2737
2739
عنوان

تاپیک مدیریت مخارج و در آمد ها و نحوه ی بهتر پس اندازکردنش (2)💰💰💰💰💵💵

| مشاهده متن کامل بحث + 3707203 بازدید | 46709 پست
سلام عزیز دلم ❤️ اینطور نکو فدات شم به خودت این برچسب هارو نزن ❤️ بلاخره که هیچ کدوممون از شکم ...

ممنون معصومه جان  بدون اغراق میگم شما واقعا بی نظیرین یه کدبانوی همه چی تمام

خوشبحال همی و بچه هاتون 

بمونید برای هم تا ابد🙏💞

این ۱۰ تومن یه جا میاد دستم 

خرجم کامل دست خودمه فقط ۱ تومنش میره برا خرج پوشک و چیزا بچه 

۱ تومنشم برا خرج لباس ولیزر خودم

کمکم کنید این ۸ تومن رو فقط برا خورد وخوراک برسونم

برنج داریم همیشه 

میمونه سومپی و تره بار و گوشتو مرغ

به نظرتون میشه با ۸ تومن ۴ نفر سر کنیم یه ماه

پس انداز و بنزین و اینا از اون ده تومن سواست 

شما کمکم کنید چجور این ۸ تومن که خرج خوردن فقط باید بشه رو برسونم

چون هر ماه بدهکار میشم باید طلایی بفروشم یا قسطی از وامها ندم

خیر ببینی❤️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم..شماهم ازنکات مدیریتت برامون بگو... خیلی داری چراغ خاموش میری...یه نوربالا بده گلم.. 😁😁 را ...

سلام اتوسا جان 

چشم حتما چیزی باشه دریغ نمیکنم 

تا حدودی به چالش معصومه جان پیوستم تا حقوقا معلوم شه 

و خرجی خونه رو با اجازه همسر قرار دست بگیرم (حالا بعد یکماه مبلغ و پس انداز از اون مبلغ رو‌میام میگم بهتون)

و مطمنم خیلی شاد و سرحال میشم با این خرجی 😅

امروز رفتم شیر سنتی خریدم گفتم  اقا یک کیلو لطفا 

وقتی داد دستم گفتم این یه کیلووووو؟گفت اره خانوم😐

اومدم تو ماشین قهقه میخندیدم میگقتم به همسرم توقع داشتم یه نایلون خیلی بزرگ بهم بده 😅

از این جهت دوستان گفتم که تا حالا به طور جدی تجربه خرید نداشتم  و مطمنم هر روز برام جذاب میشه 😅

یه حرکت دیگه م در دست دارم اجرایی بشه اونم هست💚

2728

خداروشکر تاپیک باز شدههه

دخترم نفسم ،   محمد عشق مامان پس کی میای                        .غمت داغونم کرد الان باید تولد یه سالگیتو میگرفتم الهی ک بمیرمممم واسه هرشب اشک ریختنام برات .اگه صدتا بچه دیگه بیارم تو رو فراموش نمیکنمممم ...خدایا امتحان بسته دیگه حقمو بده تا کی انتظارر ،،
عزیزم..شماهم ازنکات مدیریتت برامون بگو... خیلی داری چراغ خاموش میری...یه نوربالا بده گلم.. 😁😁 را ...

سوال اخرتو یادم رفت ج بدم 

امسال سال فرصتها و خوش شانسی برام توکل بخدا😍

یکی از دوستان یادمه امسالشو خیلی طولانی اسم گذاشته بود 

پیشنهاد میکنم همون تک کلمه ای بزارین 

مثلا سال تلاش 

برکت 

عنایت 

شانس

معجزه 

و....

خرید طلا 

عشق

سلام شب بخیر من سال پیش طلا گذاشتم جاعله ۱۱تومن وام جاعله برااشتم الان نوبت تمدیدم شده میگن باید ۶تومن ی ماهه بزاری تا جاعله ۲۰ تومنی وام کارگشایی بهت بدیم 

چیکار کنم من پول ندارم برم تمدید کنم . دلم خوش بود مثلا ۲۰ خورده ایی بدم دوباره باز ۲۰ تومن وام بعم بدن ک میگن نمیدن دیگه.چیکار کنم بنطرتون

ی ماهه ک از سررسیدم گذشته

خدایا کمک مردمان کشورم کن. 
2738
سلام به همگی  دوستان من می خوام وام ویپادم رو‌نقد کنم ۲۰ تومن هست ۳ تومنش رو‌ دیروز با برنامه ...

