2733
2739
عنوان

فکر میکنم تو کل دنیا فقط شوهر من اینطوریه

| مشاهده متن کامل بحث + 636458 بازدید | 2655 پست
دو سه تا تاپیک اول که مال چند سال قبله برای من نیست قبلا تو یک تاپیک توضیح دادم اون تاپیک ها فکر کنم ...

من عادت ندارم تاپیکا قبلی کسی بخونم

ولی برای مشکل شما کنجکاو شدم

خیلی رفتار ا همسرت اعصاب خوردین

اگر یک روز از من بپرسندقوی ترین زنان دنیا چه کسانی هستند؟جواب می دهم...زنانی که تنهایی را یاد گرفته اند!

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

رفتم تاپیک هاتو خوندم جدا شو تا روان خودت وپسرت کاملا نابود نشده 

تا صبح قضا سهل و سهیلش به که باشد.تاشام قدر رجعت و میلش به که باشد.در بزم وصالش همه کس طالب دیدارتا یار که را خواهد و میلش به که باشد

اسی انقدر کاراشو خانوادش و بعدش تو کردی که تنبل مونده و تو بچگی مونده بلد نیست مسئولیت پذیری رو. لطفا بذار کارارو اون بکنه وظیفشو انجام بده و تا اخر هم تو بهش کمک نکن و به خونوادشم هم بسپار کمک نکنن بذار خودش یه حرکتی بزنه و بعد تشویقش کن خوشحالی کن و فلان

مورد بعدی اینکه مطمئنی اوتیسم خفیف نداره؟ درمان نشده باشه

و اینکه سر کارش بقیه قبولش دارن؟ کاراشو با مسئولیت و درست انجام میده؟ همکاراش قبولش دارن؟ کارش چیه؟ 

2728
قطعا همینطور میشه مثل روز برام روشنه اونوقت تا ابد ازم متنفر میشه من خودمم کنار این آدم روز به روز د ...

ببین این آدم هیچیش نمیشه .از چیزایی که گفتی دارم مییگم . واقعا بچت گناه داره .جداشی تو خونه بابات یه لقمه نون بخوری ورفت وامدی وزندگی عادی داشته باشی کجا !بمونی خونه این دیونه وهزارتا بلا سرت بیاد کجا .دلم برای بچت خیلی سوخت

تا صبح قضا سهل و سهیلش به که باشد.تاشام قدر رجعت و میلش به که باشد.در بزم وصالش همه کس طالب دیدارتا یار که را خواهد و میلش به که باشد

اسی از اول زندگی همین بوده؟ 

تو جلسه خواستگاری چطوری بود رفتارش؟ 

اگه از بدنش راضی نیست و وسواس داره شاید برگرده ب این و احساس ضعف میکنه، هی میگه جرا مث مردا نیستم و افسردس

یه دکتر ژنتیک یا چیزی که مربوط به اندام ایناس ببینه شاید واقعا از بدو تولد مشکل جنسیتی داره و دست خودش نیست! 

اگه دکتر روان نمیاد ببر جسمشو چک کنه انقدر که وسواس داره، بلکه ببینه چیزی نیس خیالش راحت باشه اگر هم چیزی باشه هورمون مردونه بزنن بهش

از اول تاپیکتو خوندم ، فقط میتونم بگم الهی بهترین سر راهت قرار بگیره و ازین به بعد زندگی شادتری داشته باشی 

به قول یکی از دوستان آدم میمونه غصه کدومتون بخوره ؟ 😞 غصه تو با تمام آرزوها و جوونیت که داره میره ، غصه پسرت که متوجه رفتارهای پدرش و عم مادرش هست و داره آب میشه یا غصه مردی که با بی فکری خانواده داغون شده و مثل یه بچه نیاز به کمک داره 😞😞 

غم انگیز ترین تاپیکی بود که خوندم 😞❤️‍🩹

تو یادت نیست ولی من خوب به یاد دارمبرای داشتنت  دلی  را به دریا زدمکه از آب می ترسید
2738

