2752
2734
عنوان

چکار کنم به حرفم گوش کنه؟

46 بازدید | 5 پست

تازه با ینفر آشنا شدم و قصدمونه که با هم وارد رابطه شیم.اون بهم این پیشنهاد داده.من رابطه قبلیم سر اینکه طرفم با رفیقم لاس میزد و بیرون میرفت کات شد.این آقایی که تازه باهاش آشنا شدم قبل از من با یکی از همکلاسیم رفیق بود که اونم دختر بود.ولی دختره ازش بزرگتر بود و.‌..قصد رابطه با هم نداشتن با اینکه دوتایی بیرون میرفتن
حالا من بهش گفتم که نمیخوام با دختره چت کنی و حرف بزنی و بیرون بری.الان بهم میگه فردا قراره اکیپی بریم بیرون اون دختره هم هست و من بهش گفتم دوس ندارم بره.ولی اون میگه من بدبینم.میگع بزار همه چیز یواش پیش بره.دختره تو خوابگاه دیگه منو تحویل نمیگیره از وقتی فهمیده رابطمون.من واقعا دلم نمیخواد دیگه اون دختره رو ببینه.کلا دام نمیخاد هیچ صمیمیتی با دختری داشته باشه.چکار کنم؟بهم میگه اگه نمیخای برم نمیرم ولی اون دختره با تو لج میوفته حساس میشه

اصلا توی رابطه رفتنت با این اقا از بیخ و بن اشتباهه...

اول این که مشخصه قصدش با شما هم جدی نیست وگرنه حرف گوش میداد و طرف اون دختره به هیچ وجه نمیرفت

دوم این که اون دختره مدام جلوی چشمته و ممکنه رفتار خوبی نشون نده و اذیت بشی

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

شما داری راه اشتباه و میری که میخوای بقیه رو تغییر بدی ،شما اگه دوست نداری طرفت با دخترا صحبت کنه برو با کسی دوست شو که اهل این چیزا نباشه ، هیجوقت نمیتونی اونو عوض کنی چون اون شخصیتش و اخلاقش اینجوریه و اهل اکیپ و این چیراست ، ضمنا الان خیلی زوده واسه اینکه به روتین رندگیش گیر بدی ، اشنایی واسه اینه که تو ببینی طرف چجوریه میتونی با طرز زندگیش کنار بیای یا نه ، اما شما هنوز هیچی نشده داری تو روند زندگیش دخالت میکنی ، راهش اینه که ادمتو عوض کنی 

دختری از آهار🦚
شما داری راه اشتباه و میری که میخوای بقیه رو تغییر بدی ،شما اگه دوست نداری طرفت با دخترا صحبت کنه بر ...

اون به من پیشنهاد داده.الان باید نشون بده که متعهده  

اون به من پیشنهاد داده.الان باید نشون بده که متعهده  

خب پیشنهاد بده ، خیلیا میان به یه دختر پیشنهاد میدن و دوست دارن زندگی خودشون و روند قدیم و پیش بگیرن و دختره بسسازه با اینا  ، این دختره که باید تصمیم بگیره اون پسر به دردش میخوره یا نه ، جیزی هست به نام رد پیشنهاد ، میتونی خیلی راحت بهش بگی من با این شرایط نمیتونم کنار بیام و ادامه ی رابطه رو صلاح نمیدونم 

دختری از آهار🦚