2733
2734
عنوان

ممکنه بدون علائم بارداری بی بی چک دیر مثبت بشه یا نشون نده؟

| مشاهده متن کامل بحث + 981 بازدید | 103 پست
ممنونم مهربون‌ دکترم که میرم مطبش خیلی خوبه ولی مرکزی که میرم کارشون تیمیه و هرروز شیفت هردکتری بود ...

کجا ؟ کدوم مرکز. من اصفهان میرم . مشتاق. همین طوره هر دفعه یه دکتر...

فقط 2 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
در تاریخ ۱۱آبان ماه سال ۱۴۰۲ ، در یک صبح زیبای پاییزی. ساعت ۸ بود داشتم درس می خوندم اصلا سر سوزنی فکر نمی کردم باردار باشم یهویی یادم اومد ۵ روزه عقب افتادم بدون هیچ علامتی.... گفتم بزار حالا یه بی بی چک بزارم ..... و با ناامیدی به سمت داروخانه رفتم یه دونه بی بی چک خریدم و در راه با خودم حرف می زدم که حتما دوباره منفیه مثل همیشه.... رسیدم خونه و..... شوکه شدمممممم. دو تا خط پررنگگگگگگگگگ🤲🤲🤲🤲🤲🤲🥰🥰🥰🥰🥰🥰🤲 خدایا دل همه ی منتظرای را به حق امام رضا جانمان شاد کن. الهی آمین . اول آذر قلب فهمیدم قلب نی نیم تشکیل شده

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
مرکز رویان

اصفهان؟

1
5
10
15
20
25
30
35
40
در تاریخ ۱۱آبان ماه سال ۱۴۰۲ ، در یک صبح زیبای پاییزی. ساعت ۸ بود داشتم درس می خوندم اصلا سر سوزنی فکر نمی کردم باردار باشم یهویی یادم اومد ۵ روزه عقب افتادم بدون هیچ علامتی.... گفتم بزار حالا یه بی بی چک بزارم ..... و با ناامیدی به سمت داروخانه رفتم یه دونه بی بی چک خریدم و در راه با خودم حرف می زدم که حتما دوباره منفیه مثل همیشه.... رسیدم خونه و..... شوکه شدمممممم. دو تا خط پررنگگگگگگگگگ🤲🤲🤲🤲🤲🤲🥰🥰🥰🥰🥰🥰🤲 خدایا دل همه ی منتظرای را به حق امام رضا جانمان شاد کن. الهی آمین . اول آذر قلب فهمیدم قلب نی نیم تشکیل شده
آفرین زهرا جون . من بارها توی تاپیک ها دیدم خانم های را که دکتر گفته بوده به هیچ عنوان باردار نمی شی ...

ممنون عزیزم، دکتر من آزمایش پارسال شوهرمو که رو پرونده بود که شهریور پارسال رفته بودم پیشش حالا امسال میگه خانم  شوهرتم ضعیفه در صورتی که پارسال که آزمایشو دید نگفت ضعیفه، دو تا دکتر دیگه هم نشون داده بودم گفتن خوبه، آخرشم گفت باید بیاد همینجا آزمایش بده، که آزمایش مجدد هم داد و اونموقع گفت خوبه، اصلاً نمیشه رو حرف بعضی دکترا حساب کنی

خدایا شکرت!!!    
شاید بارداری؟؟؟ اگه عقب انداختی. 🥰

نه عزیزم آزمایش هم دادم باردار نبودم، ۷ روز دارو خوردم نشدم، بعدش مجبور شدم آمپولای پرژسترونم رو که دکتر داده بود زدم و روز پنجمش پریود شدم، تازه امشب باید داروهای محرک آی یو آی رو شروع کنم ببینم خدا چی میخواد

خدایا شکرت!!!    
نه عزیزم آزمایش هم دادم باردار نبودم، ۷ روز دارو خوردم نشدم، بعدش مجبور شدم آمپولای پرژسترونم رو که ...

با خبر خوش می یای به امید خدا 🤗🤗🤗🥰🥰🤗🥰🥰🤗

1
5
10
15
20
25
30
35
40
با خبر خوش می یای به امید خدا 🤗🤗🤗🥰🥰🤗🥰🥰🤗

ممنون عزیزم سپردم بخدا، خودش هرچی صلاح میدونه همون بشه، انشاالله خودت هم همین ماه نی نی بیاد تو دلت و دلت شاد بشه

خدایا شکرت!!!