2733
2734

یه جلسه دیگه مونده اون دوتا رو نیومد 

به نظرتون چرا؟

خدایا شکرت که معجزه کردی برام،من با تو به هرچی خواستم رسیدم شکرت که منو نجات دادی🤍🕊️

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

2731

شاید میخواد زود طلاق بگیره. اصلا ماهیت این جلسات چیه برای آشتیه یا چیز دیگه اگه نیاد عقب میفته جلسات

🌱دلم یکیو میخواد که توی بدترین حالتام و کلافه ترین وضعیتم به اندازه وقتایی که خوب و آرومم دوسم داشته باشه(๑ت๑) ████████▒▒80%
شاید میخواد زود طلاق بگیره. اصلا ماهیت این جلسات چیه برای آشتیه یا چیز دیگه اگه نیاد عقب میفته جلسات

اینکه آشتی بدن و یا اگه سازش نکردن برگه عدم سازش میدن که کار رو برای دادگاه راحت تر کنه

خدایا شکرت که معجزه کردی برام،من با تو به هرچی خواستم رسیدم شکرت که منو نجات دادی🤍🕊️
میدونه مقصره بیاد چی بگه؟ منم مثل شمام این اشغالم نمیاد فقط وکیلشو میفرسته

ما چند روز دیگه جلسه داریم شورا همش خدا خدا میکنم که بیاد تکلیفمون مشخص بشه 

شما تو چه مرحله ای هستی؟دادگاه رو نمیاد یا جلسه مشاوره؟

ما چند روز دیگه جلسه داریم شورا همش خدا خدا میکنم که بیاد تکلیفمون مشخص بشه  شما تو چه مرحله ا ...

دیگه جلسه مشاوره و صلح و سازشو چون میدونستم نمیاد منم نرفتم پرونده مستقیم رفت دادگاه الان عدم تمکین زده صوریه میخواد نفقه نده و ناشزه بکنه یه جوری بالاخره ضربشو بزنه شماهم جلسه مشاوره رو شرکت نکن ببین قانون چجوری میکشتش دادگاه البته اگه وکیل نداره اگه داره که هیچی ب عنوان نمابنده میادش

ما چند روز دیگه جلسه داریم شورا همش خدا خدا میکنم که بیاد تکلیفمون مشخص بشه  شما تو چه مرحله ا ...

البته اینم بگم خداکنه هیشوخ نیان اینجوری کار طلاق راحت تر پیش میره بیان طولانی تره ولی من فک میکنم دارن اذیتمون میکنن مثلا نمیدونن ب ضرر خودشونه

دیگه جلسه مشاوره و صلح و سازشو چون میدونستم نمیاد منم نرفتم پرونده مستقیم رفت دادگاه الان عدم تمکین ...

این مدت برات پول زده؟

البته اینم بگم خداکنه هیشوخ نیان اینجوری کار طلاق راحت تر پیش میره بیان طولانی تره ولی من فک میکنم د ...

تو دلیلت برای طلاق چیه؟

من فقط بدرفتاری کرد باهام نمی‌دونم دادگاه قبول می‌کنه یا نه