2737
2734
عنوان

فردا پسرم میره کلاس اول حالم خیلی بده

| مشاهده متن کامل بحث + 1454 بازدید | 77 پست

من معلم کلاس اولم.

روز اول اکثر مادرا میان و همین حرف ها رو به من میزنن ولی هیچ مشکلی برای بچه هاشون پیش نمیاد.

از همین اول کار درست برخورد کن.

تغذیه شو بذار تو کیفش و خیلی تاکید نکن برا خوردنش، گرسنه شه میخوره.

بذارش در مدرسه و برو، وارد حیاط نشو. 

کیفشو براش نیار، خودش بلند کنه.

بهش بگو اگر کسی تو رو زد، به مدیر و معلم بگو، تو کاری نکن.

بيماري پارسالش چي بود كه نرفت؟ 

تويي كه امضام و ميخوني اره با خودتم تو به زودي خبر خيلي خوبي ميشنوي و بدون امضاي من ي نشونه ست براي رسيدن به اون چيزي كه از خدا ميخواي😍😍💃💃🌹🌹خداياشكرت كه اين دوستم به آرزوش ميرسسسه خيليييي زود🙏😍
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
سلام گلم   منم فردا دخترم میردکلاس اول وکلی استرس  استرس همه جوره

چرا استرس خوش حال باشید همچیشو اماده کنین.لقمه میوه شب اماده کنین با صب.کلی مادرا میاد .البته من فردامیبرم خودم که روز اوله بقیه روزا باباش

من معلم کلاس اولم. روز اول اکثر مادرا میان و همین حرف ها رو به من میزنن ولی هیچ مشکلی برای بچه هاشو ...

ممنونم🌹⚘️

خدایا کسی اینجا به یادش نیست که دنیا زیر چشماته ◉ یه عمره یادمون رفته زمین دارمکافاته ◉ فراموشم شده گاهی که من اینجا چه ها کردم ◉ که باید روزی از اینجا بازم پیش تو برگردم ◉ خدایا وقت برگشتن یه کم با من مدارا کن ◉ شنیدم گرمه آغوشت اگه میشه منم جا کن ღ
2738
منم نگران بودم ولی دخترم خیلی خوب با شرایط کنار اومد دختر منم بدغذاس ولی تو مدرسه زنگای تفریح میرفت ...

پسر من بیشتر اوقات هیچی نمیخورد چند تا بچه تو مدرسه اشون بود خوراکی هاشو میگرفتن میخوردن یا همه رو میآورد خونه 

سلام گلم   منم فردا دخترم میردکلاس اول وکلی استرس  استرس همه جوره

سلام عزیزم امیدوارم زود از این حالت دورشیم 

ب امید موفقیت همه بچه ها

خدایا کسی اینجا به یادش نیست که دنیا زیر چشماته ◉ یه عمره یادمون رفته زمین دارمکافاته ◉ فراموشم شده گاهی که من اینجا چه ها کردم ◉ که باید روزی از اینجا بازم پیش تو برگردم ◉ خدایا وقت برگشتن یه کم با من مدارا کن ◉ شنیدم گرمه آغوشت اگه میشه منم جا کن ღ
پسر من بیشتر اوقات هیچی نمیخورد چند تا بچه تو مدرسه اشون بود خوراکی هاشو میگرفتن میخوردن یا همه رو م ...

وای چ بد

بقران من خیلی میترسم چند روزه دارم کابوس میبینم سر همین قضیه

لطفا روی خودت کار کن معلما حواسشون کاملا جمعه چون براشون مسئولیت داره و اگه خار به پای بچه بره فوری براشون زندانی میبرن پس اونا از توی مادر نگران ترن،نترس و ترستو به بچه انتقال نده از روز اول مدرسه و پیش ذبستانی غول ساختین برا خودتون 

میخوام از زنده بودن لذت ببرم رسالت من اینه،با سختیا میجنگم چون رسالت من اینه،من اومدم زندگی کنم نه بردگی من برده ی پول و خوراک و اموالم نیستم من میخوام با حداقل داشته هام شاد باشم و اگر روزی مادر شدم یاد بچم بدم از زنده بودن شاد باشه درست مثل یه فیلیپینی 
پسر منم از سوم میره پیش دبستانی منم نگرانم بخاطر شیطنتایی که داره و محیط بیرون از مدرسه رو کامل میشن ...

یه ساعتهایی هست که جی پی اس داره و میتونی روی گوشیت ببینی که بچه کجاست

دوستم برای بچه هاش گرفته و وقتی میرن بیرون بازی همش چک میکنه ببینه کجان

من معلم کلاس اولم. روز اول اکثر مادرا میان و همین حرف ها رو به من میزنن ولی هیچ مشکلی برای بچه هاشو ...

اتفاقا همین امروز داشتم به‌پسرم میگفتم‌تو مدرسه اگه کسی اذیتش کرد یا دعوا کرد اصلا با کسی دعوا نکنه یا به معلمش بگه یا بیاد خونه به خودم بگه. من فقط میترسم با بچه ای یه وقت دعوا نکنه

قد ۱۵۹. شروع رژیم ۱/۱۱                                                    وزن 
2706