2752
2734

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

انگاری پسره سالم و سلامت باشه

مممنون عزیزم ان تی گفت ۹۰ درصد پسره دیگه نمیدونم دل ببندم یانه 🙈😅

فقط 21 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایاشکرت
اره حس منم میگه🙂 (امضام)

عزیزم اصلا نگران نباش منم داشتم خیلی زجر کشیدم و گریه کردم دوسال طول کشید ولی الان باردارم خداروشکر فقط باید یه دکتر خوب پیدا کنی عزیزم من ۲سال هدر دادم الکی 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایاشکرت
عزیزم اصلا نگران نباش منم داشتم خیلی زجر کشیدم و گریه کردم دوسال طول کشید ولی الان باردارم خداروشکر ...

عع واقعا،من دوست دارم زودتر بشم،شما دکتر رفتین بعد شدین؟

کیست pcoدارم نگرانم مامان نشم بعد عروسیمون،میشه یه صلوات مهمونم کنی؟
نمیدونم پسر بشه خیلی خوشحال میشم

انشاالله همونی که میخوای و سالم و صالح باشه من گفت پسره ولی الان میگم نکنه برم بگه دختره 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایاشکرت

پسر هست فکرکنم 

مبارزه انسان را داغ می‌کند                                      تجربه انسان را پخته!                                          هرداغی روزی سرد می‌شود.                                    اما هیج پختی ای دیگر  خام نمی‌شود!
انشاالله همونی که میخوای و سالم و صالح باشه من گفت پسره ولی الان میگم نکنه برم بگه دختره 

عزیزم دختر پسر چه فرقی میکنه ینی دختر باشه نمیخوای دوسش داشته باشی؟ فرزند که دختر و پسر نداره مهم اینه سلامت باشه و عاقبت بخیر باشه

درد را باران نمیشورد ولی.... زیر باران زیر باران گریه کن

ت هم پسر دوس داری؟🥹

منم هی میگم میرم همون دخترو میگه🥺

فقط 22 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دعا میکنید بچم صحیح و سالم به دنیا بیاد❤️
2706