2733
2739
عنوان

به مادرشوهرم اینجوری بگم خوبه؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 4388 بازدید | 173 پست
شوهرت ناراحت نیس ازینکارت؟اون‌میاد خونه مادر شما؟

ازینکارام  منظورتون کدوم کاره؟ اینکه خونه ی کسایی که بهم بی احترامی میکنن نمیرم؟ نه عزیزم ناراحت نیس چون خودش همه چیزو دیده و شنیده و میدونه  کی مقصره.  بله  میاد  و عاشق رفت و آمد با خانواده منه😊

Karma😊

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ازینکارام  منظورتون کدوم کاره؟ اینکه خونه ی کسایی که بهم بی احترامی میکنن نمیرم؟ نه عزیزم ناراح ...

خدارو شکر🌺🌺

وابستگی و مهرطلبی،دو عاملِ بزرگِ طلاق و بدبختیِ خانواده هایِ ایرانی!

جلوی همسرت اینطوری نگو به نظرم یکم سیاست زنونه بد نیست! بگو که من وقتی عروس شما شدم شمارو مثل مادر خودم دونستم بهتون احترام گذاشتم چیزی شده ازم دلخورید کاری کردم که باعث این رفتار شده یکمم پیاز داغشو زیاد کن مظلوم نمایی کن جلوی همسرت

2731
دقیقا همین دوری و دوستی بهترین روشه

مگه چی گفت بهت شوهرت که متوجه شد چرا همونجا تذکر نداد بهش

بنظرم وقتی ایکه یا حرفی هرکی بهت زد همونجا خودت مودبانه جواب بده نزار تو دلت بمونه ولی حالا بخاطر بزرگتر بودن بی احترامی نکن 

منم بخاطر بزرگتری جواب نمیدادم ولی دیدم گستاخ شدن دیگه جواب میدم

نی نی یار جان لطفا دیگه کاربریمو نترکون     کاربری دست من امانته تا دخترکم بزرگ بشه تحویلش بدم تاپیکهای بامزه مونو بخونه کلی کیف کنه چقدر بامزه و شیرین زبون بوده وروجکم       عزیزان دوست داشتین برای سلامتی و موفقیتش یه صلوات مهمونمون کنید  
گیر طایفه ی بد نیوفتادی عزیزم ، چه شوهرم باشه چه نباشه اینا ذات خرابشون باعث میشه دلتو بشکنن ،به همی ...

آره منم مثل تو منم بی آزار بودم دنبال زندکی خودم کاری به کار کسی نداشتم فقط خودم و شوهرم اونموقع بچه نداشتیم 

انقدر انقدر دخالت کردن حتی بارداربودم یه بار به شوهرم گفت ایشاله بچه تو شکمش بمیره 

انقدر بلا آوردن سرم که دیگه الان آدم حسابشون نمیکنم بدبختارو شوهرمم نمیره بخوادم بره من نمیزارم 

چون واقعا حقم نبود من براشون خوب بودم  

نی نی یار جان لطفا دیگه کاربریمو نترکون     کاربری دست من امانته تا دخترکم بزرگ بشه تحویلش بدم تاپیکهای بامزه مونو بخونه کلی کیف کنه چقدر بامزه و شیرین زبون بوده وروجکم       عزیزان دوست داشتین برای سلامتی و موفقیتش یه صلوات مهمونمون کنید  
آره منم مثل تو منم بی آزار بودم دنبال زندکی خودم کاری به کار کسی نداشتم فقط خودم و شوهرم اونموقع بچه ...

آره عزیزم حق ما نبود ، تاوان نادونی و بدجنسی اونا رو با عمر و جوونیمون دادیم. هرگز نفهنیدم جواب خوبی تو دنیا چرا بدترین رفتارا نیشه💔💔💔💔😔😔😔😔😔

نام کاربریم برگرفته از زندگیه واقعی منه ،من و همسرم از دو شهر مختلف با دو فرهنگ متفاوت هستیم ولی خب قدرت 💪عشق❤️‍🔥 باعث شد معرفت خرج کنیم و تو مسیر زندگی همراه هم باشیم ، شاید یروزی داستان زندگیمو همینجا گفتم/ عاشق زادگاهمَم عاشق «بارون»عاشق «جنگل»عاشق «کوه» عاشق «دریا»شهر من همه اینا رو با هم داره❤️‍🔥کاربر قدیمی سایتم نمی دونم چرا تعلیق شدم «کاربری دوم!» 
آره عزیزم حق ما نبود ، تاوان نادونی و بدجنسی اونا رو با عمر و جوونیمون دادیم. هرگز نفهنیدم جواب خوبی ...

هعی من که تپش قلب گرفتم ناجور 

ولی منم تو روشون وایمیستم دیگه باج نمیدم بهشون رو نمیدم 

پشتم خیلی چرت میگن ولی مهم نیست 

2740
هعی من که تپش قلب گرفتم ناجور  ولی منم تو روشون وایمیستم دیگه باج نمیدم بهشون رو نمیدم  ...

آره منم همینطور ، دیگه بازیگری های مادرشوهرمو تو روش نی زنم زنک روانی منم روانی کرد خدا ازش نگذره یه عقده ای به تمام معنا، از هر لحاظ بهم آسیب زد مثلا نمازخون و روزه میگیره عوضش از صبح دروغ میگه تا شب  متاسفم برا پدرشوهرم گول بازیا و فیلمای زنشو می خوره

نام کاربریم برگرفته از زندگیه واقعی منه ،من و همسرم از دو شهر مختلف با دو فرهنگ متفاوت هستیم ولی خب قدرت 💪عشق❤️‍🔥 باعث شد معرفت خرج کنیم و تو مسیر زندگی همراه هم باشیم ، شاید یروزی داستان زندگیمو همینجا گفتم/ عاشق زادگاهمَم عاشق «بارون»عاشق «جنگل»عاشق «کوه» عاشق «دریا»شهر من همه اینا رو با هم داره❤️‍🔥کاربر قدیمی سایتم نمی دونم چرا تعلیق شدم «کاربری دوم!»