2737
2734
عنوان

پدر شوهرم میخواد منو بزنه!!!

5973 بازدید | 187 پست

پدر شوهرم میخواس باغشو سم بزنه منو مادر شوهرم رفتیم کمکش ک اون دستگاه سم بزاره روی شونش

اومده بهم میگ با جدیت کامل ک اینکارارو یاد بگیر بعدا بکی بلد نیستم چوبه شاخه انار میگیرم میزنمت چیزی ک پدرت عملی نکرد من عملی میکنم

قسم میخورم تا حالا هیچ بی احترامی نکردم مثل پدر خودم رفتار کردم باهاش براش میوه پوست میکندم ریز میکردم میزاشتم جلوش 

از کربلا اومد پاهاشو با روغن کلی ماساژ دادم شوهرم هی میگ باهات شوخی کرد حتی اگ من در تشخیص اشتباه کرده باشم بازم حتی شوخیشم قشنگ نیییس

شوخی کرده شاید

به امضام نگاه نکن    میگم نگا نکن  میخوابونم دهنتا   میگم برو امضا بعدی  برو دیگه اهههه  عجب آدمی هستیا   بروو حالا چرا بین این همه امضا به امضای من زل زدی کلک  ‌ ‌ ‌ ‌ ‌‌ ‌‌ ‌ ‌‌ ‌ ‌ ‌ 
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

مهم لحنشه 

بعدشم مگه دخترشی که اینکارا رو میکنی 

امضام خونده بشه🤌وقتی از یک فروشگاه بزرگ خرید می‌کنید، کمک می‌کنید یک نفر هفتمین ویلای خود را بسازد و دهمین ماشینش را بخرد؛ اما وقتی از بقالی محل یا یک مغازه ساده خرید کنید آن فرد می‌تواند برای فرزندش آن وسیله‌ای که نیاز دارد را بخرد ... حداقل چند قلم از خرید هاتون را مخصوص بقالی و مغازه های کوچک بذارید و همه مایحتاج خود را از فروشگاه های بزرگ نخرید و به اندازه خود کمی جلوی این سیستم سرمایه دار پرور تبعیض آمیز را بگیرید.                   و من یتوکل علی الله فهو حسبه✨
2740

محبت نیومده به بعضیا 

باید مث چی رفتار کنی 

بی چشم رو ان

همونقدر که مستربین عروسکش و دوست داشت دوست دارم 🧸💕 من خودمو دوست دارم چون اولین قانون زندگیم برای پیشرفت اینه که اول خودمو دوست داشته باشم، خودمو دوست دارم با اخلاق تندم ، با بی حوصلگیم ، با سخت گیریم ..   خودمو دوست دارم چون انقد قویم که بادی به هر جهت نباشم 😉 با بالا رفتن سن هیچ تاثیری در سطح شعور ندارع، نهایتا یه بیشعور پیر میشی که فکر می‌کنی هر چیزی که بقیه میگن باید به خاطر سنت قبول کنن و احترام بزارن! طبیعت هوشمنده♻️  *درخواست ندین قبول نمیکنم 
2706