2733
2739
عنوان

تاپیک مدیریت مخارج و در آمد ها و نحوه ی بهتر پس اندازکردنش (2)💰💰💰💰💵💵

| مشاهده متن کامل بحث + 3738441 بازدید | 46727 پست

بچه ها من خیلی دلم میخواد از زندگیم براتون بگم ولی چون خیلی مشغله کاریم زیاده متاسفانه دیر ب دیر پست میذارم

ولی اگر دوست داشتین منشن کنید تا کم کم بیام براتون بگم

یه روزی به منم خیانت شد مردی که همه رویاهمو باهاش ساخته بودم ۶سال منتظرش بودم شناسنامه دختره و خودشو پرت کرد تو صورتم منو از ماشین پرت کرد پایین بی پول و بی پناه مردم منو رسوندن خونه همون موقع ها بود که پزشکا مشکوک به سرطان شدن زیر عمل سنگینی رفتم بخاطر عمل و افسردگی به۱۰۵کیلو رسیدم😭تا اینکه با همسرم آشنا شدم اولاش فقط میگفتم ازت متنفرم ولم کن ولی ولم نکرد پام موند...‌گفت همه چیو باهمدمیسازیم بهت قول میدم😍اسمش امیده خودشم امید زندگیمه❤الان من یه زن شاغل و خانه دار و شیرینی پز و ورزشکارم الان۶۸کیلوام😍درسته زندگی بالا و پایین های خودشو داره ولی بعد امید من شدم خوشبخت ترین زن دنیا❤پس تو هم اگه الان تو شرایط۵سال قبل منی بلند شو خودتو بتکون و ادامه بده که زندگی در جریانه رفیق💖

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سوال اخرتو یادم رفت ج بدم  امسال سال فرصتها و خوش شانسی برام توکل بخدا😍 یکی از دوستان ...

منم ازتو اسامی که گذاشتی اسم سالمون رومیزارم سال عنایت خدای مهربونم وتلاش وبرکت ...البته یخورده طولانیه ولی قشنگه دوستشدارم....🥰🥰

2731
دوستان من امروز میخام برم.  اقدام کنم برا وام کارگشا      شرایط مثل قبل ا ...

سلام ،من قبل از عید پرسیدم بانک کارگشایی مرکزی تهران برای هر ۶۶ گرم ۲۰ تومن یکساله میداد،

از شرایط امسالش خبر ندارم ،بی زحمت اگ شما رفتی پرسیدی میشه اینجا بگین که تغییر کرده مبلغ وامش یا ن

2740
سلام دوستان . امیدوارم حال دلتون خوب باشه جیبتونم پر پول باشه. من یه اتلیه مناسب پیدا کردم برای عکس ...

من ارایش ملیح وبیشتر دوس دارم و اتلیه رفتم وماه اخر بارداریم بودم خیلی ارایش کم کردم انقدر عکسام زیبان .حالا میبینم بعضیا سایه و ارایش غلیظ وارایشگاه بنظرم واسه باردار قشنگ نمیشه

سلام دوستان 

امیدوارم زندگی به کامتون باشه و از لحظه هاتون لذت ببرید. 

این روزا یک کم مشغله داشتم و کمتر می نوشتم. 

با توجه به چالش جدید گروه و حوادث این چند روز که درگیرشم باعث شد بنویسم. 

از دوستی براتون می گم که از آنچه که این روزها تعریف به شخصیت و وقار و تدبیر و مدیریت و... کم نداره. 

یه خانم همه چی تموم. 

همسرشون هم فوق العاده با شخصیت، دارای مقام و تحصیلات و با وقار. 

دارای تک فرزند پسر.

این زوج هم بیست سال پیش زندگی را از صفر شروع کرده بودن . شاید چندین سال طول کشیده بود تا بتونن خودشون را بالا بکشن. 

قناعت بالاترین ثروته اما خانم خونه زیادی از این صفت استفاده می کرد.

مرد خونه تقریبأ  باهاش همراه شده بود. 

خانم، از نظافت و سلیقه کم نداشت که هیچ، یه مقدار بیشتر هم داشت و با این صفت،باعث رنجش خانواده  هم می شد. 

در ذهن خانم این صفت، تمیزی بود و درست نگه داشتن وسایل و به گفته ی خانم همه سه بار یه وسیله را خراب می کردن من هنوز وسیله ی قبلیم به خاطر نگهداری صحیح و تمیزی از بقیه نوتر بود. 

