2737
2734
عنوان

کسایی که سزارین شدین

234 بازدید | 41 پست

چندروز بعد سرپاشدین ازروز چندم تونستین کارای خونه خودتون تنها انجام بدید چون من خونه مامانم اومدم خونه دست تنهام ی دختر دیگم دارم ازکی میتونم کارامو همه خودم بکنم و برای درد مقعد ک یهو میپیچه چیکارکنم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

از روز مرخص شدن.

اگر خسته ای..اگر دنیا بهت سخت گرفته..اگر توی نقطه بد زندگیت هستی..و یا سختی های گذشته باعث شدی تلخ بشی.یا فکر میکنی اگر تند تیز و با توهین و تحقیر جواب بدی خیلی باحالی..در تبادل نظر با بقیه اول چند دقیقه تحمل کن.اگر جوابی ک میخوای بدی تند و تیزه ننویس..به خاطر رضایت خدا 
2742

من از فرداش سرپا بودم از روز سومم کارای خونمو میکردم

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر تولد دوسالگی پرنسس مامان و بابا 🤩😍خدایا هزاران بار شکرت😍😘ممنونم که جواب دل شکستمو دادی🤩 خدایا هیچ زنی و تو حسرت مادر شدن نذار🙏 خدایا مطمئنم به دل ما هم نگاه میکنی و بعده چندسال و ۵ تا سقط بچمونو سالم میذاری تو بغلمون❤ دختر قشنگم منو بابایی بی صبرانه منتظر گرفتن دستای کوچولوتیم😍😘

بعد چند ساعت میتونی بلند شی از فرداشم میتونی انجام بدی اگر دکترت کارش خوب باشه ولی نباید این کار و بکنی حداقل یک هفته دو هفته بعد زایمان ادم باید استراحت کنه چه سز باشی چه طبیعی از همسرت کمک بگیر خودت بلند نشو

السلام علیک یا ابا عبدالله
2740

باورت میشه از همون روز اول تو بیمارستان مجبور شدم سرپا بشم 

چون بچم ان ای سی یو بود اینقدر نگران حالش بودم و هر دوساعت باید میرفتم بهش شیر میدادم 

کل شکمم کبود شده بود به خاطر نشستن و نداشتن استراحت

خوشحال میشم از پیج کیک و شیرینی های خونگیم حمایت کنین https://instagram.com/vanil.20?igshid=1ig9puyxup16y

بستگی داره اگر کسی هست کمک حالت باشه شرایط استراحتت بهتره ولی اگر نه که هیچی 

من از روز اول خودم با درد و بخیه موندم بیمارستان پیش بچه ام چون زردی داشت بستری بود

ی ماه تمام اذیت شدم 

با شیاف دیکلوفناک 100 سرپا بودم 

من سرزایمان اولم تا دوهفته حال خیلی بدی داشتم وخونریزی شدید ،ولی زایمان دوم وسومم ،از فردا زایمان سرپاشدم وکارهای خودم وبچه هامو خودم انجام می‌دادم. 

برلی درد مقعد هم باید چیزهای ملین بخوری تا خوب بشه ،کمپوت گلابی خیلی خوبه بخصوص اگر خونگی باشه وبا شکر قهوه  ای درست بشه 

2706