2752
2734
عنوان

کسایی که گواهی رانندگی دارن بیان لطفا

| مشاهده متن کامل بحث + 724 بازدید | 74 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
حب برای دور زدن تو دور برگردون که گاز نباید داد باید سرعت ماشین کم باشه 😥

اها فهمیدم مشکل چیه 

ببین باید گازو بگیری و کلاجو ولیی هرکدومش به اندازه یکم تجربه کنی دستت میاد

گازو یه مقدار کوچولو فشار میدی کلاجم میگیری ولی نه تا ته

اول بذار کلاچ رو پایین بعد دو رویک کن بعد نیم کلاچ همزمان نیش گاز. گاز ندی سربالایی باشه حتما خاموشه .البته من نه تنها خاموش می کنم یجوری دور میزنم عرض خیابونم می بندم

لطفا اگه نظرتون مخالف منه ریپ نزنید بذارید اسی خودش جواب بده .من دلسوزی یا تجربه یا هر حرفی میزنم برای اسی هست .حوصله ی قانع شدن قانع کردن شما رو ندارم .چون آخرش دعواست .
من با دو دور میزنم

با دو هم میشه 

منتهی این خانوم چون تازه رانندس، گفتم با یک دور بزنه که خاموش نکنه 

🌼 معبودم چگونه بخوام تو را و من منم و چگونه قطع کنم امیدم از تو و تو تویی 🌼 معبودم زمانی که نخواستم از تو پس عطا فرمودی به من ، پس کدام کس است که درخواست کنم عطا کند مرا 🌼 معبودم هرگاه نخوانم تو را پس حاجتم برآوری ،پس کیست آنکه بخوانم او را حاجتم برآورده کند 🌼 معبودم هرگاه زاری نکنم به سوی تو تا رحم کنی به من ، پس کدام کس زاری کنم بسوی او که تا آنکه رحم کند 🌼 معبودم چنانچه شکافتی دریا را برای موسی (ع) و نجات دادی او را میخواهم از تو اینکه رحمت فرستی بر محمد(ص) و آل او 🌼 و اینکه مرا نجات دهی از آنچه من در آنم و گشایش دهی به من ، گشایشی زودتر و نه دیر بفضل و رحمت خودت ای رحیم ترین رحم کنندگان 🌼 الهم صل علی محمد و آل محمد 🌼
من با دو دور میزنم

منم اینکارو می کنم وقتی که خلوته وعرض خیابونم زیاده ولی اگه ایست کامل بکنه مجبوره بایک شروع کنه

لطفا اگه نظرتون مخالف منه ریپ نزنید بذارید اسی خودش جواب بده .من دلسوزی یا تجربه یا هر حرفی میزنم برای اسی هست .حوصله ی قانع شدن قانع کردن شما رو ندارم .چون آخرش دعواست .
حب برای دور زدن تو دور برگردون که گاز نباید داد باید سرعت ماشین کم باشه 😥

کلاجو تا ته بگیر دنده رو یک کن

دورتو بزن پاتم رو گاز بذار که دیگه ماشین واینسته سرعت که خیلی پایینه باید یه کم گاز بدی

دقیقا مثل شروع حرکت