2733
2734
عنوان

تاپیک مدیریت مخارج و در آمد ها و نحوه ی بهتر پس اندازکردنش (2)💰💰💰💰💵💵

| مشاهده متن کامل بحث + 3748808 بازدید | 46727 پست
بچها من همش فک میکنم که خیلی رو دور بد بیاری و بد شانسی هستم چکارکنم بنظرتون؟؟؟ 

دوست عزیز یک چیز خیلی مسلم در جهان ما وجود داره و اون انرژی هست، عزیزم هر باری که حس کردی بدشانسی آوردی بدون که به قول امروزی ها لوو باطری شدی و نیاز به مدیتیشن و ارتقا روح و روان داری، 

از نظر علمی ثابت شده تمام کنشها و واکنشهای ما انرژی دارند، 

عزیزم امروز خیلی از دوستان پست خانم پوران دخت ایران رو خوندن، توجه کردی چقدر دوستان انرژی مثبت گرفتن و این انرژی بقدری بود که نتونستن بی تفاوت باشن و واکنش نشون دادن؟

نوشتار خوب و امید بخش حال خیلی از دوستان رو خوب کرده پس نشون میده کلمات روح دارن و انرژی بخش هستن، 

حالا شما مدتی هست از کلمات منفی استفاده میکنی یا حتی به ذهنت خطور میکنه که تو دور بدشانسی هستی این شرایط رو بغرنج تر میکنه، 

از همین الان بلند بلند با خودت تکرار کن که خوشبخت ترین و پر روزی ترین زن عالم هستی و کنار همسرت بهترین هارو تجربه خواهی کرد، هر روز و هر لحظه با خودت تکرار کن و کم کم قدرت باور رو درک کن و متوجه خواهی شد که چقدر تاثیر مثبت در زندگیت بوجود خواهد آمد.

سال ۹۷ یادمه یهو وضعیت اقتصادی بدجور تکون خورد، ما ۱۲ تومن جمع کرده بودیم و منتظر بودیم ماه بعد از حقوق یک و نیم بزاریم روش و پراید ثبت نام کنیم که کل قیمت پراید ۲۴ بود.

یهو تا ماه بعد اقتصاد و دلار و ماشین کن فیکون شد و یهو پراید شد ۲۸ و فروش لیزینگی متوقف شد، تمام اون روزها و اون لحظه ها میگفتم مطمنم این وضعیت خراب به نفع من و زندگیم خواهد بود...

باور داشتم خدا به نفع من کار خواهد کرد و با تمام وجودم حس میکردم.

تنها بازاری که تکون نخورده بود ملک بود و ما با فروش طلا و وام دوبرابری بانک مهر مرداد ماه سال ۹۷ یک مسکن قولنامه کردیم و در شهریور همون سال یهو مسکن تکون خورد و پله پله دست نیافتنی تر شد.

عزیزم خودت رو و قدرت ذهنت رو باور داشته باش، 

برای رهایی از گرفتاری اولا زیاد صدقه بدید، حتما نباید ریالی باشه، آب دادن به گیاهی که میبینی در حال خشک شدن هست، غذا رسوندن به حیوان مادری که بچه هاش منتظر شیرش هستن، 

و یا هر روز یک پرس غذای بیشتر به نیت اون کارتن خوابی که در محله میبینی 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام خوشگلا روزتون بخیر راهنمااااااااایی لطفا

در مورد طلای حقانی امکانش میزان سوت خریداری شده رو به خودش بفروشیم و پولش رو واریز کنه؟

یا باید حتما حتما طلا یا پارسیان بخریم ازش؟؟

❤️❤️My Goal Is My Job❤️❤️

برای رفع نحسی تلاوت قرآن خیلی زیاد تاثیر مثبت داره، حتی اگر خودتون نمیتونیدروزی نیم ساعت قران پخش کنید تا صدای طنین انداز قرآن فضای خونه رو پر کنه.

سعی کنید موسیقی های اصیل و ملایم در خانه بپیچه و روح زندگی به خونتون هدیه بده 

امیدوارم به زودی زود بیای و از احوالات خوبت برامون بنویسی

2731
خانمها محصولات ساپیا خوبه یا ایران خودرو؟؟

ایرانخودرو طرفدراش بیشتره

نوشته بود آیا کسی را چنان دوست داری که برایش بجنگی ؟نوشتم از جنگ ها بازگشته ام با زخم ها و موی سپید... یادگرفته ام صبور باشم و به تماشا قانع 💔

سلام دوستان . امیدوارم حال دلتون خوب باشه جیبتونم پر پول باشه.

من یه اتلیه مناسب پیدا کردم برای عکس بارداری . حالا به نظرتون برم ارایشگاه برای میکاپ یا نه؟ دوستمم بارداره میگه ارایشگاه بریم بهتره عکسا بهتر میشه 

ولی من چون هزینه های بیمارستان و... هم دارم میگم پولمو الکی هزینه نکنم 

ولی اگر واقعا فرق میکنه کم نذارم حالا یه باره 

خودم غلیظ نمیتونم ارایش کنم در حد ملیح میتونم ولی .مثلا موهامو برم ارایشگاه صاف کنم بقیه شو خودم انجام بدم 

نظرتون چیه؟ 

اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم
سلام دوستان . امیدوارم حال دلتون خوب باشه جیبتونم پر پول باشه. من یه اتلیه مناسب پیدا کردم برای عکس ...

موهاتم با یه اتو لباس بده برات لخت لخت میکنه همون دوستت باهم 

میتونی بگی صورتتم یه کم با فتوشاپ دستکاری کنه بازم نظر دوستان و ببینیم

فقط 7 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا عشق من و محمد و با دادن یه فرزند صالح تکثیر کن 🥺🙏 ۵آذر بی بی چک مثبت شد ۲۵ آذر قلب و دیدم 😍 دوم اسفند جنسیت دختر مامان مشخص شد🤩💌

سلام بچه ها یه قرعه تازگی بهم پیشنهاد شده ۵۰ ملیون ماهی دو تومن 

من به طرف گفتم من رو دوتا بنویس پشت سر هم میدی ک میشه ۱۰۰ تومن 

بنظرتون ۴ ملیون خودم هر ماه بزارم کنار طلا بخرم یا قرعه کشی خوبه خدا خیر بده هر کس ک نظر صادقانه و دوستانه میده بازم ممنون از همه خواهرهای گلم

سلام بچه ها یه قرعه تازگی بهم پیشنهاد شده ۵۰ ملیون ماهی دو تومن  من به طرف گفتم من رو دوتا بنو ...

عزیزم من نظرم راجع به قرعه کشی ماهانه اینه ۲۵ ماه خیلی زیاده 

فقط 7 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا عشق من و محمد و با دادن یه فرزند صالح تکثیر کن 🥺🙏 ۵آذر بی بی چک مثبت شد ۲۵ آذر قلب و دیدم 😍 دوم اسفند جنسیت دختر مامان مشخص شد🤩💌
2706