2737
2739
عنوان

فکر میکنم تو کل دنیا فقط شوهر من اینطوریه

| مشاهده متن کامل بحث + 636459 بازدید | 2655 پست

همین خود بیماری انگاری که میگه خودش یعنی دیلوژن ویعنی اسکیزوفرنی یا همون جنون،جنون درجات مختلفی داره و مردم فک میکنن طرف فقط باید بد وبیراه و وحشی گری کنه تا بشه گفت جنون داره...دلم برای شوهرت میسوزه ولی خب اون بیماره بیشتر از اون دلم برای تو وپسرت میسوزه و با نظر کسایی که میگن گناه داره ولشون کنی به شخصه مخالفم...هرچند نمیدونم خدا چقد از این حرفم راضیه...ولی متاسفانه مادر روان پریش و پدر روان پریش این بیچاره اثراتی روش گذاشتن که خیلی سخته تغییرشون بدی در واقع بیاد مشاوره هم باید بهش دارو بدن که اون دارو ها هم هیچوقت اونو طبیعی نمیکنن و یه حالت گیجی و منگی پیدا میکنه...بیماری های روانی واقعا خیلیییییی بدن و میشه گفت غیرقابل درمان

بچه ها تاپیک دومم رو بخونید(معجزه ختمو نذر ...) معجزه حاجت روایی خودمه ان شاءالله دعوت امام زمان هستید

اگر گره کوری که هیچ جوری باز نشده دارید حتما بخونید همه صفحاتش رو

تاپیک دومم معجزه حاجت روایی خودمه خواهرانه میگم بخونید همه شو اگر گره کوری دارید که هیچ جوری باز نشده ان شاءالله با ۱۲۴۰۰۰ صلوات باز میشه 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
داداش منم اینقدر فکر بدنشه .گاهی آرزوی مرگشو دارم البته زبونم لال مادر پدرم دق میکنن

ددقیقا برادر منم همینه. ورژن وحشتناک ترش. از بس زبونش تند و تیزه همه ازش فراری شدن. مثل قبل دوست نداره دشمن زیاد داره. از چشم کل خانواده افتاده .البته از بچگی سرد و بی رحم و بی عاطفه بود. اصلا ویژگی خوبی تو این بشر من نمیبینم دائم هم کفر میگه😐

یک خیابان کرده مجنونم🌷 تو می دانی کجاست؟/ آن خیابان کوی جانان قطعه ای از کربلاست 🌷یک خیابان دل ربوده از تمام عاشقان 🌷 هست آنجا جای پای مهدی صاحب زمان🌷 یک خیابان گشته تنها جلوه گاه عالمین🌷 یک طرف قبر ابوالفضل یک طرف قبر حسین 🌷کاش در بین دو شاهد عمر پایان می گرفت🌷 کاش جانم را اجل در آن خیابان می گرفت 😢
اگر تنهاش بذارم چه بلایی سرش میاد؟ 

احتمالا مجبور میشه برگرده پیش پدر ومادرش...اون همین الانم زندگی طبیعی نداره.....ولی میدونم بچت اگه تو این محیط و باهمین کیفیت باشه قطعا خیلی اسیب میبینه....نمیدونم واقعا دلم میسوزه برای شوهرت،من بیمارای روان خیلی دیدم واقعا گناه دارن همیشه میگم سرطان خیلی بهتر از بیماریه روانه...میدونی دنیای اونا کلا با ما فرق داره...این مادرش هم جنون داشته و پدرشم اختلال شخصیت....الان اگه بره پیش اونا به نظرت حالش از این بدتر میشه؟؟؟

در هیچ موردی تا حالا نشده ازش مشورت بخوام چون اصلا گوش نمیده مشکلم چیه همیشه یا خودم مشکلمو حل کردم ...

واقعا حیف شد زندگیت بایه همچین ادمی انگار مغزش مشکل داره عادی نیست کاراش.چراازهمچین ادمی باز بچه دارشدی خب😐😐

فقط 7 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من مامان سه تا نفسم❣️🥰 دخترم عمرم🥰پسرم جیگرم🥰فندق روهم فهمیدم پسره❣️میشه واسه تو راهیم صلوات بفرستید🙏❣️
2738
تروخدا اینارو جدی بگیر از یک حرف نزدن ساده شروع میشه بعدش کم کم میفهمی این آدم کم حرف چه مشکلات بزرگ ...

کلا مشکلاتی که شما دارین رو دارم.

یک مقداریش به نظرم بخاطر شرایط فرهنگی و تربیتیشون هستش، یعنی ببخشید ها بی فرهنگ هستن...

که من با ایشون بعد ۶، ۷ سال کنار اومدم...

با بی مهری و ناتوانی در بروز احساسات هم کنار اومدم...

