2752
2734
عنوان

ممکنه بدون علائم بارداری بی بی چک دیر مثبت بشه یا نشون نده؟

| مشاهده متن کامل بحث + 981 بازدید | 103 پست
ااا من علائمی شبیه پریودیم داشتم. حس میکردم هر لحظه قراره پری شم

من یه هفته ترشح شفاف یا بی رنگ داشتم که همش فکر میکردم پریود شدم ولی از دیروز قطع شده

خدایا شکرت!!!    

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
عین بقیه بدنمه، البته تازه حموم کردم کلا بدنم یکم خنکه

پس فکر نکنم باشی

میتونم خواهش کنم ازتون یه ذکر یاعلی بحق علی بگید به نیت قلبم برسم ، خیلی خیره نیتم❤ میگن دعای نی نی سایتی ها میگیره ، خدارو قسم میدم به آبروی پاک حضرت زهرا هر کس دعا کرد خدا اول خودش رو حاجت روا کنه....❤

بچه ها معذرت میخوام اما امکان بارداری با پیش آب وجود داره

لطفا یه صلوات برای عاقبت بخیری دخترم بفرست❤️اللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّد وَآلِ مُحَمَّد وَعَجِّل فَرَجَهُم❤️خدایا شکرت که دخترمو بهم هدیه دادی🫶🤲بابت سلامتی دخترم و خودم ازخدا هزار مرتبه ممنونم و شکر گزارشم🌹🌹🌹خواهر گلم هیچی تو دنیا ارزش غصه خوردن و ناراحتی نداره پس سخت نگیر و دنیارو پراز انرژی مثبت برای خودت و بچه هات کن🌸🌸🌸یاحَق🌸صلوات فرستادی برای دخترم بگو تا منم برای حاجت تو صلوات بفرستم🌸🌸🌸🌸
شما چندسالته؟ چند وقته توی اقدامی؟

من ۴۲ سالمه دیر ازدواج کردم، بیشتر از یکساله منتظرم ولی تنبلی تخمدان دارم و فقط ۶ ماهی هست که تحت نظر یه مامای مجرب هستم ولی هنوز نتیجه نگرفتم

خدایا شکرت!!!    
چرا؟ یعنی این ترشحات یکی از علائم بارداریه؟

ببین برای من ترشح میومد. فکر کردم خونریزی کردم. بعد پریودم افتاد عقب یه روز لکه بینی داشتم رفتم بیمارستان. گفتم آزمایش بدم. دکتر خندید گفت نه خانم خبری نیست احتمال زیاد.اما من آزمایش دادم مثبت بود. دو روز خونه خوابیدم لکه بینیم قطع شد

من ۴۲ سالمه دیر ازدواج کردم، بیشتر از یکساله منتظرم ولی تنبلی تخمدان دارم و فقط ۶ ماهی هست که تحت نظ ...

یه پیجه توی اینستا که داروهای گیاهی میده. خیلی تعریفشو کردن. پیج mom.ir  تماما دکتراش از انگلیسن. خیلی خوبن. اگه دوست داشتی برو پیششون

یه پیجه توی اینستا که داروهای گیاهی میده. خیلی تعریفشو کردن. پیج mom.ir  تماما دکتراش از انگلیس ...

مرسی عزیزم من تازه دکترمو عوض کردم رفتم کلینیک ناباروری اونم فورا گفت آی وی اف و گفت ذخیره ت کمه و تخمک اهدایی و از این حرفا ولی من امیدم به خداست

خدایا شکرت!!!    
2706