2737
2734
عنوان

فکر میکنم تو کل دنیا فقط شوهر من اینطوریه

| مشاهده متن کامل بحث + 637483 بازدید | 2655 پست
موقع غذا خوردن روی سفره حوری میشینه که انگار 15 نفر سر سفره ان خیلی جمع میشینه و با صدای بلند غذا می ...

شوهرم به این شدت نیست ولی وقتی غذا میخوره مخصوصا برنج وقتی بلند میشه بیرون سفره پر دونه های برنجه یا تخمه میخوره همش میریزه رو فرش منم بهش غر میزنم 

موقع غذا خوردنم نمیتونه فیلم ببیننه 

ولی به نظرم اونقدر چیز خاصی نیست هرکسی یه مدلیه مثلا من خودم خیلی اروم غذا میخورم قشنگ یک ساعت سر سفرم همیشه نفر اخریم😑😂

یه روز خوب میاد...🕊️ 🧡تیکر کنکور🧡 وزن اول :۷۰/۴۰۰ ⬅️ ۶۷ ⬅️۶۵ ⬅️ ۶۰🔒⬅️۵۸🔒⬅️ وزن هدف😍: ۵۵ 🧡
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

موقع غذا خوردن روی سفره حوری میشینه که انگار 15 نفر سر سفره ان خیلی جمع میشینه و با صدای بلند غذا می ...

باهاش حرف بزنی درست نمیشه ؟ 

مثلا تو مهمونی هم همینطوره ؟ 

با اغراق نگفتی یکم ؟ 

2742
2738
بچه ها چند مورد که خیلی اذیتم میکنه رو همینطوری میگم بعد جواب میدم لطفا نظرتونو بگید خیلی برام مهمه& ...

از تاپیکهات مشخصه حال روحیت خوب نیست  انگار از زندگی خسته ای..یه زمانی تک تک این احساسات رو داشتم وحالم شبیه حال الان شما بود ولی خداروشکر من راحت شدم 

یکم ترسناک بود چیزایی که گفتی مطمئنی مشکل نداره مثلا مشکلات روحی روانی

‌‌‌‌‌‌دختر شمالی🌿🌾                    دل اگر تیره نباشد همه دنیاست بهشت...                             من اگه شاعر میشدم مخاطب همه شعرام قرمه سبزی و ته دیگ سیب زمینی بود...                                                           خدایا یدونه از اون معجزه قشنگات لطفا...!
 خسیس باشه اصن ریخت و پاش نمیکنه 

نمی‌دونم والا چون یه مورد دیدم به اجبار که دعوت می‌کرد اینقدر تو سفره نگاه بشقاب همه میکرد چیه قولی لقمه بقیه رو میشمرد که غذا از گلو کسی پایین نمیرفت

در هیچ موردی تا حالا نشده ازش مشورت بخوام چون اصلا گوش نمیده مشکلم چیه همیشه یا خودم مشکلمو حل کردم یا خانوادم کمک کردن اصلا نمیشه تو هیچ زمینه ای روش حساب کرد

حتی نمی‌دونست من بچه رو کدوم مدرسه ثبت نام کردم برای ثبت نامش یک امضا ازش میخواستن حتی آدرس مدرسه رو نمی‌دونست 

نمی‌دونست که بچه 7 ساله باید سنجش بره نمیدونه که سرویس مدرسه بچه چه ماشینیه یا شماره تلفن مدرسه و سرویس مدرسه شو نداره 

اگر بهش بگم مزاحم تلفنی دارم اصلا جوابمو نمیده مثلا نمیگه شمارشو بده حسابش برسم ببینم حرف حسابش چیه یا مثلا منو 12 شب میفرسته چیزی براش بخرم در حالیکه من آور تا 10 شب خونه بابام باشم بابام یا داداشم نمی‌ذارن حتی من اگر خودم ماشین هم دستم باشه اونا با ماشین خودشون تا سر کوچمون پشت سر من میان 

2706