من تاپیکاتو خوندم چیزی که ذهنمو مشغول کرده اینه که 

آیا پسرت موافق جدا شدن از همسرته؟؟؟؟؟ پسرت باباشو یه مرد مظلوم میبینه که مادرش سرش داد میزنه و به بهونه های مختلف دعوا میکنه ( چون بهت گفته توروخدا با بابا دعوا نکن سر بابا داد نزن) 

یا اونجایی که میدونه اگه به مادرش بگه ببره پارک یا چیزی براش بخاد بخری نه نمیگی ولی به باباش اصرار میکرده ببرتش پارک (چون دوسداره با پدرش وقت بگذرونه)

اونجایی که باباش غذای مورد علاقه پسرتونو سفارش داده و به بچه تعارف نزده شما صداتو بردی بالا پسرت گوشاشو گرفته و گریه میکرده میدونی چه بار وفشار منفی با این دعوا و جیغ و دادها به بچت وارد میکنی؟؟؟ ولی ببخشید مثل مادرت فکر میکنی به فکر صلاح بچتی ولی نیستی(دلیلم اینه با اینکه اون غذا رو سفارش دادی بچت نمسخواسته بخوره یعنی ناراحت بوده از رفتارت .. مطمین باش بدون جیغ و داد غذا سفارش میدادی بچت با دلخوش میل میکرد) 

عزیزم میفهمم الان ۱۰ساله داری عذاب میکشی و مثل اتشفشان زیرخاکستری که هرلحظه امکان فوران شدنش هس ولی بخاطره بچت یکبارم که شده با بچت صحبت کن و نظرشو بپرس نمیگم خودتو فدای بچت کنی و تا اخر عمر عذاب بکشی ولی حداقل با فهمیدن نظره پسرت یه راه دیگه انتخاب میکنی

یکیو بالاتر گفتم یکی دیگه ام مثلا پدرش بچه های برادرش که همگی لات هستن رو همیشه تشویق میکرده ولی اجا ...

همش زیر سر پدر مادرشه

طفلی شوهرت.. حق داره افسردگیشم دیگه از حد گذشته

⚘خدایا شکرت❣
مادرش ازون بدتره پکیجی از انواع بیماری های روحی روانیه که همراه با پدرشون میشن یک سم دونفره برای بچه ...

بنظرم همسرت بیماری جنسی داره مربوط به غده هیپوفیزش هست چطوری بچه دار شدین اگر میگی رابطه ای نداری این آدم هم مشکل روحی داره انگار یه بیماری روحی و روانی داره هم اینکه مشکل جسمانی داره که ازش بی خبرین ایشون پیش خیلی از متخصصین باید بره پدرم الان چندین ساله غده هیپوفیزش بزرگ شده بود مجبور شد عمل کنه به قول مامانم میگه الان 10 ساله کنار هم نخوابیدیم ایشون هم احتمالا غده هیپوفیزش مشکل داره 

ببین به چیزی علاقه نداره بره اون کارو انجام بده مثلا کارای هنری

اسی برو پیش روانپزشک خوب و خصوصیات شوهرتو بگو بهت قرص میده، بریز تو غذاهاش و بهش نگو اصلا

ببین بهتر میشه بعد از مثلا یه ماه؟ 

خیلیا اینکارو میکنن و جواب میگیرن و همسرشون اکی میشه

اسی واقعا متاسفم واست . انشالله درست بشه همه چی

من احساس میکنم زندگیت مثل فیلم پارک وی  اون جو رو داره  اون پسره و مادرش

به شکت اعتماد کن به اعتمادت شک🫠   امضامو خوندی یه صلوات بفرست فرستادی لایک کن بدونم . یا با کلمه صلوات ریپلای بزن .  فقط برای ثوابش بفرست مطمئن باش یه جایی خیرش میرسه واست.

چقدر ناراحت شدم 

خدا لعنت کنه خانواده های ک میدونن پسرشون مشکل داره باز میرن خواستگاری 

و همچنین مادرت هم مقصر ک اصرار داشته ب ازدواج 

اسی موقع خواستگاری چی دیدی ک گفتی نه

اصلا با هم حرف زدین

راستی شوهرت دوست اینا نداره؟

خیلی سخت گذشت تا فهمیدم هیچ چیز از هیچ کس بعید نیست 
2706