کلا به نظرم اینا آیکیوشون هم از حد نرمال کمتر هستش و همسر منکه همش خرابکاری میکنه و شرایط بدتر میکنه، فکر کنید من با اینش هم کنار اومدم...

تنها چیزی که نمیتونم کنار بیام سیب زمینی بودنشه که هیچگونه برام قابل هضم نیست...

برای اولین بار حوصله م گرفت و همه پیامهاتو خوندم‌. واقعا شرایط سختی داری. وقتی از پدر و مادرش چند خا ...

خیلی سردر گمم دوست داشتم همسرم همراهی می‌کرد کمکش میکردیم تا مجبور نمیشدم این خانواده رو از هم بپاشونم راهی برام باقی نذاشته من اگر به پسرم توضیح بدم پدرش مریضه مطمئنا ازین اینی ام که هست استرسی تر میشه چون درکی از بیماری های روحی روانی نداره و فکر میکنه ممکنه بلایی سر پدرش بیاد این بچه حتی برای یک خراش کوچک روی دست من دو سه ساعت تمام گریه میکرد و فکر می‌کرد میمیرم مطمئنم ظرفیت اینو نداره که بهش بگم پدرش بیماره 

همین خود بیماری انگاری که میگه خودش یعنی دیلوژن ویعنی اسکیزوفرنی یا همون جنون،جنون درجات مختلفی داره ...

به نظرت اگر طلاق بگیرم چه بلایی سرش میاد؟ با خودم فکر میکنم شاید حجم زیادی از استرس و حال بدش بخاطر مسئولیتی هست که ما روی دوشش گذاشتم هر چند کاری نمیکنه و مسئولیتی به عهده نداره ولی بازم میگم حداقل فکرش که هست اگر ما از زندگیش بریم شاید بار ذهنی‌ش کنم بشه با از طرفی میگم اگر دوباره بره و با خانوادش زندگه کنه که قطعا همین کارو میکنه مادرش چه بلایی سرش میاره اونقدر دارو بهش میده تا بالاخره چیزیش بشه یا پدرش دوباره مدام باهاش دعوا میکنه و سرکوفت میزنه کاش میتونستم کاری براش بکنم نمیدونم واقعا چی درسته نمیتونم فکرمو جمع کنم اولویت قطعا با بچمه ولی عذاب وجدان تنها گذاشتن این آدم چی 

اگه طلاق نگرفتین و پسرتون شبیه باباش شد چی؟ همین الانشم طبق گفته خودتون خیلی آسیب دیده بچه طلاق نگ ...

قطعا همینطور میشه مثل روز برام روشنه اونوقت تا ابد ازم متنفر میشه من خودمم کنار این آدم روز به روز دارم بهش شبیه تر میشم منزوی شدم و کم حرف زود عصبانی میشم و تحمل بقیه رو ندارم در صورتیکه قبلا اینطور نبودم 

پسرم اگر تو این زندگی بمونه قطعا روزی میرسه که هم از من هم از پدرش متنفر بشه 

خیلی سردر گمم دوست داشتم همسرم همراهی می‌کرد کمکش میکردیم تا مجبور نمیشدم این خانواده رو از هم بپاشو ...

اره خب مسلما شما بهتر از هرکس پسرتو میشناسی، من اینقدر برای دخترم از همه چیز حرف زدم که کلا خیلی چیزها میدونه، حواسم نبود یه لحظه پسرتونو جای دختر خودم گذاشتم که بیشتر چیزها رو براش میگم و اونم راحت کنار میاد. کلا مثل آدم بزرگ باهام حرف میزنه طوری‌ه بعضی وقتها خندم میگیره مثلا نصیحتم میکنه و ...

ولی در کل رفتار پسرت تا اینجایی که تعریف کردی عادیه عزیزم نگران نباش، ولی ازین به بعد چی بشه مسلما هیچ کس به اندازه خودشما نمیتونه تصمیم درست بگیره چون دقیفا فقط شما تو بطن اون زندگی هستید.

به خدا قسم یک کلمه رو اینور اونور نگفتم اوایل ازدواج مثلا جایی دعوت می‌شدیم من همش استرس داشتم اونم ...

🤦‍♀️یعنی حرفات با تمام وجودم می فهمم اونم مثل شوهرته تو یک مجلسی دعوت باشیم من تن و بدنم می لرزه و گیرایی هم که زیر صفره

رفتاری  که از شوهرت برام  عجیب بود اینکه چشمش رو سر سفره میچرخونه

و دور دهنش سسی میشه

و یکی دیگه اینکه اسم مدرسه بچش رو نمیدونه

کاربر قدیمی تعلیق شده ۱۳۹۹ لطفاً یک صلوات مهمونم کن دوست خوبم❤️