2737
2734

سلام من مشکلم اینه که رو دنده دو چجوری باید دور برگردون و تقاطع ها دور بزنم ؟

یعنی چجوری دنده رو از دو بزارم رو ۱ که ماشین خاموش نکنه اگه از دو بزارم رو یک باید کلاچ رو تبدیل به نیم کلاچ کنم اونجوری اگه گاز ندم ماشین خاموش نمی کنه ؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

قبل از اینکه دور بزنی 

سرعتت رو کم کن 

کلاج رو تا آخر بگیر،، دنده رو بزن یک بعذ دور بزن 

🌼 معبودم چگونه بخوام تو را و من منم و چگونه قطع کنم امیدم از تو و تو تویی 🌼 معبودم زمانی که نخواستم از تو پس عطا فرمودی به من ، پس کدام کس است که درخواست کنم عطا کند مرا 🌼 معبودم هرگاه نخوانم تو را پس حاجتم برآوری ،پس کیست آنکه بخوانم او را حاجتم برآورده کند 🌼 معبودم هرگاه زاری نکنم به سوی تو تا رحم کنی به من ، پس کدام کس زاری کنم بسوی او که تا آنکه رحم کند 🌼 معبودم چنانچه شکافتی دریا را برای موسی (ع) و نجات دادی او را میخواهم از تو اینکه رحمت فرستی بر محمد(ص) و آل او 🌼 و اینکه مرا نجات دهی از آنچه من در آنم و گشایش دهی به من ، گشایشی زودتر و نه دیر بفضل و رحمت خودت ای رحیم ترین رحم کنندگان 🌼 الهم صل علی محمد و آل محمد 🌼
2738

ببین همیشه تو سرعت کم پات تا اخر رو کلاج باشه تا ریپ نزنه یا خاموش نشه 

اگر سرعتت خیلی کم شد با خیال راحت دورتو بزن بعد دنده مناسب با دور موتور بده برو 

خدا جونم عاشقتم آرامش قلبم ❤🖇 

وات؟؟باید پات کامل رو کلاچ باشه  بزنن یککک

بعدش به حالت ادمی زادی حرکت کن...

نیم کلاچ که دنده عوض کنی ماشینت میپوکه 

دیگه پشت کنکوری نیستم دانشجوی رشته جغرافیا🤩مهندس آینده'فاطمه ام.18سالمه .  اگه دوست داشتی برای بابام دعا کن🥰سیاه قلم کار میکنم❤بافتنی میبافم🧡میخوام در آینده آموزش مجازی سیاه قلم رو شروع کنم😊با هزینه ای که همه بتونن شرکت کنن.کاربری دست ۳تا دوسته🫶
2706