2733
2734
عنوان

تاپیک مدیریت مخارج و در آمد ها و نحوه ی بهتر پس اندازکردنش (2)💰💰💰💰💵💵

| مشاهده متن کامل بحث + 3761714 بازدید | 46727 پست
مراحلش چه جوری عزیزم میشه توضیح بدی ممنون میشم یعنی واریز کردی تو دی جی پی بعد برداشت زدی 

نه از تو دیج.ی پی شارژ کیف پول رو انتخاب کن اونجا شماره کارت ویپاد و بزن و مراحل هست .

بعد که شارژ شد حالا از اونجا انتقال بده به کارتت

فقط 6 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا عشق من و محمد و با دادن یه فرزند صالح تکثیر کن 🥺🙏 ۵آذر بی بی چک مثبت شد ۲۵ آذر قلب و دیدم 😍 دوم اسفند جنسیت دختر مامان مشخص شد🤩💌

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

من چون  فول قسطم😁بیشتر تمرکزم روی مواد غذایی وصرفه جویی توی این رابطس ومیخوام نکاتی روکه تحربشون کردم اینجابزارم شایدایده ای شد برای کسی 

خب اولیش اینکه من وقتی کلم پیچ سفید زیاد داریم میارم باهاش کلم پلودرست میکنم. مثلا دوسه روز پیش یک چهارم یدونه کلم سفید روریزخورد کردم واول صد گرم چرخ کرده تفت دادم باپیاز وبعد کلم اضافه مردم باادویه وزردچوبه وزعفران وشوید وریختم لای پلو. بخلطر کلم نصف پیمانه کمتر برنج گذاشتم انقدر خوشمزه شد که حتی ته دیگشم نموند

نه از تو دیج.ی پی شارژ کیف پول رو انتخاب کن اونجا شماره کارت ویپاد و بزن و مراحل هست . بعد که شارژ ...

ممنون از راهنمایت وقتی برداشت رو میزنی چقدر طول میکشه پول دوباره بیاد تو کارتم 

من حسابم ز همه ی این شهر جداست ❤من امیدم به خدا بعد خدا هم به خداست 🌷
2731

سلام علیکم.

خداروشکر سایت باز شد و تاپیک فعاله.

خب منم اومدم یه گزارش بدم از امروزم.

من عادت دارم هر بار که شوهرم وسیله خونه می‌خره یه مقدارش و قایم میکنم بعد چند وقت میگم تموم شد .

امروز هم مهمون داشتم  شوهرم خونه پول گذاشت گفت من فرصت نکردم دیشب بگیرم خودت امروز برو از فروشگاه بگیر 

خلاصه که فریزر رو نگاه کردم اندازه ی یه مرغ کامل تو بسته ی مخفی تو یخچال دارم با خیالی آسوده ۹۰ درصد مبلغی که همسرم خونه گذاشته بود رو قاطی پس انداز خودم کردم الباقی رو بادخترم رفتیم فروشگاه خوراکی خریدیم.

که اگه پرسید فروشگاه رفتین؟دروغ نگفته باشم قیمت مرغ های بسته بندی رو هم نگاه کردم و بهش قیمت هم دادم😂

این بود گزارش امروزم.

جیبتون پر از پول و سر و گردن و دستتون پر از طلا

ممنون از راهنمایت وقتی برداشت رو میزنی چقدر طول میکشه پول دوباره بیاد تو کارتم 

من نیم ساعت نشد اوند

فقط 6 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا عشق من و محمد و با دادن یه فرزند صالح تکثیر کن 🥺🙏 ۵آذر بی بی چک مثبت شد ۲۵ آذر قلب و دیدم 😍 دوم اسفند جنسیت دختر مامان مشخص شد🤩💌

کسایی هم که مث من موهاشون مشکل خاصی نداره ومراقبت خاصی نمیخواد یدونه شامپوی خوب بخرین ویدونم ازاین شبنم ها که بزرگن. من ماه قبل فکرکنم یک ونیم لیتری میشه گرفتم ازاون بزرگاس قیمتش 430000 اول یه سری شبنم میزنم وبعد شامپوی مخصوص خودمو. واقعا موهام نرمترشده وشامپوی خودمم دیرترتموم میشه

سلام دوستان  ما ۳ سال بود ساختمان سازی داشتیم دو طبقه میساختیم که به شکر خدا برای عید اومدیم خ ...

ساختمونتون مبارک💖حست رو میفهم.برو سراغ کشو وکمدات. لباسایی که دیگه قابل استفاده نیستن رو بنداز دور.وچیزایی که نیاز داری رو بنویس وبه ترتیب شروع کن به خرید کردن هرماه دوسه تا تیکه بخری نو نوار میشی‌.

خدایا همسرمو برام نگه دار  شروع خاطراتم زنگیدنت بود   
من چون  فول قسطم😁بیشتر تمرکزم روی مواد غذایی وصرفه جویی توی این رابطس ومیخوام نکاتی روکه تحربش ...

خداروشکر نوش جان.من اصلا دوست ندارم غذا اضافی بمونه .کلا جوری غذا رو اندازه میکنم که برای شام و ناهار فردامن و دخترم بمونه.

ایده ی خوبی دادی

سلام به همه خوشگل خانمای مدیر 😍 من تعطیله تعطیل بودم😢 هر داستان عبرت آموزی که میزارید از دوست و ...

هر روز بخون... خیلی موثره این داستانا یه تلنگره...

خدایا همسرمو برام نگه دار  شروع خاطراتم زنگیدنت بود   
خداروشکر نوش جان.من اصلا دوست ندارم غذا اضافی بمونه .کلا جوری غذا رو اندازه میکنم که برای شام و ناها ...

ممنون. منم قبلا دونفربودیم سه پیمانه ونصفی میزاشتم شان خودمون ناهارفرداش برای خودم ویه بشقابم دورریز🙂ولی الان پسرمم غذاخورشده همون سه تاونصفی میزارم البتع سایزپیمانم کوچیکه ها. شام میخوریم ازش اخرشبم پسرم گشنش بشه میخوره یاخودم چون شیر میدم تندتند غذامیخورم اگرم درحد دوسه قاشق بمونه میزارمش فریزر جمع که شد مییرمش روستا برای مرغای مامانم

سلام دوستان  ما ۳ سال بود ساختمان سازی داشتیم دو طبقه میساختیم که به شکر خدا برای عید اومدیم خ ...

سلام عزیزم،

خونه ی نو مبارک خداروشکر کارهای ساختمانی تون تموم شده انشاالله  به دل خوش استفاده کنین.

گلم یکم به خودت استراحت بده  به خودت برس لباس و...

تا ۴ ماه به خودت فرصت بده بعد کم کم جوریکه بهت فشار نیاد تا عید پس انداز کن باهاش طلا مصرفی بگیری برا خودت.

ولی ۴ تا ۶ ماه و حتما استراحت کن سفر برو برا خودت خرید کن.

2706