2733
2734

نه

زمین گرده

یه جا خود خدا ابروتو می بره

بدونه اینکه حتی کسی دخالت داشته باشه

وزن فروردین  83 ،،،ولی شروع رژیم با وزن 80.900، در تاریخ ۱۴۰۲/06/25، وزن فعلی 71.300، هدف بعدی 70کیلو، هدف نهایی 67کیلو 
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

با اجازه اسی تاپیک حذف تاپیک نیست چرا؟ کجا میتونم تاپیکامو حذف کنم؟

خصوصی روزهای زوج @niniyar_1    

اللَّهُمَّ کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن صَلَواتُکَ علَیهِ و عَلی آبائِهِ فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَةٍ وَلِیّاً وَ حَافِظاً وَ قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْناً حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعاً وَ تُمَتعَهُ فِیهَا طَوِیلا
2731

نه

میگن ابروی انسان از حرمت کعبه بالاتره

میتونی یه وقتی به خودش بگی ازت اتو دارم تا کمتر اذیتت کنه ولی برای کس دیگه نگو

لطف حق با تو مداراهاکند     چون که از حد بگذرد رسوا کند

اگر عفریته است بلده چطور بازی و ادا و اصول دربیاره و بعدش تو را مقصر کنه .... مطمئن باش خانوادش هم طرف اونا می گیرند . بهتره اگر هم خواستی کاری کنی طوری انجام بدی که یکی از اعضا خانوادش متوجه بشه و مستقیم وارد جریان نشی 

همین الانم خیلی کارا میکنه پدرو مادرش برادرش در جریان نیستن ولی من خودمو زدم‌به اون راه چرا بگم دخترشون بزنن بکش بیفته گردن من؟

من دختر دارم چیزی رو که برای دختر مردم میخوام برای دختر خودمم میخوام 

تافروردین  سال ۱۴۰۵ به خواستم‌میرسم برای رسیدن به خواستم صلوات میفرستی دوستم 
اگر عفریته است بلده چطور بازی و ادا و اصول دربیاره و بعدش تو را مقصر کنه .... مطمئن باش خانوادش هم ط ...

خیلی  خیلی  سلیطه  هست  و  کولی بازی  در  میاره 

کل  خانواده  و  کل  فامیل  مثل  سگ  ازش میترسن  باورت  نمیشه

اگه فقط کراش زده که خب کار خطایی نکرده خوشش اومده دیگه. پس نمیشه بهش گفت ابرو ریزی که بخوای تهدیدش کنی

فرضا ابروریزی هم کرده باشه، خودت کاملا پاک و بی گناهی و نگران این نیستی که خدا ابروی خودتو ببره؟

من یه خانم شاد و سرحالم که تمام قد پای زندگیم ایستادم.🤗🤗🤗 یه آدم قوی که داره روی زندگی رو کم میکنه! 😊😊😊من بدون وجود پارتی، شانس و هرچیز دیگه ای به خواسته هام رسیدم. با وجود دو چیز✌ اول لطف خدا دوم همت و تلاش خودم. بابت این موضوع به خودم افتخار میکنم💪💪💪 یه رفیق واسه عشق زندگیمم❤❤❤❤❤ من یک تکیه گاهم، خیالت تخت عشقم، من پشتتم😘😘 روزای خوب رو ساختم بازم میسازم😄