2733
2734
عنوان

لی لی رضایی ۴۵ میلیون😕👀

265 بازدید | 17 پست

چند سال پیش مدرک گریم و خود آرایی گرفتم زنج زدم لی لی رضایی خواستم آپدیت شم گفتم هزینه آموزش چقده گفت هفت جلسه ۴۵ تومن ،متریال و وسایل هم حدود پونزده تومن میشه مدل هم باید خودت بیاری👀 

بنظرتون ارزش داره برم پیشنهاد بهتری دارین آیا ؟؟؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

وا ۴۵ تومن حلب بگیری نگه داری سال بعد ۱۰۰ تونن می‌فروشی ...

https://www.aparat.com/v/yGrEi/برکات_دعای_توسل_هر_روزاگه حاجت داریدگوش کنید😍اگه انجام دادیدمنم دعاکنید🙏اینکه سال بعدبچمو بغلم کنم ...و پدر و مادرم سلامت باشند وسایشون بالای سرم 
الان دیگه همه چی تو یوتیوپ هست!!!چه کاریه وقتی بهترین میکاپ ارتیستای دنیا مفتی دارن اموزش میدن انقدر ...

نه ادم تا از نزدیک نبینه و انجام نده نمیشه تکنیک های پوست سازی سایه و خیلی چیزای دیگه

2740

اره ارزش داره بهت مدرک میده میگی از لی لی گرفتم چند تا عروسم درس کنی پولت در میاد 

البته اگر کارت وافعا بیسته برو ...چون اگه درس نتونی قطعا نمیتونی هزینه اموزشتو در بیاری 

الانه دیگه هزینه vip  عروس فک کنم به ۱۵_۲۰ رسیده باشه 

فقط 31 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
 🇮🇷❤️🇮🇷 تو میان پرده دل و قلب من روان هستى، همچون جارى شدن اشکها در میان پلکها. و در ضمیر من، درون دلم فرو مى‏آیى، همچون فرو آمدن جانها در بدنها. 🇮🇷❤️🇮🇷(حلاج)

شبنم نظیف کارش بهتر از لی لی هست اونجا هم قیمت بگیر

«رَبِّ لا تَذَرْنِی فَرْداً وَ أَنْتَ خَیْرُ الْوارِثِینَ» خدایا من از تو معجزه ای میخواهم،معجزه ای بزرگ،معجزه ای در حدخدا بودنت،تو خود بهتر میدانی،معجزه ای که اشک شوقم را جاری کند🙏☺️
اره ارزش داره بهت مدرک میده میگی از لی لی گرفتم چند تا عروسم درس کنی پولت در میاد  البته اگر ک ...

افرین منم با شما هم نظرم ،با چند تا میکاپ ادم هزینه ای که کرده رو جبران میکنه بعدشم که کلا منفعته