که مم ...

مطب خیلی دیر وقت میده، فعلا می‌خوام یه ویزیت اولیه با دکتر عارفی بشم و نظرشو با توجه به شرایطم بپرسم، وگرنه اونجا قصد ادامه درمان ندارم، صرفا جهت دیدن دکتر عارفی میرم

از طرفی ماهایی که شکست مکرر داریم فکر کنم هر جایی بریم بررسی کامل انجام میدم ولی برای بار اول حرف شما درسته

ای دل ار سیل فنا بنیاد هستی برکند *****چون ترا نوحست کشتیبان ز طوفان غم مخور ******************************* یا امام رضا! کمتر از آهو که نیستم، میشه ضامنم بشی؟؟

ما تو رحم یه چیزی داریم به اسم پنجره لانه گزینی، یعنی رحم در هر ماه فقط چند روز توانایی پذیرش جنین رو داره، ظاهراً با انجام یه تستی به اسم era میتونن این زمان رو بفهمن، حالا اینکه تو ایران انجام میشه یا نه و هزینش چطوره نمیدونم

ای دل ار سیل فنا بنیاد هستی برکند *****چون ترا نوحست کشتیبان ز طوفان غم مخور ******************************* یا امام رضا! کمتر از آهو که نیستم، میشه ضامنم بشی؟؟

سلام بچه ها من دوتا سقط داشتم یکی تو ۶ هفته و یکی هم ۹ هفته هر دو هم خود بخود تو دو روز با لک بینی و بعدم خونریزی و بیمارستان دفع شدن ... حالا پیش دکتر عارفی رفتم دستیارشون خانم ایرانمنش واسم آزمایش های هورمونی و کاریو تایپ و واسه همسرم آز دی اف آی اسپرم نوشتن  آزمایشها رو گفتن تو آزمایشگاه بهار یا خسرو شاهی انجام بدم و آز اسپرم تو کلینیک ابن سینا میخواستم ببینم کسی اطلاعات داره از روش انجام و هزینه و اینها چون من از قزوین هستم سختمه میخوام مشکلی پیش نیاد  آزمایشهای هورمونی رو یادم نیست گفتن ناشتا یا نه و ایتکه حتما باید روز سه پریود انجام بشه یا فرقی نداره؟ کسی میدونه؟

چه بسا چیزی را خوش نداشته باشید، درحالیکه خیر شما در آن است؛ و یا چیزی را دوست داشته باشید، حال آنکه  شر شما در آن است. و خدا می داند، و شما نمی دانید. بقره _ 216
عزیزم سی دی ۵۶ کافی نیست. منم اون ازمایشاییکه گفتیم همه برام نرمال بود و فقط سی دی ۱۶ یک واحد بالاتر ...

عزیزم شما از قبل بارداری و در حین بارداری پردنیزولون داشتین؟اگه داشتید چندتا بود؟

سلام بچه ها من دوتا سقط داشتم یکی تو ۶ هفته و یکی هم ۹ هفته هر دو هم خود بخود تو دو روز با لک بینی و ...

سلام عزیزم

ناشتایی نیاز نداره مگه اینکه آزمایش قندم باشه، معمولا میگن آزمایشات هورمونی روز سوم پریود باشه، بازم بهتره از همون آزمایشگاه بپرسی، هم هزینه رو میگه و هم شرایط

سلام من فاکتور پای 1 هتروس دو ماهه اسپرین میخورم و این ماه  اقدام بودم بنظرتون اسپرین رو چ مدتی باید خورد اگ حامله نباشم باید ادامه بدم یا قطع کنم عارفی حرفی نزد چطور استفاده کنم

برا حل مشکلاتم یه صلوات میفرستی🙏🙏
سلام من فاکتور پای 1 هتروس دو ماهه اسپرین میخورم و این ماه  اقدام بودم بنظرتون اسپرین رو چ مدتی ...

اسپربنو ادامه بده

هيچ وقتي فكرشو نميكردم خيلي اتفاقي ،عكسي رو انتخاب كنم كه بعدها شبيه دخترم باشه.عكس بالا دخترمه و عكس پاييني ،هموني كه انتخابش كردم،من به كارما خيلي معتقدم  
اسپربنو ادامه بده

شنیدم میگن اسپرین بیشتر از دو ماه عوارض داره موندم چیکار کنم. اه این عارفی هم انگار حیفش میاد درست و کامل برا ادم توضیح بده😑

برا حل مشکلاتم یه صلوات میفرستی🙏🙏
2706