2752
2734
عنوان

کسایی که سزارین شدین

| مشاهده متن کامل بحث + 234 بازدید | 41 پست
نه اصلا  ببین من دوستم متخصص بیهوشیه  میگه وقتی میخوان سزارین کنن و امپول بی حسی و بزنن ...

من سز شدم هفت روزه هنوزنمیتونم صاف راه برم و بدنم ضعیفه چون اصلا اشتها ندارم موقع امپول ریلکس بودم ولی بعدش سردرد و سرفه و بالااوردن خلط نابودم کرد

منم میخام تابیست روز بمونم ولی بازاحساس میکنم نمیتونم مث قبل کارامو بکنم و سرپاشم خیلی میترسم مشکلی ...

سرپا که میشی قطعا ولی خب خونه مامان و کمک داشتن آدمو تنبل میکنه و وابسته 😁😁

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

دقیقا نظرم اینه باید استراحت کنی من میخام تابیست روز بمونم خونه مامانم چون بدنم خیلی ضعیفه و جثم ریز ...

صد در صد بهترین کار همینه 

حتی اگه خسته شدی یا حالت نارحتی یا غمگین و دلگرفتی داشتی بازم بمون و خونه خودت نرو 

چون بعدا به این نتیجه میرسی که چه خوب شد استراحت کردی و به بدنت زمان بهبودی دادی

ما را به سخت جانی خود این گمان نبود🖤
نه نمیتونی اصلا بلند کنی ، والا من به زور راه میرفتم روزای اول  بعدشم روز دهم بخیه هاتو میکشن ...

بعدچندروز میتونم کارایی ک گفتم بکنم من الان هفت روز سز شدم واستراحتم 

2731
اگر بگم نه دروغ گفتم دخترم دوسال و خورده ایشه و بشدت در مواردی منو اذیت کرد و میکنه همچنان، خودمم شا ...

منم استراحتم ولی اشتهاندارم چیز زیادی نمیخورم ولی شیرم زیاده میترسم ضعیف تربشم 

بعدچندروز میتونم کارایی ک گفتم بکنم من الان هفت روز سز شدم واستراحتم 

عه به سلامتی ، گفتم ک بستگی به خودت داره 

زخمت زود خوب بشه یا نه 

خونه رو ول کن عزیزم خوب استراحت کن انقدر عجله نداشته باش واسه تمیز کردن خونه

منم استراحتم ولی اشتهاندارم چیز زیادی نمیخورم ولی شیرم زیاده میترسم ضعیف تربشم 

غذای مقوی بخور حتی کم چون شیرت رفته رفته کم میشه هرچی بچه بزرگتر شه نیاز بدنش بیشتر میشه 

ماهیچه قلم آبگوشت غذاهایی که طبع گرم داره استفاده کن هم برای خودت خوبه هم بچه 

آب هویج هم خیلی خوبه الانم اگر مشکل گوارش داری شربت لاکسی ژل بخور روزی دو قاشق غذاخوری با آب فراوان

غذای مقوی بخور حتی کم چون شیرت رفته رفته کم میشه هرچی بچه بزرگتر شه نیاز بدنش بیشتر میشه  ماهی ...

سعی میکنم بخورم ولی ی چیزی مامانم معتقده نباید بعدزایمان اب بخوری باید چای یا مایعات دیکه بخورم نمیزاره اب بخورم میگه واست خوب نیست

خب درسته ولی کی میتونم مث قبل بشم

عرض کردم

از فرداش.

بستگی به خودت داره

همش

اگر خسته ای..اگر دنیا بهت سخت گرفته..اگر توی نقطه بد زندگیت هستی..و یا سختی های گذشته باعث شدی تلخ بشی.یا فکر میکنی اگر تند تیز و با توهین و تحقیر جواب بدی خیلی باحالی..در تبادل نظر با بقیه اول چند دقیقه تحمل کن.اگر جوابی ک میخوای بدی تند و تیزه ننویس..به خاطر رضایت خدا 
منم میخام تابیست روز بمونم ولی بازاحساس میکنم نمیتونم مث قبل کارامو بکنم و سرپاشم خیلی میترسم مشکلی ...

استراحت کنی که چه بهتر به نفع بدنت هست

لطفاً اگه با نظرات من مخالفی ریپلای نکن 😃😃😃....