2737
2739
عنوان

فردا پسرم میره کلاس اول حالم خیلی بده

| مشاهده متن کامل بحث + 1471 بازدید | 77 پست
پسر منم از سوم میره پیش دبستانی منم نگرانم بخاطر شیطنتایی که داره و محیط بیرون از مدرسه رو کامل میشن ...

نکنه پسرمنم از مدرسه بزنه بیرون

خدایا کسی اینجا به یادش نیست که دنیا زیر چشماته ◉ یه عمره یادمون رفته زمین دارمکافاته ◉ فراموشم شده گاهی که من اینجا چه ها کردم ◉ که باید روزی از اینجا بازم پیش تو برگردم ◉ خدایا وقت برگشتن یه کم با من مدارا کن ◉ شنیدم گرمه آغوشت اگه میشه منم جا کن ღ
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ممنون ک درکم کردی ولی خب دست خودم نیس حتی کلی گریه کردم😅

میشه بدونم دقیقا چه مشکلی بوده که پیش ذبستانی نرفته ؟بیماره ؟یا تاخیر داشته ؟ 

میخوام از زنده بودن لذت ببرم رسالت من اینه،با سختیا میجنگم چون رسالت من اینه،من اومدم زندگی کنم نه بردگی من برده ی پول و خوراک و اموالم نیستم من میخوام با حداقل داشته هام شاد باشم و اگر روزی مادر شدم یاد بچم بدم از زنده بودن شاد باشه درست مثل یه فیلیپینی 
2731

زیادی حساسی.منم پسرم فردامیره مدرسه کلاس اوله.درمورد تغذیش نگران نباش هرچی دوست داره بزار اونجا محیط به جوریه همه میخورن اینم میبینیه میخوره.چرانگرانی ؟مدرسه محیط خوبیه .البته دوست خوب پیداکنه

2738

خیلی حساسی. این حساسیت شما باعث میشه پسرتونم حساس بشه و دچار استرس بشه. پسر منم فردا جشن شکوفه هلش. تازه امشب میخوام براش کیف بخرم. 

قد ۱۵۹. شروع رژیم ۱/۱۱                                                    وزن 
نکنه پسرمنم از مدرسه بزنه بیرون

مگه الکیه اخه بچه بزنه بیرون ؟چرا ترسای الکی به دلتون راه میدین ؟ 

میخوام از زنده بودن لذت ببرم رسالت من اینه،با سختیا میجنگم چون رسالت من اینه،من اومدم زندگی کنم نه بردگی من برده ی پول و خوراک و اموالم نیستم من میخوام با حداقل داشته هام شاد باشم و اگر روزی مادر شدم یاد بچم بدم از زنده بودن شاد باشه درست مثل یه فیلیپینی 
عزیزم شما زیادی حساسی ،و خیلی هم دیدتون منفی و قطعا بخاطر استرستون که بدترین اتفاقات پیش بینی میکنی ...

اصلا جلوی پسرم نگرانیمو بروز ندادم خیلی شاد وسرزنده هستم پیشش ولی خب  نگرانیم دست خودم نیس حس میکنم قلبم داره میاد تو دهنم

خدایا کسی اینجا به یادش نیست که دنیا زیر چشماته ◉ یه عمره یادمون رفته زمین دارمکافاته ◉ فراموشم شده گاهی که من اینجا چه ها کردم ◉ که باید روزی از اینجا بازم پیش تو برگردم ◉ خدایا وقت برگشتن یه کم با من مدارا کن ◉ شنیدم گرمه آغوشت اگه میشه منم جا کن ღ
2706