2752
2734
عنوان

ماندن شیشه در کف پا

115 بازدید | 1 پست

سلام

دوستان من تقریبا دوماه پیش شیشه رفت کف پام

درش آوردم فشارم دادم اگر چیزی هست در بیاد

بعدشم ضدعفونی و پانسمان

درد شدیدی داشتم تا جوش خورد

بعد جای زخم ورم کرد و گهگاهی درد احساس میکردم

رفتم بیمارستان عکس انداختم

گفتن یه تیکه کوچیک هست

باید ببرم دکتر ارتوپد نشون بدم و تشخیص ایشون مطرحِ

کسی بوده مشکلی مشابه داشته و جراحی کرده باشه؟

از آمپولی که برای سر شدن کف پا میزنن میترسم😁

آنجا که  راه    نیست   خداوند  راه    میگشاید🤲

سلام

چند روز گذشته شیشه تو پای دخترم رفت،  سریع رسوندیمش بیمارستان کودکان تهران تو بلوار کشاورز، گفتند اینجا تجهیزات نداریم، معطل میشید ببرید بیمارستان امام خمینی بخش ارتوپد.

بعد عکس سی تی اسکن انداختیم که مشخص شد ۳ تا تیکه شیشه تو پاش مونده.

با دکترها و رزیدنتها صحبت کردیم گفتند یه جا تو تهران هستش به اسم درمانگاه علوی، تو گمرک که با دستگاه مکش و وکیوم میتونن شیشه رو دربیارن. 

ما هم رفتیم به درمانگاه علوی، دکتر شیفت شب بعد دیدن عکسها گفت کار من نیست و یه مرکز دیگه تو یافت آباد هست که دستگاهش به روزتره و اگه اونجا نتونن دیگه هیچ جا نمیتونن شیشه ها رو دربیارن. چون شیشه تو پای بچه شکسته بود و یکیش با تاندون درگیر شده بود .

ضمن اینکه وکیوم و اینها الکی بود. این درگلنگاه ها یه دستگاه پیشرفته ای دارن که مثل سی تی یه و موقع عمل به پزشک کمک میکنه که بیخودی بافت رو نشکافن تا جسم خارجی رو پیدا کنن.

از ساعت ۴ که این اتفاق افتاد،تا حدود ۸و نیم خودمون رو رسوندیم به درمانگاه شکوفه توی شهرک ولیعصر یافت آباد. 

خانمی که پاسخگو بودن با اصرار ما با دکتر تماس گرفتند و قرار شد فردا ساعت ۹ صبح مجدد مراجعه کنیم و دکتر عمل کنن. پرسیدیم که تا صبح خطری نداره گفتن مشکلی پیش نمیاد. حالا تا صبح چی کشیدیم بماند.

فرداش رفتیم و حدود نیم ساعت عملش طول کشید و پزشک جراحش هم تبحر داشت و یه بخیه هم زدن که خونریزی نکنه.

تا سه روز هم نباید راه بره و حمام کنه.

خلاصه اگه میدونستیم این دو تا مرکز هستش همون اول میرفتیم و الکی انقدر زمان رو از دست نمیدادیم.