2752
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

پنج بار هممون دیدیمش،اونجا ک دخترشو میبینه ک پیر شده،خیلی غمناکه😢

اهه منم هر سری گریه کردم

فلسفی چیزی ب ذهنت نمیرسه تحلیل داشته باشی

استادمون تحلیل میخواد با دوبار دیدن نتونسم

یکی از بهترین فیلمای تاریخ 

موضوع علمی ای ک بهش پرداخته 

بازیگران 

دیالوگ ها

جلوه های بصری 

موسیقی 

ادم سر ذوق میاد بااین فیلما

هشتگ عدالت آبدوغ‌خیاری🤡نی‌نی‌سایت جاییه که امضای وطن پرستی خلاف قوانینه ولی شعار مرگ بر فلان با قوانین مغایرت نداره😂

شاید بشه گفت هر جای دنیا بری هر چقدر دور بشی چه مکانی چه زمانی هیچ جوره اون عشق تو وجود آدم تغییر نمیکنه 

و این عشق به همدیگه است که ماها داریم تو این زمان خیلی کم که ممکنه چند سال نوری اونور تر بیشتر باشه ،زندگی رو میگذرونیم ...

نظر دیگه ندارم ...

بهترین کار همینه که فقط به فکر خودت باشی  

هیچی... 

حتی علمی هم نبود چه برسه به فلسفی😂

چند سال پیش دیدم فقطم یه بار تونستم ببینم وخب دوس داشتم چون تو حال وهوای خوبی بودم که دیدم

چند تا تئوری اثبات نشده توی فیلم  استفاده شده وبر پایه ی همونا بود(اونجا که تو کرم چاله گیر افتاده بودو...) 

تو کتاب جهان در پوست گردو یه جا هاوکینگ میگه من اصلا این فیلم های علمی تخیلی رو قبول ندارم! چون توی این فیلما علرغم اینکه هزاران سال مثلا بشر پیشرفت کرده ولی انسان همچنان همون انسان ساده این نسل هست با همین نوع ژنتیک و با همون تفکرات کاملا وبدون تغییر!! درکل انسان اینده از نظر فیزیولوژی و.... تغییر کرده یا بقول تکامل پیدا کرده

از این جهت وخیلی جهات دیگه علمی نیستن... 

مثل جوجه ی مُرده توی باغــچه خاکم کرد...