2410
2553
عنوان

سفت و سنگین شدن سینه ها

54293 بازدید | 21 پست

خانوما سینه هام یه مدته خیلی سفت و سنگین شده. مثل دوره ی شیردهی. 

دلیلش چی میتونه باشه؟ به نظرتون دکتر برم؟ 

حامله هم نیستم. پریود شدم و تموم شد و 15 روز هم ازش گذشت اما هنوز همون حالته. 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456
نمیدونم😣دکتر گفت طبیعیع

منم پیشمامارفتم‌گفت طبیعیه پیش دکترزنان رفتم گفت یه عالمه‌کیست داری بعد سونو نوشت سونو خوب بود دکار گفت مشکلی نداری بعد دوسال دوباره رفتم‌جراح عمومی سونو نوشت بعدکه بردم گفت فیبروکیست هستی شش ماه یبار سونو بده یه بسته هم ویتامین ای داد.دکتر سونوگرافی گفت سونوی قبلیتو چرا نیاوردی سوناهاتو حتما نگهدار.من سه دوره ال دی خوردم این ماه درد ندارم

یا رب العالمین
منم پیشمامارفتم‌گفت طبیعیه پیش دکترزنان رفتم گفت یه عالمه‌کیست داری بعد سونو نوشت سونو خوب بود دکار ...

عزیزم همش کیست ساده بود یا توده هم بود ؟

مال من فیبرو کیستیک ولی به جای کیست ساده همشون توده هیپواکر بودن ، ده ماهه نرفتم دیگه سنو چند روز دیگه میرم ولی خیلی میترسم میگم نکنه بزرگ شده باشن یا بدخیم 

سپاس خدای را که به من محبت میکند در حالی که به من احتیاجی ندارد ❤🌹❤ شکرت خدای خوبم
2714
کیست نداری؟من درد یکم‌داره قبل پریود دردناک وسنگین میشه کیست دارم

اگه کیست باشه با سونوی رحم و تخمدان تشخیص داده میشه؟ من تازگیا سونو دادم سالم بود

نه کیست سینه جداست از سینه سونو میگیرن لازم هم باشه مامو گرافی

ممنون عزیزم. پیش متخصص زنان باید برم که این سونو یا ماموگرافی رو برام بنویسه؟ 

من جراح عمومی  رفتم.شماهم جراح عمومی برو هم معاینه میکنه هم سونو مینویسه

مرسی گلم

محبت کردی

ببین من اول فکر میکردم منظورت کیست تخمدانه. مگر سینه هم کیست داره؟ 

شما چه علائمی داشتی؟ 

مرسی گلم محبت کردی ببین من اول فکر میکردم منظورت کیست تخمدانه. مگر سینه هم کیست داره؟  شما چ ...

خواهش میکنم .اره هرجایی ممکنه کیست داشته باشه.هیلی وقتا غدد شیردهی هست که ادم احساس میکنه .ولی من دردناک بود با لمس وفشار دادن اذیت میشدم یه هفته قبل پریود هم سنگین میشد ودردناک.

یا رب العالمین
2706