2733
2734

دوتا دختر داره یکی از یکی خوشگلتر شوهرشم خیلی دوستش داشت براش همه کار می کرد ،دختردابیم رفت قهر خونه داییم شوهرش دیگه نیومد دنبالش گفت اگه شوهرم اومد میرم اگه نه دیوونه نیستم برگردم خودم پیش اون دیوونه.

یکسال بچه هاش و خودش خونه پدرش بود مادرشوهرش چندبار اومد از راه دور دنبالش ولی شوهرش نیومد بعد یکسال طلاق غیابی گرفت چون شوهرش حتی دادگاه نمی اومد ،بعد بچه ها رو فرستاد خونه مادرشوهرش 

دوسال بعد با یه پسر جوون و پولدار ازدواج کرد رفت اروپا 

چندوقت پیش دوتا بچه هاشو دیدم بزرگه گفت مامانمو دوست ندارم اون ولمون کرد دلم خیلی سوخت براشون طفلیا😢

ثوصیثه صوثیص

هههه حکایت زن داداش عوضی منه طلاق میگیره بچه ۴ ساله رو ول می‌کنه میره شوهر می‌کنه حضانت هم تازه باهاش بوده! الان ۶ ساله نیومده بچشو بیینه

فقط 22 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
یه فرشته کوچولو داره آماده میشه تا قدم روی زمین بزاره و ما بی صبرانه منتظر رسیدنش هستیم❤️🤰 برای تو دلیم دعا کنید.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

برای چی دلت برا بچه هاش میسوزه؟ خب جدایی برای هرکسی ممکنه پیش بیاد

وقتی شوهرشم نرفته دنبالش یعنی همو نمیخاستن دیگه

مطمئن باش اگر باهم میموندن و هرشب جنگ و دعوا داشتن زندگی اون دخترا بدتر از الان بود و اون موقع دلسوزی بیشتری داشتن

یاد                                                                                       خنجر است.                                                                             👤 الیاس علوی                                  
هههه حکایت زن داداش عوضی منه طلاق میگیره بچه ۴ ساله رو ول می‌کنه میره شوهر می‌کنه حضانت هم تازه باها ...

مردم چطوری دلشون میاد. 

من بچمو دست مادرم نمی‌دادم نگه داره. ملت طفل معصوم را  ول می‌کنند میرن!!! 

چون خونش کاروانسرا بود... شلوغ 

کاش همسر سابق من هم سمت پسرمون نمیومد

بنظرم افرادی ک نمیتونن مسئولیت پذیر باشن و نقششون رو خوب ایفا کنن نبودشون بهتره 

وقتی پدر یا مادر خوبی نباشن و بچها این رو هر لحظه تو رفتارشون ببینن قلبشون میشکنه.

زغوغاىِ جهان فارغ!!!🙃
واای  دلم ترکید..  آخه آدم با جگر گوشه هاش این کار را میکنه.  یه روزی در آینده پشی ...

الکی قضاوت نکنید هیچ کس نمیدونه تو زندگی مردم چی میگذره بخدا زندگی که برات جهنم باشه همون بهتر که نباشه شاید اگه شماهم بودی نمیتونستی تحمل کنی..برای بچه ها هم به نفعشونه جدا بشن تا اینکه هر روز دعوا باشه و روحیه شون خراب بشه وافسرده بشن در اینده

الکی قضاوت نکنید هیچ کس نمیدونه تو زندگی مردم چی میگذره بخدا زندگی که برات جهنم باشه همون بهتر که نب ...

مادرم یک همسایه داره. خانمه از شوهرش دو تا بچه داشت. از شوهرش جدا میشه. عاشق یک مرد دیگه میشه که زن و بچه داره و باهاش ازدواج میکنه. و چهار تا بچه به دنیا میاره. 

شوهر اولش زن میگیره. نامادری بچه ها را خیلی اذیت میکه. دستاشون را با قاشق داغ میسوزونه. 

بچه های بیچاره بزرگ میشن میان مادرشون را پیدا می‌کنند. ولی اینقدر سختی کشیده بودن. یکیشون میمیره. پسره فوت میکنه. مادره الان عذاب وجدان داره. 

آه دو سری آدم پشت سرشه. یکی  زنی که هووش شده. دومی بچه ها از شوهر اولش. 

شوهره نرفته دنبالش.اگر می رفت شاید بر می گشت.خیلی اوقات پدر چنین کاری می کنه و بچه رو مادر بزرگ می کنه حالا این بار این خانم خواسته طلاق بگیره‌. خب شاید بچه هارو نخواسته.ناخواسته بوده حالا بیایم زور اش کنیم نه تروخدا بچه ها ات رو بخواه‌

شوهره نرفته دنبالش.اگر می رفت شاید بر می گشت.خیلی اوقات پدر چنین کاری می کنه و بچه رو مادر بزرگ می ک ...

چقد از حرفات اشکم دراومد 

بی انصاف بچه به مادر نیاز داره اونا مگه با میل خودشون اومدن 

بچه محبت میخواد بچه آغوش گرم میخواد 

2706