2733
2734
عنوان

کسایی که سزارین شدین

| مشاهده متن کامل بحث + 235 بازدید | 41 پست
من سرزایمان اولم تا دوهفته حال خیلی بدی داشتم وخونریزی شدید ،ولی زایمان دوم وسومم ،از فردا زایمان سر ...

یهو ی دردی میپیچه مخصوصاً حالت نشسته میگم نکنه عفونت باشه

این تجربه شخصیه 👇

تو میتونی از فرداش خودت سرپا بشی و کارای خودتو برسی 

کارای بچه هم تقریبا از روز سوم به بعد میتونی انجام بدی 

اما این اشتباهو نکن درسته شاید تحمل کنی و طاقت بیاری فشار رو 

ولی یکی مهم ترین مراحل سزارین مرحله نقاهت بعد از عمله 

به حرف اطرافیانت گوش کن و کامل تا ۱۰روز استراحت کن 

کارای شخصی خودت رو فقط برس 

و بزار بدنت انرژی جمع کنه تا بتونه به حالت قبل از عمل برگرده 

من این استباهو کردم و به حرف هیچ کی گوش ندادم استراحت نکردم یکدنده بازی دراوردم و خودم همه کارارو میکردم اصلا دراز نمیکشیدم 

والان بعد از یک سال و نیم کمرم نابود شدست

ما را به سخت جانی خود این گمان نبود🖤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

مشکلی براتون پیش نیومد براتون من میترسم براکمرم یابخیه هام مشکلی پیش بیاد یابعدا دیسک نگیرم

دیسک که ربطی ب سرپاشدن نداره.

شما توی حاملگی و قبلش اگر لایف استایل اشتباه داشت باشی دیسکت فتق میکنه.

بخیه هم قرار نیست پبر بالا کنی که قربونت

ازام راه برو.و میخوای خم شی بشیت بعد بردار چیزو.

یکم شل بگیر

غذای اماده اینا و نظافت خونه رو بیخیال شو‌

اگر خسته ای..اگر دنیا بهت سخت گرفته..اگر توی نقطه بد زندگیت هستی..و یا سختی های گذشته باعث شدی تلخ بشی.یا فکر میکنی اگر تند تیز و با توهین و تحقیر جواب بدی خیلی باحالی..در تبادل نظر با بقیه اول چند دقیقه تحمل کن.اگر جوابی ک میخوای بدی تند و تیزه ننویس..به خاطر رضایت خدا 
بستگی داره ، من خیلی درد داشتم نمیدونم شاید به خاطر این بود ک با بیهوشی سزارین شدم  اخه تخت ها ...

خب اگ کارسنگین انجام بدیم مث جارو یا بلندکردن قابلمه و اینا مشکلی برابخیه یا کنرپیش نمیاد

من خودم از شب دوم کارای بچمو میکردم بعد پنج روزه راه افتادم آشپزی کردم چون شهر غریب بودم...نگران نباش آدمیزاد مجبور باشه همه کاری می‌کنه بعضیا تا دوسه ماه خونه مادراشونن هیچ کاری نمیکنن

لطفاً اگه با نظرات من مخالفی ریپلای نکن 😃😃😃....
الان مشکلی نداری کمردردی چیزی

نه اصلا 

ببین من دوستم متخصص بیهوشیه 

میگه وقتی میخوان سزارین کنن و امپول بی حسی و بزنن به کمرت اگه خودتو ریلکس بگیری و اروم باشی هیچ مشکلی برات به وجود نمیاد 

ولی اگه بترسی موقع زدن امپول یه تکون کوچیکم بخوری باعث میشه بعد ها تا اخر کمردرد داشته باشی 

من سر دوتا بچه هام اروم بودم یه ذره هم عوارض نداشت روم 

اینو براتون گفتم شاید به دردتون بخوره

خوشحال میشم از پیج کیک و شیرینی های خونگیم حمایت کنین https://instagram.com/vanil.20?igshid=1ig9puyxup16y
خب اگ کارسنگین انجام بدیم مث جارو یا بلندکردن قابلمه و اینا مشکلی برابخیه یا کنرپیش نمیاد

نه نمیتونی اصلا بلند کنی ، والا من به زور راه میرفتم روزای اول 

بعدشم روز دهم بخیه هاتو میکشن ولی باید مراقبت کنی 

یه دوستی داشتم بعداز سزارین یه جا بند نمیشد انقدر پله هاشون رو بالاپایین کرده بود  به جای اینکه بخیه هاشو بکشن دوباره بخیه زدن چون اندازه چهار انگگشت قشنگ باز شده بود 

و بعدا گوشت اضافی هم اورد اون قسمتش 

این تجربه شخصیه 👇 تو میتونی از فرداش خودت سرپا بشی و کارای خودتو برسی  کارای بچه هم تقریبا ا ...

دقیقا نظرم اینه باید استراحت کنی من میخام تابیست روز بمونم خونه مامانم چون بدنم خیلی ضعیفه و جثم ریزه 

الان مشکلی نداری

اگر بگم نه دروغ گفتم دخترم دوسال و خورده ایشه و بشدت در مواردی منو اذیت کرد و میکنه همچنان، خودمم شاغل بودم

این باعث شد به خودم نرسم و ویتامین ها رو مصرف نکردم بعد زایمان و شیردهی بدنم خیلی ضعیف شد و همش خسته ام و بیخواب

اما اگر بتونی شیر خشک بدی و پستونک چون میگی دومی هست کارتون راحت‌تر میشه

من خودم از شب دوم کارای بچمو میکردم بعد پنج روزه راه افتادم آشپزی کردم چون شهر غریب بودم...نگران نبا ...

منم میخام تابیست روز بمونم ولی بازاحساس میکنم نمیتونم مث قبل کارامو بکنم و سرپاشم خیلی میترسم مشکلی پیش بیاد

2706