2733
2734
عنوان

مامانم نمیزاره برم عروسی دوستم

| مشاهده متن کامل بحث + 1047 بازدید | 82 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

کلا شومیزات به نظرم خوبن اولی و دومی. حتما عروسی رو برو. بخاطر لباس بخوای نری حسرت میخوری. اصلا کسی تمرکزش روی تو نیست لباساتم اصلااااا بد نیست 

هر صدقه‌ای که برای مرده داده می‌شود، فرشته‌ای آن را می‌گیرد. در طبقی از نور می‌گذارد. بر لب قبر می‌ایستد. با صدای بلند می‌گوید: ای اهل قبور، درود بر شما، بگیرید این هدیه را که بستگان تان برای شما فرستاده‌اند. رسول اکرم (ص)
اصلا بحث لباس نیست ..خدایی رفتن به عروسی دوست خیلی بده مامانت حق داره خیلی از مسائل هست که نمیشه یک ...

خیلی زحمت میکشی

دختراتو از همون اول چشم و گوش بسته بار بیار و نذار هیچ جا برن تا عقده یه تولد ساده تو دلشون بمونه بعد که یکم آزادی پیدا کردن رفتن دانشگاه یه دفعه میان عقده هاشونو هزار برابر بدتر برطرف میکنن

الان خیلی به نظرت کار خوب و درستی میکنی که نمیذاری بچه هات یه تولد ساده برن؟ فردا که بزرگ شدن شرایطشونو با بقیه دوستاشون مقایسه کردن و تو روت وایسادن میفهمی 

کلا شومیزات به نظرم خوبن اولی و دومی. حتما عروسی رو برو. بخاطر لباس بخوای نری حسرت میخوری. اصلا کسی ...

بنظرت اولی و دومی با چه شلواری خوب میشه؟ 

اگه خوبه فقط شلوار بخرم 

این بیت مولانا رو خیلی دوست دارم که میگه:                 دانی که چرا سّرِ جهان با تو نگویم؟                              طوطی صفتی، طاقت اسرار نداری.!                             یعنی قشنگ یه عده رو شسته گذاشته کنار :) 
دامن مشکی نداری؟ همینم بد نیستا ولی احساس میکنم مشکی ساده بهتره

نه خواهرم یه پیلی دار مشکی داره ولی از اونی که عکسشو گذاشتم کوتاه تره

این بیت مولانا رو خیلی دوست دارم که میگه:                 دانی که چرا سّرِ جهان با تو نگویم؟                              طوطی صفتی، طاقت اسرار نداری.!                             یعنی قشنگ یه عده رو شسته گذاشته کنار :) 
بنظرت اولی و دومی با چه شلواری خوب میشه؟  اگه خوبه فقط شلوار بخرم

راستش نمیدونم بلد نیستم. اگر اگر خواستی شلوار بخری هم شومیز رو ببر هم کفشی که میخوای بپوشی رو. توی اتاق پرو شلوارای مختلفی که فروشنده پیشنهاد میکنه رو با شومیز و کفشت بپوش که نیای خونه ببینی ترکیبشو دوست نداری بخوای بری عوض کنی و اینا. 

هر صدقه‌ای که برای مرده داده می‌شود، فرشته‌ای آن را می‌گیرد. در طبقی از نور می‌گذارد. بر لب قبر می‌ایستد. با صدای بلند می‌گوید: ای اهل قبور، درود بر شما، بگیرید این هدیه را که بستگان تان برای شما فرستاده‌اند. رسول اکرم (ص)
یعنی یه لباس نداری واقعا؟😐

نه چون زیاد عروسی نمیرم 

بیا عکس میزارم اونایی که دارم 

عکس لباسارو ندیدم

سنت چقدره؟؟ اگه زیر ۲۵هستی  .  من عروسی زیاد میرم معمولا این رده سنی  یا یه تاپ بندی ...

تو تالار شلوار مام فیت؟

بیاید قول بدیم هرگز ناامید نشیم و ادامه بدیم🤝🏻خدا بزرگتر از این حرفاست🤍
2706