2733
2739
عنوان

فکر میکنم تو کل دنیا فقط شوهر من اینطوریه

| مشاهده متن کامل بحث + 637482 بازدید | 2655 پست
متاسفانه من با همچین آدمی سر و کله زدم و آخر هم به این نتیجه رسیدم که سندروم داون داره که از ظاهر مش ...

عزیزم چجوری فهمیدین ؟اخه یکی از دوستانم شوهرش همین خصوصیات رو داره

به نظرت اگر طلاق بگیرم چه بلایی سرش میاد؟ با خودم فکر میکنم شاید حجم زیادی از استرس و حال بدش بخاطر ...

اگه همین الان بری درخواست طلاق به دلیل مشکل روانی بدی مطمئن باش قبول میکنن یعنی اولین روانپزشک که بره اثبات میشه بیماریش...منم واقعا دلم میسوزه براش ولی بچتم گناه داره😭الان تاپیک قبلتو خوندم که گفتی باحسرت به غذا خوردن باباش نگاه میکرد جگرم اتیش گرفت...نمیدونم خدا ازم راضیه یا خدایی نکرده اون دنیا باید جواب پس بدم ولی خودم بودم حتما طلاق میگرفتم،شوهر تو احساسی نسبت به شما نداره و تمام وجودش پرشده از نگرانی بابت سلامتیه خودش البته دست خودش نیس ولی خب اینجوریه دیگه..یعنی اگه طلاق بگیری هم عین خیالش نیس فقط چون برای خودش سخت میشه ناراحت میشه...من باخودم میگم اینکه زندگیش نابوده( حالا شایدم یه وقتی خوب بشه)ولی ایا اگه زندگی دونفر دیگه هم نابودبشه خدا رو خوش میاد؟؟؟البته از مشاوره ها و روانپزشکا بپرس ممکنه رفتارای اون اونقدرا روی سلامت من و بچم تاثیر نذاره؟یعنی ممکنه بچم طبیعی بزرگ شه تو همچین محیطی؟اگه گفتن نه به نظرم طلاق بگیری بهتره،به هرحال طلاقم یه راهه که خدا گذاشته....و اگه بتونی از یه مشاوره مذهبی هم باتمام جزئیات مشاوره بگیر که عذاب وجدان نداشته باشی

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

احتمالا مجبور میشه برگرده پیش پدر ومادرش...اون همین الانم زندگی طبیعی نداره.....ولی میدونم بچت اگه ت ...

قطعا بدتر میشه همیشه هر مشکلی داشته و به اونا گفته اونقدر بهش سرکوفت زدن که مجبور شده سکوت کنه من بار اول که مشکلمونو به خانوادش گفتم پدر و مادرش اومدن جلو پدر مادر ما اونقدر بهش فحش دادن اونقدر خوردش کردن که من فقط میخواستم یک جوری جمعش کنم خیلی پشیمون شده بودم که بهشون گفتم اصلا فکرشم نمیکردم اینطوری برخورد کنن پدرش رکیک ترین فحش هارو میداد اصلا اون روزو یادم نمیره حالا نمیدونم در نبود ما چطور میخوان باهاش برخورد کنن چقدر اذیتش میکنن حتی اگر سرکوفت هم نزنن مطمئنم مادرشون به صورت 24 ساعته قرص های جور واجور به خوردش میده 

بهش گفتم کمکت میکنم قبل طلاق یک خونه ای جور کنیم وسایل میدم بچینی به هر سختی ام شده زندگی کن ولی به اون خونه برنگرد اما میدونم برمیگرده آدمی نیست که حتی یک روز روی پای خودش بمونه 

ولی ناچارم به انتخاب بین بچه ای که به اراده خودش به این دنیا نیومده و هنوز راه دارم تا نذارم ازین بدتر بشه و بچه دیگری که وارد زندگی من شدو نذاشت کمکش کنم 

این تو بچگی آسیب دیده روح روانش نابود شده حسی ب هیچی نداره واقعا دلم براش سوخت گناه داره خدا کمکش کنه ب حق امام حسین

💖السلام علیک یاصاحب الزمان الغوث ادرکنی💖اللهم صل علی محمد وال محمد وعجل الفرجهم💖🤲من امام‌زمانی ام😍♥️
2731
بله اول ازدواج یک آزمونی بود که همسرم اگر قبول میشد ارتقا شغلی می‌گرفت من میدیدم پدرش همیشه و تو هر ...

