2733
2739
عنوان

به مادرشوهرم اینجوری بگم خوبه؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 4388 بازدید | 173 پست
واااا مگه باید شخص خاصی باشی تا به آدم احترام بذارن. معلومه که باید بهش احترام بذارن. نکنه خودت مادر ...

احترام متقابله

من عروسهایی اینجوری رو نمیپسندم هی قهر کنن با یه حرف داستان کنن بگن بمن تیکه انداختن نمیرم به شوهرشون جو بدن

با نرفتن و قطع رابطه تهدید کنن

Saylent  قبلی🍀🍀🍀   خدایا تو با من باش❤ بگذار عالمی از من جدا گردد     چو یک دم با تو بنشینم   دل از هر غم جدا گردد

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
احترام متقابله من عروسهایی اینجوری رو نمیپسندم هی قهر کنن با یه حرف داستان کنن بگن بمن تیکه انداختن ...

دوره زمونه اینکه عروس کنیز بود تموم شد عزیزم

هرطور دلشون میخواست با عروس رفتار میکردن یکیم میزدن تو سرش

جایی که کوچکترین بی احترامی بهم بشه نمیرم حالا چه خونه مادر خودم باشه چه مادرشوهر چه هر جا

باید یاد بگیرن هر آدمی برای خودش شخصیت داره

2740

منم سه تا خواهر شوهر دارم . یکماه و نیم پیش دو تاشون ی کاری کردن که دهن همه باز موند حتی مادرشوهر پدرشوهرمم  ازم معذرت خواهی کردن ولی خودشون نه . البته ۵ ساله دارن بهم توهین میکنن . سال قبل تصمیم گرفتم کلا دیگه بذارمشون  کنار اما الان موندم عید دعوتشون کنم یا نه 😑😑

خب حالا تعریف کن که چیکار کرده ؟

جدا از این رفتاره خودتم یکم نامناسبه اینکه تمام مسائل هی میزاری کف دست شوهر و همسرت مابین خودت و مادر قرار میدی و حرف میبری مطمئناً اینا باعث میشه اون هم باهات بدی کنه چون از چشم اون اینطور دیده میشه که داستان میکنی و پسرش میندازی وسط و ارتباط ها رو قطع میکنی 

این جواب هایی که گفتی در قبال چه حرفیه؟ 

آخه مگه در چه حد ناراحتت کرده و تیکه هاش چقد سنگین بوده که میخوا اینارو بگی و ارتباط و قطع کنی. 

عزیزم خودت قبلش احترام گذاشتی و عروس خوبی هستی که اینارو گفته،اگه آره حق داری. 

بهت چی گفته انقدر بهت برخورده؟

رفتیم مسافرت بعد اومدیم براشون کلی سوغات اوردم یه شومیزم برای مادرشوهرم

بعد برای بچه های خواارشوهرم هر کدوم یه دست لباس و خوراکی سوغات اون شهر

هنوز خواهرشوهرم نیومده بود..گفت شومیزی که برام آوردی میزارم رو سوغاتیای دخترم برای دخترمم یک تیکه باید باشه.

در صورتیکه خواهرشوهرم چندبار رفته مسافرت برای من یه نخ نیاورده.

من همونجا سکوت کردم چیزی نگفتم.

میدونی از چی ناراحت شدم اینکه پس چرا خواهرشوهرم میرفت مسافرت به خواهرشوهرم نمیگفت یدونه زنداداش داری یه گلسرم بزار برای اون

یعنی علنا گفت تو بی ارزشی برامون ولی دخترم ارزشمنده باید براش بهترین سوغاتو بیاری

اولا که اون یکسره متوقعه میگه یکدونه عروس دارم باید به من خدمت کنه خب اول محبت کنه تا منم جذبش بشم ...

اول راهی.. شما با این طرز فکرتون صددرصد میرین خودتون اونجا یا تو قیافه هستین یا کاری میکنید که زنه برگرده یتیکه بندازه

کار  عار نیست نمیگم کار زیاد کن یا کم   ولی به اندازه  پاشو کمک کن  همونجور که شوهرت پشتته توام پشت شوهرت باش یه چیزاییو   رد کن  خونشون کمک کن چیزی ازت کم نمیشع  به اینا گاگولی نمیگن سیاست زنانه هم چیز خوبیه با شمشیر از رو بستن یه عمر باید جنگ کنی  شوهرتم یروز   زده میشه قهرای توام تکراری    یکار کن مادرشوهرت خجالت بکشه از  رفتارش نه اینکه بگه عروسم اینجوری صددرصد   اینکار بذر  کینه میشه  بعد میشه یه درخت تنومند   دیگه نه میشه این درخت کینه رو قطع کرد نه جیزی

Saylent  قبلی🍀🍀🍀   خدایا تو با من باش❤ بگذار عالمی از من جدا گردد     چو یک دم با تو بنشینم   دل از هر غم جدا گردد
خب حالا تعریف کن که چیکار کرده ؟ جدا از این رفتاره خودتم یکم نامناسبه اینکه تمام مسائل هی میزاری کف ...

آخه ب شوهرم نگم ب کی بگم.تو دلم جا کنم غمباد میگیرم

دیشب من ی همسرم چیزی نگفتم فقط بغض کردم اشکام میرفت اونم منو قسم داد بعد که گفتم خودش گفت من همونجا گفتم باز این مامانم زبونشو نگه نداشت

2706