2752
2734
عنوان

ممکنه بدون علائم بارداری بی بی چک دیر مثبت بشه یا نشون نده؟

| مشاهده متن کامل بحث + 981 بازدید | 103 پست
عزیزم مطمئن نیستم ولی فکر کنم امکانش هست

والا نمیدونم من همیشه پریودام منظم بوده الان ۹ روز از موعدم رفته فقط وسطای ماه یذره خون داشتم و الان پریود نمیشم هر چی میخورم هم بی تاثیره.

معذرت میخوام اما دوبار همش نزدیکی داشتیم این ماه که هر دوبارشم همسرم ارضا نشد میگم شاید یذره پیش آب داشته.

خلاصه یه چیز محاله مگه اینکه شانس گُهیه من یه بچه تشکیل شده باشه

لطفا یه صلوات برای عاقبت بخیری دخترم بفرست❤️اللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّد وَآلِ مُحَمَّد وَعَجِّل فَرَجَهُم❤️خدایا شکرت که دخترمو بهم هدیه دادی🫶🤲بابت سلامتی دخترم و خودم ازخدا هزار مرتبه ممنونم و شکر گزارشم🌹🌹🌹خواهر گلم هیچی تو دنیا ارزش غصه خوردن و ناراحتی نداره پس سخت نگیر و دنیارو پراز انرژی مثبت برای خودت و بچه هات کن🌸🌸🌸یاحَق🌸صلوات فرستادی برای دخترم بگو تا منم برای حاجت تو صلوات بفرستم🌸🌸🌸🌸

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

به زودی زود مامان میشی‌ ان شالله

ممنون عزیزم انشاالله هر حاجتی داری بهش برسی، دار وهای آی یو آی مصرف میکنم منتظر بودم پری بشم و لتروزول بخورم و برم آی یو آی که فعلا تشریف نمیاره

خدایا شکرت!!!    
2731
والا نمیدونم من همیشه پریودام منظم بوده الان ۹ روز از موعدم رفته فقط وسطای ماه یذره خون داشتم و الان ...

من نمیدونم دنیا چرا اینجوریه اونی که میخواد طول میکشه یا سخت بچه دار میشه. اونی که نمیخواد از بغل شوهرش رد شه باردار شده. اونی که دختر میخواد خدا پسر میده. اونی که پسر میخواد خدا دختر میده. خدا شوخیش گرفته

من نمیدونم دنیا چرا اینجوریه اونی که میخواد طول میکشه یا سخت بچه دار میشه. اونی که نمیخواد از بغل شو ...

من رو دل خودمون میخوایم ولی خدا به مصلحتمون کار میکنه

خدایا شکرت!!!    
2706