در ذهن آقا، بیچاره شدیم انقدر این به ما گیر داد و نق زد و گفت اینجا اینطور کن و اونجا اونطور. 

ولی در نهایت یک جوری همدیگه را نگه میداشتن و صداشون در نمیومد. 

گفتم خانم خونه بسیار قانع بود و اقتصاد خونه را دست گرفته بود. 

اتفاقأ آقا از اون آدم های ولخرج با شعار دنیا دو روزه بود ولی خانم تونسته بودن با موفقیت در خر جکرد و اعلام نتیجه، اعتمادش را جلب کنه و کار خودش را پیش ببره. 

این حس اعتماد و این دور گرفتن ها ، خانم را مصمم می کرد تا هر روز بیشتر خودش را به چالش بکشه و هی پول رو پول جمع شد و ووووو تا شد یه خونه. بعد ویلا بعد ماشین وووو

خلاصه همه چیز خوب پیش می رفت تا زن و شوهر قصه ی ما سیاهپوش تک فرزندشون شدن. 

زندگی به یکباره برگشت. 

(ادامه داره) 

سلام خداروشکر که تاپیک باز شد 😘😘

خانوما منم یه کاری کردم که خیلی ناراحتم مامانم ۱۰۰ تومن پول داشت گفتم بزار بانک مهر وام بگیر چون ضامنم نداشت گفتم وام فوریشو میگیرم واسش . حالا الان بعد ۴ ماه ۵۰ تومن بهش وام میدن که دیروز درخواست وام فوری دادم رتبه اش پایبن زد و گفت شاملتون نمیشه و باید وام امتیازی بگیرید حالا چیکار کنم به نظرتون ؟ 

اگه پول صندوق بورسی یا بانک میزاشتم حداقل ماهی ۱.۵ تا ۲ تومن سود میگرفت یا طلا خریده بود کلی روش میرفت حالا من موندمو کلی عذاب وجدان . 

سلام عزیزم مبارکه ضرب چه سالیه؟ چند خریدی؟

سلام ممنون عزیزم من معمولا طرح قدیم میگیرم

۹ونیم البته طلای۳۷۰۰

یه روزی به منم خیانت شد مردی که همه رویاهمو باهاش ساخته بودم ۶سال منتظرش بودم شناسنامه دختره و خودشو پرت کرد تو صورتم منو از ماشین پرت کرد پایین بی پول و بی پناه مردم منو رسوندن خونه همون موقع ها بود که پزشکا مشکوک به سرطان شدن زیر عمل سنگینی رفتم بخاطر عمل و افسردگی به۱۰۵کیلو رسیدم😭تا اینکه با همسرم آشنا شدم اولاش فقط میگفتم ازت متنفرم ولم کن ولی ولم نکرد پام موند...‌گفت همه چیو باهمدمیسازیم بهت قول میدم😍اسمش امیده خودشم امید زندگیمه❤الان من یه زن شاغل و خانه دار و شیرینی پز و ورزشکارم الان۶۸کیلوام😍درسته زندگی بالا و پایین های خودشو داره ولی بعد امید من شدم خوشبخت ترین زن دنیا❤پس تو هم اگه الان تو شرایط۵سال قبل منی بلند شو خودتو بتکون و ادامه بده که زندگی در جریانه رفیق💖

سلام دوستان گلم

منم یه گزارشی بدم.همونطور که گفتم ۱۱ فروردین ۲۸ ت پول داشتیم که با موافقت بنده خدا سکه فروش که مشتریش هستم براش واریز کردم تا یک هفته بعد که بقیه ش بپردازم و سکه را تحویل بگیرم

همون موقع سکه ۳۹۶۵۰ ت بود.   اونموقع طلا گرمی ۳۳۰۰ ت بود

باز دو روز شد دیدم خیلی رو به افزایش هس. ۷ ت جور کردم. براش واریز کردم

بعد از یک هفته کللی قیمتش نوسان داشت

تا موقع تحویل که ۸ روز شد و کمی از خواهر و برادرم قرض گرفته بودم تا پولم جور بشه. و بنده خدا همون قیمت اول حسابم کرد با اینکه حدودا ۵۵۰۰ گرونتر شده بود

دیگه چند روز بعد حقوق واریز شد و بدهیا را دادیم به امید خدا

2706