2752
2734
عنوان

کسایی که گواهی رانندگی دارن بیان لطفا

| مشاهده متن کامل بحث + 724 بازدید | 74 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731
اول تنظیم صندلی وآینه و راهنما خروج،استارت و کمربند بدون هیچی فقط ترمز بکشم پایین؟

این بنده خدا حرکت اولیه رو نمیگه 

حرکت کرده رسیده به دور برگردون 

بعد شما حتی تو حرکتم یادت بیفته که ترمز دستی رو پایین ندادی احتیاج به کلاج نیست فقط اون لامصبو میدی پایین 

خدا جون یا زودتر درستش کن یا جونمو بگیر راحتم کن دیگه طاقت ندارم 
این بنده خدا حرکت اولیه رو نمیگه  حرکت کرده رسیده به دور برگردون  بعد شما حتی تو حرکتم ی ...

واااای من اوایل یادم میرفت ترمز دستی روبخوابونم یه بار که رسیدم به مقصد دیدم ترمز دستی بالاست یعنی بوی لنتی میداد  بیا ببین... چقد سوتی میدادم 😂😂😂

خدا کنه فعلا که پنج جلسه رفتم جوری باهام رفتار کرد احساس خنگ بودن می کنم میگه شما که سواد دارین دانش ...

با ۵ جلسه انتظار داره راننده بشی!

ولش کن تو سعی خودتو بکن ولی اعصابتو بهم نریز بعصی چیزا مهارتیه باید تمرین کنید تا خوب براتون جا بیوفته

ربطی به سواد نداره

همینش سخته لعنتی 😫

تمرین کن راه میوفتی 

دیگه پشت کنکوری نیستم دانشجوی رشته جغرافیا🤩مهندس آینده'فاطمه ام.18سالمه .  اگه دوست داشتی برای بابام دعا کن🥰سیاه قلم کار میکنم❤بافتنی میبافم🧡میخوام در آینده آموزش مجازی سیاه قلم رو شروع کنم😊با هزینه ای که همه بتونن شرکت کنن.کاربری دست ۳تا دوسته🫶
2706