2752
2734
عنوان

فکر میکنم تو کل دنیا فقط شوهر من اینطوریه

| مشاهده متن کامل بحث + 638260 بازدید | 2655 پست
مثلا چنتاشو تعریف کن ببینیم ریشه از کودکیه؟ 

یکیو بالاتر گفتم یکی دیگه ام مثلا پدرش بچه های برادرش که همگی لات هستن رو همیشه تشویق میکرده ولی اجازه نمی‌داد اینا حتی یک تیشرت بپوشن 

یا میگفت هیچ وقت هیچ اتاقی برای خودمون نداشتیم هیچ وقت نشد از مدرسه بیاییم ناهار داشته باشیم مادرشون همیشه بهشون دارو می‌داده تا بخوابن خیلی زیاد کتک های وحشتناک خورده مثلا یک بار مادرش با چوب اونقدر زده بود که تا یک هفته بالا میاور و سرش شکسته بود 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
شما به برخی از  رفتار های همسرتون حساس شدین خوب مطمنن ویژگی خوب دارند به اون فکر کنید هیچ آدمی ...

همسرم در واقع آدم خوبیه ولی گذشته خیلی سخت و بدی داشته من خیلی دوست داشتم کمکش کنم ولی خودش نمیخواد و قبول نمیکنه که من قصد کمک دارم و تغییری تو خودش نمیده تا حداقل خودش از زندگی لذت ببره و با این رفتارهاش زندگی منو بچه رو کاملا مختل کرده و داره به هممون آسیب میزنه من خیلی بهش فکر کردم خیلی مشورت گرفتم و به این نتیجه رسیدم که برای اینکه بچه عاقبتش مثل اون نشه و بیشتر از این آسیب نمونه باید ازش فاصله بگیرم 

همسرم بینهایت دستو دلبازه و در مورد پول خرج کردن اصلا سخت گیری نمیکنه این ویژگی خوبشه 

اسی شغل شوهرت چیه؟ تومحیط کارش چطوره؟

کارمند کارش جوریه که نه با مرد نه با همکار هاش زیاد در ارتباط نیست و سر کار هیچ دوستی نداره همیشه به زور و با تاخیر میره چندین بار خواست استعفا بده و نتونسته با کارش جور بشه خودش میگه با عذاب و به زور میرم سر کار 

کارش رو هم پدرش با پارتی براش جور کرد 

مثلا میگه پدرش یک کاغذ تو جیبش بود که توش نوشته بود 45 سالی که کنکور داشته این کاغذ رو به همه نشون م ...

ای وای پس مشکلش خیلییییی ریشه داره ، پدر مادرش خیلی غیر نرمالن

دنیا برای پولدارها و خشگلاس ، من به دنیا اومدم که دنیا خالی از تماشاگر نباشه... 💔💔💔💔
احتمال میدم ضریب هوشی همسرت پایین باشه استارتر جان، حالا در مورد حمایت مالی،مول دادن،خرید خونه،ماشی ...

بله اول ازدواج یک آزمونی بود که همسرم اگر قبول میشد ارتقا شغلی می‌گرفت من میدیدم پدرش همیشه و تو هر دیداری میگفت بشین بالا سرش بخونه یا بهش بگو بخونه و ازین دست حرفا میزد همش میگفتم خب چرا من باید بگم مگه خودش دوست نداره پیشرفت کنه 

خلاصه بعد ها فهمیدم تک تک روزهایی که مدرسه رفته به زور بوده با 10 یا 20 بار خوندن کتاب هاش می‌رفته امتحان می‌داده هیچی تو ذهنش نمیمونه مادرش همیشه میگه این نخبه بود در حالیکه معدل دیپلمش از متوسط به پایین هیچ المپیاد و آزمونی هیچ رتبه ای نداشته دانشگاه سطح پایین درس خونده و نمی‌فهمم چطور ممکنه به همچین آدمی بگه نخبه 

حتی کارش رو هم پدرش با پارتی براش جور کرده

و اصلا ندیدم تو تمام این سالها کتابی دستش بگیره حتی اهل فیلم دیدن هم نیست حتی موسیقی هیچی تمام کاری که انجام میده اینه که مدام تو اینترنت قرص های جدید سرچ کنه و پیدا کنه و بخره و دوتا بخوره و دوباره بره سر قرص جدید 

حرفهاش خیلی غیر منطقی و دور از ذهنه مثلا من یک مدت سوپ قلم گاو درست میکردم بعد یک بار بهش گفتم خیلی خروپف میکنی میگفت بخاطر سوپه چون استخوان های قلم تو گلوم گیر میکنه باعث میشه نفسم صدای خروپف بده 

در مورد همه چیز همینطوری استدلال میکنه