2733
2734

دعا کنید شوهرم دلش نرم بشه هیچ جا رو ندارم برم شکم حاملم خیلی اذیتم میکنه دعا کنید اشتی کنه دیگه بریدم ا زندگیم برام دعا کنید ک شوهرم آردم بشه نه دلم میاد بچه سقط کنم نه جایی دارم برم...برام خواهری کنید هر دعایی که میتونید برام بخونید زندگیم رو به راه بشه خدا یه در برام باز کنه  یا نجات پیدا کنم از این زندگی یا شوهرم ادم بشه

خدایی که بشینه بگه تا همه التماس نکنن و دعا نکنن من کمک به این زن نمیکنم خدا نیست🤝🏻 به جای دعا به فکر چاره باش خدا اگر میخواست کاری کنه میکرد منتظر دعای دسته جمعی نبود

فقط 23 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایی که بشینه بگه تا همه التماس نکنن و دعا نکنن من کمک به این زن نمیکنم خدا نیست🤝🏻 به جای دعا به ...

به نظر تو چاره چیه که شوهرم یه حیوونه و زندگی رو برام زهرمار کرده...هیچ کس و کاری هم ندارم...تو جای من باشی چیکار میکنی 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

به نظر تو چاره چیه که شوهرم یه حیوونه و زندگی رو برام زهرمار کرده...هیچ کس و کاری هم ندارم...تو جای ...

من باشم بچم و سقط میکنم تو این زندگی که خودم لنگ موندم نمیارمش و طلاق میگیرم نهایت کارتن خواب میشم ولی به هر بدبخت شده زندگیمو میسازم و میشم آیینه دق برای کسایی مثل شوهرم 

کوتاه نیا پیشش بذار بمیره مردی که قدرت و نمیدونه رو بنداز دور شوگرددی بگیری سگش شرف داره به زندگی با شرافت با حیوون

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2731
من باشم بچم و سقط میکنم تو این زندگی که خودم لنگ موندم نمیارمش و طلاق میگیرم نهایت کارتن خواب میشم و ...

میدونی قرصم امادس برای سقط ولی وقتی شوهرم میگه شکایت میکنم ازت بچه طوریش بشه و با چند تا وکیلم حرف زدم میگن میتونه شکایت کنه و باید جواب پس بدی تو دادگاه و دیه بدی و من حتی خودم یه جای خواب ندارم چه جور دیه بدم؟؟؟

میگن که مشخص میشه با قرص سقط شده...

من تو این دنیا هیچ کسو ندارم کخ پشتم باشه اخه لامصب دلم خیلی پره من حتی کسیو ندارم تلفنی باهاش حرف بزنم یا یه لقمه نون بده بهم من باید تو این شرایط چیکار کنم؟؟

من باشم بچم و سقط میکنم تو این زندگی که خودم لنگ موندم نمیارمش و طلاق میگیرم نهایت کارتن خواب میشم و ...

۱۵سالته؟

نی نی سایت چیست؟ جای عقده گشایی علیه معلمان😂من یک ایرانی مسلمانم همانطور که مشاهیر تشیع را دوست دارم تمام مشاهیر ایران راکه در راه وطن جنگیده اند،دوست دارم دلیلی نیست بین این دو جدایی بندازیم هرکس که برایمان اینوری یا آنوری تعیین میکند فقط فاصله بینمان را میخواهد دختر لر❤️ 
میدونی قرصم امادس برای سقط ولی وقتی شوهرم میگه شکایت میکنم ازت بچه طوریش بشه و با چند تا وکیلم حرف ز ...

کوتاه نیا شرط و شروط براش بذار

ببین شوهرت وظیفه داره تو میتونی ازش شکایت کنی تو بارداری نباید بذاره آب تو دل تو تکون بخوره تو زودتر شکایت کن به قاضی توضیح بده بگو اگر ضمانت نامه نده من بچه رو سقط میکنم یه بی ناموس اونجا پیدا میشه ک کمکت کنه

1
5
10
15
20
25
30
35
40
۱۵سالته؟

چه ربطی داره خیر

وقتی زندگی گوهی باشه چجوری فرصت داشته سک… س کنه یا زندگی بد بوده یا خوب اگر بد بوده که قبل بچه باید یه کاری میکرده اگر انقد خوب بوده ک داده و حامله شده حداقل الان باید گندش و جمع کنه و داغ بچه رو دل شوهرش بذاره فک کردی چی شوهرش اینو درک میکنه یا بعد بچه درست میشه؟ بخدا این بره خراب بشه خیلی بهتر از پیر شدن تو زندگی که هیچ چیزش حتی اختیار بچه ای که زاییده هم دست خودش نیست 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
میدونی قرصم امادس برای سقط ولی وقتی شوهرم میگه شکایت میکنم ازت بچه طوریش بشه و با چند تا وکیلم حرف ز ...

عزیزم بچتو سقط نکن  

الهم صلی علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم 🌼یامهدی ادرکنی❤🌺🌼🌼
کوتاه نیا شرط و شروط براش بذار ببین شوهرت وظیفه داره تو میتونی ازش شکایت کنی تو بارداری نباید بذاره ...

واسه شوهرم شرط و شروط بزارم؟؟؟دلت خوشه...به خدا قسم اینجا هیچ بی ناموسی نیس کمک کنه.....از خونه یک نصف شب پرتم کرد بیرون زنگ‌زدم ۱۱۰ اومد گفتن خانوم برو یه جا بمون فعلا تا بیای شکایتتو کامل کنی

چه ربطی داره خیر وقتی زندگی گوهی باشه چجوری فرصت داشته سک… س کنه یا زندگی بد بوده یا خوب اگر بد بود ...

اوکی ولی بزرگتر که شدی میفهمی زندگی خیلی پیچیده تر از این حرفاست 

چرا محدودیت سن برای این سایت نمیزارن نمیدونم

نی نی سایت چیست؟ جای عقده گشایی علیه معلمان😂من یک ایرانی مسلمانم همانطور که مشاهیر تشیع را دوست دارم تمام مشاهیر ایران راکه در راه وطن جنگیده اند،دوست دارم دلیلی نیست بین این دو جدایی بندازیم هرکس که برایمان اینوری یا آنوری تعیین میکند فقط فاصله بینمان را میخواهد دختر لر❤️ 

الهی خدای رحمان و رحیم به حقشش ماهه حسین براتون چاره خیر کنه🦋

یا علی....خانما درخواست دوستی میدید قبلش تو یکی از تاپیکام کارتون رو بگید که رد نکنم...تاپیک اولم همیشه بازه هر کس بخواد میتونه اونجا کامنت بذاره.....به حق شهدای کربلا اللهم عجل لولیک الفرج 🌱
چه ربطی داره خیر وقتی زندگی گوهی باشه چجوری فرصت داشته سک… س کنه یا زندگی بد بوده یا خوب اگر بد بود ...

با قرص اورژانسی باردار شدم.....حرفاتو کانل قبول دارم شاید خیلی ها به خاطر لحن تندت ناراحت بشن ولی من نمیشم چون کامل حقه حرفات

۲۸ سالمخ

شما رو نگفتم