بوی اسکیزوفرنی به شدت میاد. زیرمجموعه اسکیزوفرن، افسردگی، اضطراب شدید، عدم وجود عاطفه یا عاطفه سطحی، انزوا، توهم و هذیان و... هست. 

قطعا بدتر میشه همیشه هر مشکلی داشته و به اونا گفته اونقدر بهش سرکوفت زدن که مجبور شده سکوت کنه من با ...

واقعا خیلی سخته دو راهیه خیلی سختی درپیش داری...پدر ومادرش واقعا به شدت مریضن و این بیچاره باوجود این پدر ومادر بازم خوب بدتر نشد حالش....چی بگم واقعا نمیدونم...خداکمکت کنه به حق این روزای عزیز خودش بهترین راهو نشونت بده

2738
اگه همین الان بری درخواست طلاق به دلیل مشکل روانی بدی مطمئن باش قبول میکنن یعنی اولین روانپزشک که بر ...

حرفات کاملا منطقی و درسته 

و اینکه مگه میشه چند نفر آدم تو یک خونه زندگی کنن و از هم تاثیر نگیرن 

همین الانم منه الان با منه ده سال قبل زمین تا آسمون فرق داریم دیگه نمیتونم خودمو بشناسم بخدا پشتم خم شده اونقدر که فکرو خیال دارم مثل چوب خشک شدم تمام استخوانام زده بیرون شب خواب ندارم کل روز شاید 3_4ساعت میخوابم پسرم هم که نابود شده مثل یک گل جلو چشمم داره پر پر میشه اونقدر شده بغل هم بی دلیل گریه میکنیم مثلا اون دلش گرفته من دلم گرفته میفهمم میگم بیا بغلم بغلم میکنه من گریم میگیره نگاه میکنم اونم اشکش ریخته میگم چرا گریه میکنی میگه گریه خوشحالیه اونقدر که دوستت دارم ولی کوچولوی من من که میدونم ناراحتی میدونم چقدر دوست داشتی شبیه خانواده ها باشیم خوشحال باشیم بخندیم فیلم ببینیم حتی گاهی دعوا کنیم 

خدا از سر تقصیرات من بگذره که تورو به این دنیا آوردم که فقط زشتی ببینی 

اگه بشه بیمارستان روان زندگی کنه خیلی خوبه حداقل بدتر نمیشه..البته میدونم اون قبول نداره مشکلی داره ولی خب شاید بشه یه جوری کشوندش اونجا...البته پدرش میره درش میاره🤕هرچند جای درست پدر ومادرشم همونجاست مخصوصا مادرش که به شدت مریضه

اسی  جریان اعتیاد چیه جریان اینکه دختر داری نه پسر دکتری داری

دو سه تا تاپیک اول که مال چند سال قبله برای من نیست قبلا تو یک تاپیک توضیح دادم اون تاپیک ها فکر کنم برای سال 97 باشه تاپیک های من مال سال 1401

نمیدونم من بودم طلاق میگرفتم وسعی میکردم شاد ترین و درعین حال معنوی ترین زندگی رو برا بچم بسازم...هرچند عذاب وجدان رها کردن اون بیچاره بین خانواده ی و حشتناکش خیلی سخته ولی خب نجات دادن روح و روان بچم برام مهمتره..

اگه بشه بیمارستان روان زندگی کنه خیلی خوبه حداقل بدتر نمیشه..البته میدونم اون قبول نداره مشکلی داره ...

محاله خانوادش اجازه بدن شده تو یک اتاق تا آخر عمرش زندانیش میکنن ولی بیمارستان روان هرگز آخه برای اونا و همچنین مادر من آبرو و کلاس گذاشتن جلو بقیه از جون و عمر بچه شون خیلی مهم تره 

2706