2737
2739
عنوان

به مادرشوهرم اینجوری بگم خوبه؟؟؟

4388 بازدید | 173 پست

بچه ها دو هفته قبل رفتم خونه مادرشوهرم اونجا یه رفتار و کاری کرد من خیلی ناراحت شدم.

بعدش همسرم بهش گفت کارت خیلی بد بود.اونم زده به در گریه و فلان

بعد دیشب رفتیم عید دیدنی

یعنی دو هفته بود نرفته بودم

باز دیشبم یه تیکه انداخت و رفتاری کرد باهام خیلی ناراحت شدم

اومدیم خونه همسرم گفت حق با تویه مامانم مقصره

حالا میخوام دو سه ماه نرم خونشون.

سه چهار هفته که نریم زنگ میزنه ب همسرم میگه چرا نمیاین همسرمم گفت بهش میگم رفتارت بد بود خانمم ناراحت شده

بعد قطعا زنگ میزنه به من بگه من منظوری نداشتمو فلان

منم میخوام در جوابش بگم من یه ساعت از خونه در میام دلم باز بشه نه اینکه بدتر اعصابم بهم بریزه

بعدم مهمون میاد خونه آدم حرمت داره یجوری نباید رفتار بشه دلش بشکنه 

آخرشم بگم ما اخلاقامون فکر کنم زیاد بهم نمیخوره همین رفتو آمدا کم باشه فکر کنم بهتره

اینجوری بگم خوبه؟؟؟؟

یه دونه عروس داره عوض اینکه محبت کنه منو جذب خودش کنه فکر کرده من شخصیت و غرور ندارم بی فرهنگ

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738

یدونه عروس داره جذب کنه رو  درک نکردم

مگه تو کی هستی که همیشه انتظار احترام داری بعدم  شوهرت نباید دخالت کنه توام به هر چیزی ناراحت میشی  راهشو یاد گرفتی واسه خودت قهر میکنی میزاری کف دست شوهرت

اینجوری خودتو از چشم میندازی

Saylent  قبلی🍀🍀🍀   خدایا تو با من باش❤ بگذار عالمی از من جدا گردد     چو یک دم با تو بنشینم   دل از هر غم جدا گردد
اصلاااا نمیرم فکر کرده من بی کسو کارم هر طور دلش بخواد رفتار کنه.

منم یه مدت باهاشون خیلی صمیمی بودم ولی دیدم دارن سو استفاده میکنن الان هم خیییلی کم میرم همم زیاد گرم نمیگیرم خیلی بهتر شده

ثروت بی نقص، حقیقت انتخابی من است.
یدونه عروس داره جذب کنه رو  درک نکردم مگه تو کی هستی که همیشه انتظار احترام داری بعدم   ...

واااا مگه باید شخص خاصی باشی تا به آدم احترام بذارن. معلومه که باید بهش احترام بذارن. نکنه خودت مادرشوهرشی

یدونه عروس داره جذب کنه رو  درک نکردم مگه تو کی هستی که همیشه انتظار احترام داری بعدم   ...

اولا که اون یکسره متوقعه میگه یکدونه عروس دارم باید به من خدمت کنه

خب اول محبت کنه تا منم جذبش بشم بعدم منم محبت کنم.

منم گاگول نیستم که یکی بهم بد کنه من همچنان بهش خوبی کنم

از قدیم گفتن دست دستو میشوره دستم رو

بعدم همسرمم تو هردوش بود دید خودش فهمید تو خونه ازم دلجویی کرد منم گفتم من تا مدتی نمیام خونتون

بعدم بزرگترا بزرگتری کننن ما کوچکتراهم یاد بگیرم

اینم بگم اتفاقا دوست دارم از چشمشون به کل بیفتم دست از سرم بردارن

آدمای سمی دور برم نباشن اعصابم آرومتره

2706