2733
2734

سلام به دوستان نی نی سایتی.عهدکردم باخداجونم که اگه تا هفته آینده همین روز حاجت روابشم وبه مراددلم برسم.انشالله عمری باقی باشه به نیت پنج تن آل عبا ۵تاختم ۱۴۰۰۰صلوات برای سلامتی امام زمان ورفع گرفتاری تک تک کسانی که گرفتارن یاحاجتی دارن و...وبعدخودم .صلوات بفرستم وهر۱۴۰۰۰که تموم شد بازم بعدی شروع کنم تا پنج مرتبه😍😍😍😍😍😍میشه برام دعاکنید ویاصلوات بفرستید که همین هفته حاجتم بگیرم قابل توجه همه نیتم کاملااااشرعی وحلاله.وخیلی خیلی ضروریه برام.انشالله حاجتم برآورده بشه تاپیک میزنم واسم تک تک کسایی که خواستن رومیپرسم وبرای حاجتشون صلوات میفرستم😍😍😍😍😍☺️😊.لطفا دعاو...کردید ریپلای کنید بهم بگید.الان انقدررریهو حس خوب گرفتم که تصورکردم اومدم همینجا گفتم که حاجتم وگرفتم ودارم برای همتون صلوات میفرستم.من روموقع دعاتون یادتون نره هااااا.💫🌈😍🌈💫😍کوچیک شما سارا هستم.😍💫🌈لطفا به اسمم برام دعاکنید که محتاج قلب مهربونتون ودعای خیرتون هستم.♥️❤️♥️❤️♥️♥️❤️

دوستای گلم ازعشقم جداافتادم 🥹وخیلی دوست دارم به هم برگردیم.ومهرمن تودل همسرم بیوفته؟میشه برای به هم رسیدنمون صلوات بفرستید؟بگید منم صلوات بفرستم براتون

اللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّد وَآلِ مُحَمَّد وَعَجِّل فَرَجَهُماللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّد وَآلِ مُحَمَّد وَعَجِّل فَرَجَهُماللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّد وَآلِ مُحَمَّد وَعَجِّل فَرَجَهُماللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّد وَآلِ مُحَمَّد وَعَجِّل فَرَجَهُماللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّد وَآلِ مُحَمَّد وَعَجِّل فَرَجَهُماللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّد وَآلِ مُحَمَّد وَعَجِّل فَرَجَهُم

انشالله همتون حاجت رواشید

اسمم مبینا

میشه برامنم دعا کنید بزودی یه بخت خوب نصیبم شه خونه ی پدرم سختمه

انلاین شاپ لباس لطفا برای سلامتی خودتون و عزیزانتون من و خانواده ام صلوات بفرستید🥰

برات ایه الکرسی میخونم 

برام بخون مرسیییی

همونقدر که مستربین عروسکش و دوست داشت دوست دارم 🧸💕 من خودمو دوست دارم چون اولین قانون زندگیم برای پیشرفت اینه که اول خودمو دوست داشته باشم، خودمو دوست دارم با اخلاق تندم ، با بی حوصلگیم ، با سخت گیریم ..   خودمو دوست دارم چون انقد قویم که بادی به هر جهت نباشم 😉 با بالا رفتن سن هیچ تاثیری در سطح شعور ندارع، نهایتا یه بیشعور پیر میشی که فکر می‌کنی هر چیزی که بقیه میگن باید به خاطر سنت قبول کنن و احترام بزارن! طبیعت هوشمنده♻️  *درخواست ندین قبول نمیکنم 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اسمم مبینا

لطفت برای سلامتی و تعجیل در فرج آقا امام زمان عج و عاقبت بخیریم دعا کن

دعا کن خیلی زود به کسی که دوستش دارم برسم و امسال دانشگاه فرهنگیان قبول بشم 🌹

منم برات صلوات فرستادم

میشه لطفا برای سلامتی و تعجیل در فرج آقا امام زمان عج و حاجت رواییم دعا کنی ؟🦩💕
2731
2706