سلام با دیج ی پی من ۱۰ میلیون نقد کردم فک کنم بیشتر هم بشه سریع هم نشست تو حساب

فقط 12 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا عشق من و محمد و با دادن یه فرزند صالح تکثیر کن 🥺🙏 ۵آذر بی بی چک مثبت شد ۲۵ آذر قلب و دیدم 😍 دوم اسفند جنسیت دختر مامان مشخص شد🤩💌

سلام به همه دوستان من خیلی وقته خانوش میخونمتون وممنونم ازایده های عالیتون که باعث شد به خودم بیام. یکم ازخودم بگم ماپنح سال پیش خونه خریدیم جوری همه چیونقدکردیم حتی حلقه ازدواج رو ودوسال سختیییی کشیدیم طوری که پول نداشتم بچموببرم ارایشگاه خودم موهاشو کوتاه مسکردم ولی شکرخداگذشت والان دارم ثمرشومیبینم.

خب الان ماتوی خونه ای که ازطرف اداره همسرم دادن ساکنیم ویه ماشین خیلی خوب بطور معجزه اسایی برامون جورشد وخریدیم قسطی ومبلغیشوپیش دادیم وبقیشم هرشیش ماه 72تومن چک داریم. بعد 200تومن هم رهن مستاجرمون دستمونه وماهی حدود18میلیون قسط داریم تقریبا ماهی هشت تومن میمونه برامون(بااحتساب افزایش حقوق امسال) حالا ماتابستون 1404میخوایم بریم بشینیم خونه خودمون پول رهن مستاجر روداریم پس بدیم(پارسال بعدازاشنایی باتاپیک وام زیادی گرفتیم وهرچی نقدداشتیم تبدیل کردیم حدود هشتادگرم طلاتونستم بگیرم) ولی خونم نیازبه کابینت داره، فرش لازم دارم بخرم وکلی خرده ریزه. تابرج شیش خیلی توی فشاریم بعداون انشالله چهارتومن ازقسطامون تموم میشه ومیتونم هرماه پارسیان بگیرم تابشه یه حرکت کوچیکی برای وسایلای خونه بزنم. میخوام همراهتون باشم فعلا تابرج شیش نهایت هنرم اینه که بشه حقوق روبه اخرماه برسونم چون خرجی خونه بامن نیس درنتیجه همسرم کلی خریدای اضافی انجام میده ولی اونم سعی میکنه همراه باشه امابهرحال مردادستشون به کم نمیره.حالامنم هرروزکلی فکرمیکنم که غذاهای ابتکاری حدید بزنم که هزینش کمتر باشه  

سلام دوستان عزیز،به کمک و همفکریتون نیاز دارم،ما دنبال خرید خانه هستیم خودمون 4تومن نقدی داریم امشب ...

سلام عزیزم ، اول اینکه چه خوب اطراف شما خونه ویلایی با این قیمت ها پیدا میشه .

با توجه به اینکه میگید هر دو خونه منطقه شون تقریبا یکسان هست من بودم اول به نقشه خونه ها توجه میکردم و هر کدوم نقشه قشنگ تری داره رو انتخاب میکردم و اگر نقشه هر دو خوی هست من خودم مورد دوم یعنی خونه نوساز رو انتخاب میکردم . 

سلام با دیج ی پی من ۱۰ میلیون نقد کردم فک کنم بیشتر هم بشه سریع هم نشست تو حساب

مراحلش چه جوری عزیزم میشه توضیح بدی ممنون میشم یعنی واریز کردی تو دی جی پی بعد برداشت زدی 

من حسابم ز همه ی این شهر جداست ❤من امیدم به خدا بعد خدا هم به خداست 🌷

حالا ما ازطرف محل کار همسر بن داریم واخر اردیبهشت شارژ میشه که میرم گوشت باهاش بخرم الان یه چهاربسته ای خورشتی ودوتاابگوشتی  وسه تا چرخی دارم. مرغم اندازه این ماه دارم چون معمولا مهمونمم کمه. امیدوارم بتونم برسونم تااخرماه.پسرم خیلی بدغذاس مشکلم اونه وگرنه خودم وهمسرم میتونیم راحت بگذرونیم

خانوما یه سوال(مخصوصا مامان سبحان😁) من  سکه هام به وام پنجاه تومنی ۱۲ ماهه ویپاد رسیده اما اگه ...

من بودم هم مثل شما اگر میتونستم قسط بدم همون ۶ ماهه رو انتخاب میکردم که دوباره بتونم ۵۰ میلیون دیگه وام بگیرم .