2752
2734
عنوان

همسایه نفهمم

166 بازدید | 7 پست

خدایا امروز دو طبقه اسباب کشی داشتن طبقه اول باید میرفت طبقه چهارم تازه باید میومد اسباب کشی داشت 

طبقه اول تموم اسباب هاشو با اسانسور برد

طبقه چهارم داشت میومد بره چهارم گیر کرده توش از چهارم با سرعت رسیده اول

زنگ زدیم اتش نشانی چون مدیر ساختمون شوهرمه گفتن مقصر شمایی گفتم به من چه من گفتم نکنین وگرنه شما باید خسارت بدی گوش نکردن

الان همه کاسه کوزه ها سر من شکسته

بنظرتون چیکار کنم؟ 

کاربر صدبار تعلیقی🌸😅

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

اسی مدیر ساختمون بودن همش دردسره . بعد هم شما وقتی کسی کاری کرد که باعث خسارت ب بقیه شد به طرف از طریق اظهارنامه  موارد لازم رو به اطلاعات برسونید و اقدام عملی زچرو تو اظهارنامه مطالبه کنید .اینطوری رسماً به طرف وظایفشو گوشزد کردید ضمنا این اظهارنامه خودش به طرف میفهمونه که شما یه مدیر وظیفه شناس و آگاه هستید و نمیتونه قسر در بره 

چی میشه این روزها با هم مهربان‌تر باشیم .
اسی مدیر ساختمون بودن همش دردسره . بعد هم شما وقتی کسی کاری کرد که باعث خسارت ب بقیه شد به طرف از طر ...

راستش ما اصلا مسئولیت قبول نکردیم اینا گیر دادن به ما که شما چند ساله اینجایید توروخودا قبول کنین

کاربر صدبار تعلیقی🌸😅