2733
2739
عنوان

از سقط مکرر , پیگیری تا درمان

| مشاهده متن کامل بحث + 879610 بازدید | 47880 پست
سلام شماره مطبش اینه 02122359892

ممنون ک جواب دادی عزیزم من هم با این شماره تماس گرفتم ولی کسی جواب روز خاص هست مثلا زوج یا فرد؟از ساعت چند زنگ بزنم؟

در زندگی غصه از دست دادن هیچ چیز را نخورید،چون وقتی یک 🌳درخت برگی را از دست میدهد🌿برگی دیگر از قبل آماده جایگزین شدن است🍀به نظمی که خداوند در عالم برقرار کرده اعتماد کن او برای تو بهترین ها را برای تو کنار گذاشته مهربانتر از پدر و مادر دوستت دارم کمکم کن💐❤🧚‍♀️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ممنون ک جواب دادی عزیزم من هم با این شماره تماس گرفتم ولی کسی جواب روز خاص هست مثلا زوج یا فرد؟از سا ...

من چند روز پشت سرهم صبح ها زنگ میزدم درست یادم نیس کی جواب دادن عزیزم ولی گفتن به نوبت اولی ها وقت نمیدن، ابن سینا هم میره 

من چند روز پشت سرهم صبح ها زنگ میزدم درست یادم نیس کی جواب دادن عزیزم ولی گفتن به نوبت اولی ها وقت ن ...

دیروز با ابن سینا تماس گرفتم گفتن بعد پنج شهریور تماس بگیر خانم دکتر نیستن

در زندگی غصه از دست دادن هیچ چیز را نخورید،چون وقتی یک 🌳درخت برگی را از دست میدهد🌿برگی دیگر از قبل آماده جایگزین شدن است🍀به نظمی که خداوند در عالم برقرار کرده اعتماد کن او برای تو بهترین ها را برای تو کنار گذاشته مهربانتر از پدر و مادر دوستت دارم کمکم کن💐❤🧚‍♀️
2731

بچه ها بعد چن بار سقط باید گفت سقط مکرر؟من این دفعه دومه اولین بارداریم ک رفتم سونو گفت اصلا چیزی مشخص نیست کیسه بارداری هم تشکیل نشده فقط بتام ۳۵۰ بود دومین بارداریم ک دیروز گفت همه چیز جفت و بند ناف تشکیل شده ولی  جنین تو ۶هفته مونده در صورتی که تو باید الان ۸ هفته باشی برو برای ختم بارداری😔

خیلی ناراحتم من الان۳۳ سالمه بچه ام اصلا ندارم یعنی از دوباره باید سه ماه صبر کنم برای بعد سقط بعد از اون هم خدا میدونه چقد طول بکشه باردار بشم دوباره،بچه ها امروز روز عرفه اس تو رو خدا هر کی این پیام منو خوند برام دعا کنه خیلی دلم شکسته

ای وای یعنی چی قبلا میدادن نوبت 😞

نمیدونم خدا خودش کمک کنه ی دکتر خوب پیدا کنم خیلی خسته ام و ناراحت هر چی صلاح خودشه ،اگر کسی بجز دکتر عارفی برا  سقط مکرر می شناسید ک پیش نتیجه گرفتید لطفا بچه ها بیایید بگید خیلی ممنون میشم

2740

سلام خانم ها ، ببخشيد من الان هفته ٨ بارداريم هستم ، از ابتدا دكترم قرص آ اس آ برام نوشت ، الان دو شبه كه فراموش كردم بخورم ، ايا خطري ايجاد ميكنه ؟ ميشه راهنماييم كنيد

مردم از استرس

سلام خانم ها ، ببخشيد من الان هفته ٨ بارداريم هستم ، از ابتدا دكترم قرص آ اس آ برام نوشت ، الان دو ش ...

نه گلم مشكلي نيست

ادامه بده مثل هميشه

هيچ وقتي فكرشو نميكردم خيلي اتفاقي ،عكسي رو انتخاب كنم كه بعدها شبيه دخترم باشه.عكس بالا دخترمه و عكس پاييني ،هموني كه انتخابش كردم،من به كارما خيلي معتقدم  
بچه ها cd16 پایین باشه عددش یعنی چی؟؟؟؟

اينو من نميدونم گلم

هيچ وقتي فكرشو نميكردم خيلي اتفاقي ،عكسي رو انتخاب كنم كه بعدها شبيه دخترم باشه.عكس بالا دخترمه و عكس پاييني ،هموني كه انتخابش كردم،من به كارما خيلي معتقدم  
بچه ها بعد چن بار سقط باید گفت سقط مکرر؟من این دفعه دومه اولین بارداریم ک رفتم سونو گفت اصلا چیزی مش ...

گلم سقط مكرري

تاپيك رو بخون

از صفحه ٧شروع كن

چندين صفحه بخوني دستت مياد

2706