2737
2734

سلام دوستان، من ۱۱ روزه که پریودم عقب افتاده، روز ۶ام و امروز هم بی بی چک مدیکور از این ۳ تومنی هاش تو خونه داشتم تست کردم منفی بو هیچ علائمی هم ندارم بجز اینکه گاهی زیر شکمم درد میکنه، گاهی هم یکم سینه هام ، ممکنه کسی علائم نداشته باشه و دیر بی بی چکش مثبت بشه؟

خدایا شکرت!!!    
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

نوک سینه هات دست بزن اگه داغن بارداری اگه سردنیستی

میتونم خواهش کنم ازتون یه ذکر یاعلی بحق علی بگید به نیت قلبم برسم ، خیلی خیره نیتم❤ میگن دعای نی نی سایتی ها میگیره ، خدارو قسم میدم به آبروی پاک حضرت زهرا هر کس دعا کرد خدا اول خودش رو حاجت روا کنه....❤
چقدر دلم میخواد به این دوران که منتظر نی نی ام برسم 🥺🥺🤤🤤🤤😍😍😍

انشاالله که عزیزم انتظار نکشی و زود خدا بهت نی نی بده و هیچوقت هم نا امید و درمانده نشی

خدایا شکرت!!!    
2740
هم ممکنه حامله باشید که باید آزمایش خون بدید. هم اینکه ممکنه به خاطر استرس و یا شرایط روحیتوت پریودت ...

منم همینو میگم ولی خواهرم که خودشم تو بارداریش اصلا علائم نداشته اصرار میکنه که حتما برو آزمایش بده

خدایا شکرت!!!    
اگه حامله بودی حتما نشون میداد چون دو هفته از پریودت گذشته 

والا به دکترم گفتم و برام دو تا آمپول پروژسترون نوشت ولی میترسم اونو بزنم بدتر بدنم بریزه بهم

خدایا شکرت!!!    
2706