2752
2734

اینا زندگی من نیست زندگی دوستمه نظرات و براش میگم 

دوستم با پسری دوست بوده که باهم کات می‌کنن شوهرش که میاد خواستگاری ازدواج میکنه اما یه هفته بعد عقد به دوست پسرش میگه که اگر میخوای من و طلاق می‌گیرم شوهرش هم پیاماش میبینه حتی خانواده شوهرش هم میبینن الان پنج ساله گذشته شوهرش بهش اعتماد نداره فقط میزاره با مادرشوهرش و جاریش بیرون بره  خونه خانواده دختره هم دوست نداره بره میگه به اونا هم اعتماد نداره بچه هم ندارن دوستم میگه هر جا می‌خواد برم باید با گریه برم خونه خانواده خودمم نمیاد احترام نمیزاره بهشون فحش میده شوهرش دوستش داره اما اعتماد نداره میگه با خانواده خودت نباید رفت و آمد کنی اما همه جا با جاری مادرشوهرش میزاره بره  میگه نمی‌دونم چکار کنم از کارم و خیانتم پشیمونم تقصیر خودم  بوده اما الان پنج ساله گذشته می‌خوام درست شه نمی‌دونم طلاق بگیرم یا نه 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

چقد سخت🤦‍♀️

فقط 22 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
<کاش آغوشم به اندازه ی رنج هایت بود؛ عزیزم🫂🤍>.برای سلامتی نی نیم اگه میشه یه صلوات بفرستید ممنون🫰🏻

باید برن مشاوره . 

طلاق راه حل نیست . 

برن مشاوره ، چهار تا ریش سفید و بزرگتر با پسره حرف بزنن ، مادرشوهرش اگر زن عاقلی هست با پسرش حرف بزنه . باید مدت زیادی طبق میل شوهرش باشه و نه نیاره روی هیچ کدوم از حرفاش . 

باید تو عقد جدا میشدن چون اعتماد خیلی سخت ترمیم میشه گاهی هیچ وقت درست نمیشه 

من اینجا حقیقت رو میگم نه چیزی که دوست داری بشنوی                       بوته های خار را در زمین من نکار شاید فردا پا برهنه به دیدارم بیایی
2706